Program już się kończył, a Wróbel i Nowicka wciąż się przekrzykiwały. Prowadzący był bezradny [WIDEO]

Rozmowa o edukacji seksualnej dzieci wzbudziła mnóstwo emocji w programie ?Tak jest? w TVN 24. Jego gośćmi były wicemarszałkini Sejmu Wanda Nowicka oraz Marzena Wróbel, posłanka Solidarnej Polski. Pod koniec programu obie panie zaczęły się przekrzykiwać. Prowadzący Andrzej Morozowski w żaden sposób nie mógł im przerwać. Ale jego mina mówiła wszystko.
- Problem jest z tym, że państwo nie rozumieją, co proponują - zarzucała Wróbel. - Problem polega na tym, że z całej publikacji Światowej Organizacji Zdrowia pani posłanka przeczytała jedną stronę - wtórowała jej Nowicka. Z reszty dialogu naprawdę trudno wychwycić rzeczowe argumenty. Trudno zresztą wychwycić jakiekolwiek słowa.

Nie chciały dopuścić go do głosu

Obie panie były tak zacietrzewione, że nie zwróciły uwagi, że program dobiega końca. Chciał im o tym przypomnieć Andrzej Morozowski, jednak w żaden sposób nie mógł zwrócić na siebie ich uwagi. Przekrzykiwanie wciąż trwało.

W końcu Nowicka i Wróbel na chwilę dopuściły do głosu prowadzącego. Zdążył on jednak tylko szybko zakończyć program. - Dziękuję bardzo, dziękuję paniom! - zdołał powiedzieć, podczas gdy panie wciąż na siebie krzyczały. Za komentarz Morozowskiego najlepiej chyba służyła jego pełna zdumienia mina.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (340)
Program już się kończył, a Wróbel i Nowicka wciąż się przekrzykiwały. Prowadzący był bezradny [WIDEO]
Zaloguj się
 • wj_2000

  0

  @gela1, który "objaśnia" dlaczego Wróbel (mimo rzekomo braku poparcia w elektoracie) weszła do Parlamentu. Ponoć za sprawą pierwszego miejsca na liście wyborczej.
  Nie wiem co pisze Kukiz, ale Ty piszesz bzdury. Głosujesz na OSOBĘ z danej PARTII. Gdyby na dwójkę, trójkę głosowało WIĘCEJ niż na jedynkę, to jedynka pozostała by jedynką, ale do Sejmu by nie weszła.
  Głosowanie jest na partię w tym sensie, że głos oddany na kkandydatów, którzy nie wejdą (a de facto głosy na WSZYSTKICH kandydatów danej partii) najpierw się SUMUJE z czego wynika liczba mandatów w danym okręgu: 0, 1, 2 - nawet 3 i więcej.
  I taka liczba wchodzi do Sejmu, ALE NIE według kolejności na liście wyborczej, ale według kolejności REALNIE oddanych głosów.
  Wielokrotnie było tak, że pierwsza osoba z listy nie wchodziło a wchodziła druga, czy nawet trzecia (jako jedyna). Tak było z europosłem Cymańskim. Nie wszedł Krzklewski PIERWSZY na liście PO, a wszedł ktoś inny. Wszedł do Sejmu Maciej Jankowski z AWS strtujący z OSTATNIEGO miejsca listy.
  Jak można po tylu latach nie rozumieć PODSTAWOWEJ zasady naszej ordynacji????
  Taka zasada, że głosuje się na partię (bez wskazywania na KOGO z danej partii), a potem wchodzą w wynikającej z liczby głosów liczbie KOLEJNI kandydaci na liście z ustalonym przez partię uporządkowaniem jest ZNANA i stosowana, np. w RFN do wybrania połowy członków Bundestagu. W takim systemie, gdy dana partia ma sporo zwolenników, ale jakiś poltyk jest akurat BARDZO NIELUBIANY, to przywoztwo umieszczając go na jednym z pierwszych miejsc I TAK wprowadzi go do Parlamentu.
  Ale to nie u nas!!!!!!!!!!!!! Gdyby Wróbel nie uzyskała największej liczby głosów w swoim Okręgu (o ile zdobyli by tam tylko jeden mandat) spośród wszystkich na liście PiS to pierwsze miejsce GÓW.NO by jej pomogło. Gdyby zdobyli dwa mandaty, Wróbel musiałaby by mieć głosów mniej co najwyżej od innego kandydata. Etc. Bez głosów KONKRETNIE na samą Wróbel i to głosów w DUŻEJ liczbie, samo pierwsz miejsce nic by nie spowodowało.

 • mineyko

  Oceniono 1 raz 1

  Kto zacz, ów ryczący bubel?
  To jest sławne krówsko Wróbel!

 • neo20x

  Oceniono 2 razy 2

  To były zawody w mówieniu symultanicznym.

 • 47jarek

  0

  Na targowisko , a nie do parlamentu.

 • kawiusz

  0

  Telewizja taka oburzona a sama nakręca takie programy. Jeśli chcieliby poważnej dyskusji nie zapraszaliby Wróbel.

 • waldus059

  0

  a kto zaprasza kurxx do programu

 • tcas

  0

  Pani Wróbel mam zarówno posturę jak i umysł na poziomie troglodyty.

 • jdurda

  0

  Właśnie przez takie prowadzenie programu i przez brak stanowczej reakcji prowadzącego nie oglądam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX