Chcesz wiedzieć, czy twój lekarz podpisał deklarację wiary? Jest już aplikacja, która to sprawdzi

W sieci pojawiła się dziś lista ponad 2,5 tys. lekarzy, którzy podpisali deklarację wiary, mówiącą m.in. o pierwszeństwu prawa Boga nad prawem ludzkim. Internauci zareagowali natychmiast. Kilka godzin później utworzono już aplikację, dzięki której każdy może sprawdzić, czy na liście jest nazwisko jego lekarza.
Lista z nazwiskami lekarzy, którzy podpisali sześciopunktową "Deklarację Wiary Lekarzy", cały czas się wydłuża, a kolejni medycy zobowiązują się w ten sposób do "wierności własnemu, chrześcijańskiemu sumieniu". Dzięki aplikacji "Sprawdź lekarza" każdy może przekonać się, czy jego doktor podpisał deklarację. I wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski.

Tu można pobrać aplikację "Sprawdź lekarza" >>>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (97)
Chcesz wiedzieć, czy twój lekarz podpisał deklarację wiary? Jest już aplikacja, która to sprawdzi
Zaloguj się
 • voiceinthedesert1

  0

  Prześladowanie za wiarę, tak dziś popularne na świecie, zaczyna wślizgiwać się do Polski, droga Unii Europejskiej. Trzeba z tym walczy, bo walka z tym, to walka o najświętsze prawo człowieka do wolności wyznaniowej! Dlatego moje brawo dla profesorów podpisujących tę deklarację!

 • hkrystyna

  0

  IDZIE KLEROKOMUNA..........KIEDY KSIAZECZKI I SKLADKI???

 • hkrystyna

  0

  IDZIE KLEROKOMUNA KIEDY KSIAZECZKI I SKLADKI??????

 • hkrystyna

  0

  IDZIE KLEROKOMUNA....

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 3 razy 3

  KONOWAŁÓW PO....ŁO!!!

 • Oceniono 1 raz 1

  To już przestało być śmieszne! To stało się tragiczne, bo teraz każdy niedouczony konował jak s.....li /spartoli/ operację i uśmierci pacjenta powoła się na tą pożal się Boże niedorobioną deklarację i będzie uważał się za rozgrzeszonego a Konkordat nie pozwoli go nijak ukarać.
  Dziwicie się teraz tak wielkiej emigracji. Z tego kraju trzeba wiać niech się i......le z PiS i NP nawzajem wezmą za łby... Albo wreszcie zaprowadźmy w naszym kraju porządek....

 • Oliwia Ofilia

  Oceniono 5 razy 5

  Jakim (polskim) prawem lekarz, któremu płacę (podatkami, ubezpieczeniem) będzie mógł mi odmówić usługi?! Przecież to powinno zostać uznane za nielegalne! Wiedzieli co studiowali i co się z tym wiąże, więc nie powinni mieć prawa do takich debilizmów. Co możemy z tym zrobić?? Nie zgadzam się na powrót do średniowiecza!

 • Oliwia Ofilia

  Oceniono 6 razy 6

  Niech mi ktoś powie, jakim (polskim) prawem będąc pacjentką płacącą za usługi lekarza, będzie mi gnój odmawiał antykoncepcji (etc)?! to niedługo w sklepach nie będą sprzedawać niektórych towarów, bo im to nie leży?! Taka deklaracja powinna być uznana za nielegalną. Co możemy z tym zrobić??

 • edward-14066

  Oceniono 6 razy 6

  to jest skandal co sie wtym kraju dzieje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX