Kuźniar oburzony publikacją "Press" na swój temat: Świat dziennikarski bez reguł chyba jeszcze nie padł. Poza waszą redakcją

">>Press<< chce pilnować standardów i kupuje zdjęcie z nieautoryzowanej sesji sprzed roku na zupełnie inny temat. Świat dziennikarski bez reguł chyba jeszcze nie padł. Poza waszą redakcją" - napisał na swoim profilu na Twitterze Jarosław Kuźniar, dziennikarz TVN 24. Jego komentarz skierowany jest do magazynu "Press", który opublikował artykuł opisujący drogę kariery Kuźniara.
Miesięcznik "Press" opublikował artykuł, w którym została opisana droga kariery Jarosława Kuźniara, dziennikarza TVN 24. Artykuł zatytułowany "Kuźniar: Twarz mediów przyszłości" jest bardzo szczegółowy. Podaje nawet ocenę z matematyki Kuźniara oraz to, że po lekcjach pomagał ojcu w warsztacie samochodowym.

W dalszych częściach tekstu przeczytać możemy o pracy Kuźniara w bielawskim Radiu Sudety i Telewizji Sudeckiej, praktykach w "Gazecie Wyborczej", karierze w radiowej "Trójce" i Radiu ZET, no i w końcu także TVN 24.

"Dziennikarzy traktuje jak wrogów, dla widzów jest uroczy"

Tekst pełny jest pochwał pod adresem Kuźniara. Cytowani są w nim jego koledzy z dawnych miejsc pracy, którzy twierdzą, że jest osobą charakterystyczną, pracowitą i ambitną, ma świetny kontakt z widzami i doskonale sprawdza się w roli prowadzącego serwisy informacyjne.

W artykule znajdziemy też jednak parę gorzkich słów pod adresem dziennikarza. Współpracujące z nim niegdyś osoby mówią, że bywa buńczuczny i grymaśny. Pada też zdanie: "Jarosław Kuźniar innych dziennikarzy traktuje jak wrogów. Ale dla widzów jest uroczy".

Kuźniar: "Trzecia prawda Tischnera wciąż żywa"

Bohater publikacji "Press" zareagował na artykuł o sobie ostro:

Z jego twitterowych wpisów nie wynika jednak, do której części artykułu o sobie dziennikarz ma zastrzeżenia. Pretensje artykułuje głównie w związku z tym, że - jak pisze - miesięcznik wykorzystał na swojej okładce "zdjęcie z nieautoryzowanej sesji sprzed roku na zupełnie inny temat".

Na okładce widnieje Kuźniar wyglądający, jakby chusteczką ocierał łzę:Redakcja branżowego miesięcznika odpowiedziała "Ciekawe co oznacza termin "nieautoryzowana sesja zdjęciowa"? To żargon z prasy celebryckiej?" oraz "Panie Jarku, cenzura padła 25 lat temu. Autoryzacja zdjęć nie istnieje. Tym bardziej sesyjnych.".

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (239)
Kuźniar oburzony publikacją "Press" na swój temat: Świat dziennikarski bez reguł chyba jeszcze nie padł. Poza waszą redakcją
Zaloguj się
 • niezalany

  0

  a ja po prostu przełączam kanał jak się pojawia... czy to aby wystarczy żeby być hejterem?

 • ted_imigrant

  Oceniono 2 razy 2

  Z Hmaleta1111
  "Z Kuźniara żaden "dziennikarz", ponieważ dziennikarze charakteryzują się tym, że maja jakieś swoje poglądy."

  Hamlet, zas.......rańcu, ogarnij się, Dziennikarz ma przedstawiać FAKTY!!!! Poglądy zas........ranych dziennikarzy mnie nie interesują!!!! Tym bardziej, że coraz częściej mają problemy z przedstawianiem owych FAKTÓW.

  I słowa FAKTY nie myl z debilnym czasopismem o takim samym tytule.

 • octavian-33

  Oceniono 2 razy -2

  Kuźniar to prostak i cham. Wczoraj w telewizji żartował sobie z rolników.

 • toorin

  Oceniono 2 razy 0

  Kuźniar...ja sobie poradzę po wyborach w 2015r. ale co będzie z tobą ? masz paszport aktualny ?

 • hapet

  Oceniono 3 razy 3

  Kuźniar, to taki przerywnik w porannym bloku reklamowym na TVN24 ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX