Zybertowicz o Jarosławie Kaczyńskim: Liczba jego wad przekracza ludzkie wyobrażenie

Prof. Andrzej Zybertowicz pozwolił sobie na dość odważny krok. W najnowszym numerze tygodnika "wSieci" opublikował artykuł pod tytułem "Alfabet Zybertowicza". Dość zaskakujący jest w nim wpis o jego politycznym patronie - Jarosławie Kaczyńskim.
Co socjolog z Torunia, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do PE, myśli o szefie PiS? - Liczba jego wad przekracza ludzkie wyobrażenie. Niekiedy, gdy w gronie ekspertów są krytykowane jego decyzje, mam wrażenie, iż sam nie może się nadziwić, że zaszedł w życiu tak daleko... - napisał Zybertowicz.

O wiele cieplejsze słowa miał zarezerwowane zaś dla tragicznie zmarłego brata szefa PiS, prezydenta Lecha Kaczyńskiego. - Najwyższy zwierzchnik, jakiego kiedykolwiek miałem. Posiadał wyobraźnię strategiczną. Dlaczego u polityków w Polsce to wyjątkowe? - pyta.

Cały "alfabet Zybertowicza" w najnowszym wydaniu "wSieci".

Więcej o:
Komentarze (23)
Zybertowicz o Jarosławie Kaczyńskim: Liczba jego wad przekracza ludzkie wyobrażenie
Zaloguj się
 • klarneta8

  Oceniono 4 razy 2

  Glupota tego profesora juz fruwa .

 • tadjan

  Oceniono 4 razy 2

  duda ty szubrawcu nie kłam, matka leżała w szpitalu na koszt podatników w luksusowych warunkach i z ochrona, a dwa małe skunksy robiły politykę..... co z tego wyszło każdy wie.

 • zdrufko

  Oceniono 6 razy 6

  a temu co odbiło? nie za takie Prezes wylewał na zbity pysk!

 • cena1309

  Oceniono 20 razy 14

  Złodziej Księżyca ,którego dupę wożą...sam to by zaszedł,w siną dal...

 • staryman

  Oceniono 58 razy 44

  „Zybertowicz o Jarosławie Kaczyńskim: Liczba jego wad przekracza ludzkie wyobrażenie”

  Łolaboga, ale chyba jakieś zalety Prezes też ma?! Aż strach pomyśleć, że przywódca opozycji szykujący się do objęcia stanowiska premiera a może takoż i prezydenta ma same wady! Gorący apel do sztabowców PiS-u: przestańcie się lenić i wymyślcie dla Prezesa jakąś zaletę!

 • kazek1948

  Oceniono 26 razy 24

  Jednym słowem wadliwy produkt , więc co on tam jeszcze robi? Zwykle NATURA takie osobniki sama eliminuje.

 • e-komentarz

  Oceniono 30 razy 20

  Nie doceniasz, profesorze, społeczeństwa którego większość precyzyjnie określiła ilość wad i zalet prezesa, i stąd sześć przegranych pod rząd wyborów. Mam tylko pytanie do głosującej na niego mniejszości: do ilu razy sztuka? Bo w normalnym ugrupowaniu wylatuje się na zbity pysk już po pierwszej, góra drugiej klapie...

 • iremus

  Oceniono 19 razy 7

  Lokowanie produktu !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX