Paradowska o debacie wyborczej w TVP: Wszyscy wrzeszczeli, prowadzący bezradny. Więcej tego nie róbmy

Janina Paradowska oceniała w Poranku Radia TOK FM wczorajszą debatę przedwyborczą w TVP. - Nie da się posadzić dziesięciu osób przy jednym stole, kiedy nie bardzo wiadomo, o co chodzi, i jeszcze wszyscy wrzeszczą - stwierdziła. I zaapelowała do prezesa telewizji, by nie organizował więcej debat.
W Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska komentowała wczorajszą debatę przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, która odbyła się w TVP. - Narzekamy, że nie toczą się merytoryczne debaty, że w kampanii są tylko spoty, z tym większą ciekawością obejrzałam tę debatę - mówiła publicystka.

"Wrzeszczeli potwornie, wszystkim przerywali"

Kto zdaniem Paradowskiej wygrał przedwyborcze starcie? Zwycięzców było wielu, w kilku kategoriach, które wskazała publicystka.

Siła głosu. - W tej kategorii wygrali zdecydowanie Janusz Korwin-Mikke i Tadeusz Cymański. Wrzeszczeli potwornie, wszystkim przerywali - mówiła Paradowska. - Połowa audycji była niesłyszalna, ponieważ panowie krzyczeli jednocześnie - dodała.

Uprzejmość dla pań. - Tu wygrali wszyscy panowie, którzy zakrzykiwali dwie będące w studiu panie, Różę Thun i Barbarę Nowacką - zaznaczyła Paradowska.

Bezradność. - W tej kategorii wygrał prowadzący Krzysztof Ziemiec, który kompletnie nie panował nad tym, co się działo w studiu - mówiła publicystka. I wytknęła Ziemcowi, że debatę zaczął tematem Eurowizji.

Zbieżność poglądów. - Tę wykazali Janusz Korwin-Mikke i Jarosław Gowin. I to taką, że ponieważ siła głosu i ekspresja Korwin-Mikkego była silniejsza, Gowin właściwie powinien się zapisać do Kongresu Nowej Prawicy. Wtedy miałby większe szanse wyborcze - skomentowała prowadząca Poranek Radia TOK FM.

"Mam ochotę zaapelować do prezesa Brauna..."

- O czym rozmawiano, niespecjalnie wiem - podsumowała Paradowska. - Nie da się posadzić dziesięciu osób przy jednym stole, kiedy nie bardzo wiadomo, o co chodzi, i jeszcze wszyscy wrzeszczą. Mam ochotę zaapelować do prezesa Juliusza Brauna, żeby już niczego takiego więcej nie robił - skwitowała publicystka.

Więcej o:
Komentarze (23)
Paradowska o debacie wyborczej w TVP: Wszyscy wrzeszczeli, prowadzący bezradny. Więcej tego nie róbmy
Zaloguj się
 • ducks_arse

  Oceniono 1 raz 1

  Już 3 komentarze nie pokazano.

 • ducks_arse

  Oceniono 1 raz 1

  Admin, czy naprawdę moje komentarze są bardziej chamskie niż komentarze PiSiorków???

 • mr_ess

  Oceniono 2 razy 2

  A może, skoro politycy nie chcą debatować na poziomie, to zignorujmy ich debaty? Czy nie wystarczyłoby wyłączyć tv na czas kampanii, a 25 zagłosować na tych, których nie słychać i nie widać?

  www.facebook.com/oddaje

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy 11

  Może w sensowny sposób wykorzystać fakt kandydowania Adamka i zapraszać go na te "debaty" z zadaniem walenia w ryj każdego, kto wcina się w czyjąś wypowiedź. Na pewno taka rola przysporzyłaby Adamkowi więcej sympatyków niż jego, pożal się Boże, wypowiedzi.

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy 9

  Kto to widział wpuszczać tylu polityków jednocześnie?! Przecież dwóch, to i tak o dwóch za dużo. A tak w ogóle, to po co dopuszczać ich do głosu, skoro i tak nic sensownego nie mają do powiedzenia.

 • khathet

  Oceniono 11 razy 11

  Sposób na krzykaczy prosty. Zrobić budki przeszklone na wzór "kącika muzycznego" z Familiady. Zamknąć każdego członka "debaty" tam i po kolei dawać głos. Wszystko z zewnątrz będą słyszeć, ale że pudełko będzie dźwiękoszczelne to choćby się taki Palikot czy inny zesrał to nie przekrzyczy niczego dopóki ktoś nie włączy mikrofonu w środku. Jak nie da się u tych małp dzikich w normalny sposób wywołać jako tako kulturalnej dyskusji to trzeba z nimi postąpić jak z dzikim zwierzyńcem i zamknąć w szklanych klatkach.

 • proteusz33

  Oceniono 6 razy 0

  Zakrzykiwanie oponenta to dobra metoda gdy ten mówi o niewygodnych faktach
  Wszyscy pobrali nauki u Stokrotki

 • pyffello114

  Oceniono 10 razy 0

  Do dzisiejszego ranka podziwiałem kunszt dziennikarski pan Paradowskiej.
  To się sończyło z dziesiejszym "Porankiem w TOKFM", w którym pani Paradowska nie zajęła się najgorętszym tematem dnia, czyli pracy Aleksandra Kwaśniewskiego dla ludzi Janukowycza.

 • 123jna

  Oceniono 6 razy 6

  Kiedy polscy dziennikarze, prowadzacy tego rodzaju "dyskusje" naucza sie ROZDAWAC GLOSY?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX