Komentarze (66)
1 pasażer w samolocie dla 78 osób. Płacimy za to miliony!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • do_dupy_z_taka_gazeta

  Oceniono 3 razy 3

  "Loty charakteryzują się dużym wahaniem liczby pasażerów, a różnica pomiędzy najwyższej i najniżej obłożonym lotem wynosi 33 osoby"

  Zaaaraz... Czyli samolotem na 78 osób maksymalnie leciały naraz 34 osoby? Trochę nędznie.

 • labeo

  Oceniono 3 razy 1

  Niestety ostatnio lotniska tworzone są tylko dla prestiżu i nie mają żadnego uzasadnienia ekonomicznego. W przypadku bogatych krajów czy miast jest to bez znaczenia, ale czy taką Bydgoszcz stać jest na utrzymywanie lotniska dla "kilku" pasażerów? Także nie bez znaczenia jest, że 2 godziny drogi od Bydgoszczy jest Gdańsk i Poznań, a połączenie kolejowe do Warszawy nie jest najgorsze.

 • wesus

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli był tylko jeden pasażer powinni go wysłać motolotnią i zwrócić połowę za bilet!

 • husarz_intercity

  Oceniono 5 razy 1

  Lotnisko powinno być nowe, dokładnie pomiedzy Bydgoszcza, a Toruniem żeby z każdego z miast można było dojechać w 15 minut. Do tego powinno leżeć na skrzyżowaniu dwóch dróg szybkiego ruchu- S10 i S5, którą powinno się przeprowadzić równiez pomiędzy dwoma miastami. Dopiero wtedy mogła by być mowa o jakiejkolwiek konkurencji z Poznaniem czy Gdańskiem. A stare jak najszybciej zamknąć i sprzedać teren na budownictwo mieszkaniowe

 • egon_olssen

  Oceniono 2 razy 2

  Pytanie, ile lata tym samolotem w drugą stronę?

 • husarz_intercity

  Oceniono 6 razy -2

  To nie chodzi o mądrość elit tylko o politykę. Marszałek województwa kujawsko-pomorskiego jest po prostu nieustannie przedstawiany jako zbrodniarz, który chce rzekomo zniszczyć Bydgoszcz, bo jest z Toronto. Aktywistów ze stowarzyszenia Metropolia bydgoska kompletnie nie interesuje, że z bydgoskiego lotniska nikt nie chce latać i to nie tylko do Warszawy. Był czas, w którym z lotniska odprawiano jeden samolot tygodniowo. Jak w Gdańsku jest mgła i przekierują samolot do Bydgoszczy to piszą o tym lokalne gazety i jest to powód do wielkiej dumy, gazety pokazują wtedy zdjęcia z wydarzenia. Lotnisko ma działać żeby zaspokoić metropolitalne ambicje stowarzyszenia MB. I po prostu marszałek w obliczu niesłychanej kampanii oszczerstw z bydgoskiej strony mówiących min. że marszałek celowo chce zrujnować bydgoskie lotnisko, a loty przenieść do Toronto ugiął się i teraz wszyscy mieszkańcy województwa muszą płacić niebotyczne pieniądze żeby zaspokoić bydgoskie ambicje, której się ubrdało, że gdyby nie Toronto to już dawno byłaby najmniej czwartą metropolią w Polsce i tyle w temacie

 • wiesscar

  Oceniono 6 razy 0

  jak leci Tusk to tez leci jeden pasazer do Gdanska, plus pewnie BORowcy,

 • 250110vk

  Oceniono 13 razy 11

  Jednak komfort podrozy, musial byc wspanialy, ktora klasa lecial (a) ta osoba?, czy atencja stewardes byla zadowalajaca, co z tymi butelkami szampana i orzeszkami ziemnymi?, wszystko do konsumpcji?, fachowcy z zarzadu owej linii lotniczej widac dbaja o komfort podrozy, co z rachnkiem ekonomicznym?.

 • drozd215

  Oceniono 17 razy 13

  W gospodarce rynkowej, to podobno normalne, że dokłada się do firm.
  Ale pani wojewoda, pewnie zajęta przejmowaniem kościelnej ziemi dzierżawionej przez rolników, z docelowym przeznaczeniem na działki, bo nie po to aby uprawiać pole. Swojej ma dość.

 • paruwkowy_skrytobujca

  Oceniono 7 razy 3

  Dlaczego absurd? Zapłacił pasażer za bilet? Zapłacił. Ma wpływ na to, że był tylko on chętny tego dnia na przelot? No nie ma.

  Skandal to byłby dopiero, gdyby mu lot odwołali, bo samolot nie ma obłożenia. Ale wtedy też pewno byście pianę bili, oj i to jaką.

 • spam_box

  Oceniono 7 razy -3

  GW jak zwykle przesadza. Absurdem byłoby, gdyby lecieli na pusto.

 • iks24

  Oceniono 23 razy 21

  Najwyrazniej nie obradowal polski parlament... Nikt nie musial leciec do ani wracac z Wiejskiej

 • tukism

  Oceniono 37 razy 33

  ....Warto pamiętać, że bez tego projektu nie będziemy potrafili odpowiedzieć sobie na pytanie, czy bydgoski oraz kujawsko-pomorski rynek jest zainteresowany takimi połączeniami. Na to pytanie nie odpowiedzą nam żadne badania.
  Dajcie mi te 12 mln które tracicie rocznie na tych połączeniach a ja wam zrobię precyzyjne badania czy są potrzebne czy nie!!!

 • jerry.uk

  Oceniono 75 razy 47

  Przez takie marnotrawstwo urzędników Polska traci miliony i jest daleko w tyle za: Szwajcarią, Wielką Brytanią czy Niemcami, gdzie wydatki publiczne są dokładniej rozważane.

 • alex.schmid

  Oceniono 46 razy 42

  No bo głupotą jest, żeby na takich lokalnych trasach latały tak duże samoloty. Na chwilę obecną w połączeniach krajowych powinny być używane małe samoloty pasażerskie zabierające na pokład nie więcej jak 40 osób. coś stylu :
  www.pasazer.com/samolot-dornier-dornier,328130-65.html
  www.pasazer.com/samolot-dornier-dornier,328130-65.html

 • dannniello

  Oceniono 19 razy 13

  PKP wychodzi taniej (TLK 29 PLN, EiC 49 PLN) i w bardziej dogodnych godzinach jednak.
  Polskibus jest tańszy ale słabe godziny i długi czas podróży.

 • gramsuli

  Oceniono 178 razy 120

  Nasuwa się parę pytań: a ten jeden czemu leciał? Dlaczego akurat on? Sam bez żony albo dziecka? Co on ma tam do ukrycia? A w torbie co miał?a ile kilo? Dalej dziennikarze śledczy do boju rozwiązać zagadki i informować, informować...

 • juesej

  Oceniono 88 razy 70

  Żeby reportaż był rzetelny to trzeba było podać ilu pasażerów leciało lotem powrotnym, z Bydgoszczy do Warszawy, bo może o nich chodziło.

 • po11le18woj

  Oceniono 5 razy -5

  mikron fetuja doceni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX