Komentarze (154)
Zbrojny atak na separatystów, samozwańczy mer Słowiańska prosi Putina o pomoc, "Kreml boi się przykładu Ukrainy" [PODSUMOWANIE DNIA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • janspruce

  Oceniono 13 razy -3

  Wszystkie kraje powinny isc za przykladem Ukrainy i poddac sie Ruskim bez walki!

 • dfg123

  Oceniono 16 razy 2

  Taka ochydna geba nic innego powiedziec nie jest w stanie. I jak oni dopasowali takie dwie pokraki - Turczynow i Jaceniuk. Sliniawe, lyse, oczatka ze zgnilizna.... brrr - robak i ropucha.

 • 18261826www

  Oceniono 24 razy 4

  Can You be honest with us and tell us where and how did You get such a informatin.If this is the truth Sikorski should be put under tribunal for supporting terrorism.

 • Chris Davidovki

  Oceniono 15 razy 3

  in September 2013, Polish Foreign Minister Radosław Sikorski invited 86 members of the Right Sector (Sector Pravy), allegedly in the context of a university exchange program. In reality, the guests were not students, and many were over 40. Contrary to their official schedule, they did not go to the Warsaw University of Technology, but headed instead for the police training center in Legionowo, an hour’s drive from the capital. There, they received four weeks of intensive training in crowd management, person recognition, combat tactics, command skills, behavior in crisis situations, protection against gases used by police, erecting barricades, and especially shooting, including the handling of sniper rifles.

 • supertlumacz

  Oceniono 8 razy 0

  Niemiecki punkt widzenia
  www.youtube.com/watch?v=hOUUJE9dChw
  Inne ciekawe filmy obok

 • usmiech_prezesa

  Oceniono 36 razy 6

  panie komorowski. Ta zimna wojne zmajstowales pan do spolki z tuskiem przy aplauzie kaczynskiego.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 15 razy -7

  A jasne ze Putin boi się przykładu Ukrainy. A co jak mu sami Rosjanie Majdan na Placu Czerwonym zrobią?

 • panbuk1

  Oceniono 12 razy 0

  Turczynow??
  To on jeszcze żyje????

 • szambolan_prezydenta

  Oceniono 32 razy 2

  Majdan jest antydemokratyczny!!
  Wszystko co zatwierdza "tymczasowy" rząd najpierw jest konsultowane z majdanem, a po zatwierdzeniu jest jeszcze raz przedstawiane majdanowcom do zaakceptowania!!
  To taka nowa demokracja oponowo-koktajlowa!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 25 razy 1

  "Kreml boi się przykładu Ukrainy" - dowcip tygodnia.

  "Władimir Putin bardzo boi się Ukrainy, ponieważ jest ona przykładem dla innych krajów, że naród może o sobie zadecydować - mówił tymczasowy prezydent Ukrainy Ołeksandr Turczynow" - ahahahahahahahaha.

  Nawet Ukraina ma swojego Komorowskiego, który ma swój świat i karty do piotrusia. Znaczy, że Ukraina prze do przodu. Od tyłu.

 • anton_pl

  Oceniono 72 razy 32

  Znajomy poszedł za przykładem Ukrainy i przestał płacić rachunki za gaz, w wieki piątek mu odłączyli...

 • alexschmid

  Oceniono 60 razy -2

  Drodzy rosyjscy prowokatorzy na tym forum. Różnica pomiędzy tym co wydarzyło się w Kijowie,co w efekcie doprowadziło do obalenia waszej marionetki, byłego prezydenta Ukrainy - Janukowycza, a tym co dzieje się obecnie na wschodzie Ukrainy polega przede wszystkim na tym, że w Kijowskich wydarzeniach brały udział setki tysięcy cywilnych obywateli Ukrainy.
  Dlatego mowa w tym przypadku o przewrocie wojskowym to kompletny idiotyzm. Ponadto, żaden z liczących się członków obecnego rządu Ukrainy z tego co wiem nie jest przedstawicielem armii ... Ponadto od początku jest mowa, o przedterminowych wyborach, których data została już wyznaczona, a obecne władze pełnią swe funkcje jedynie tymczasowo. Natomiast nie słyszałem, o masowych protestach ludności cywilnej na wschodzie Ukrainy nawołujących do przyłączenia tych ziem do Rosji. Tak się składa, że mam rodzinę w okolicach Charkowa i nie tylko ze źródeł w polskich mediach wiem, że nawet Rosjanom tam mieszkającym do Federacji Rosyjskiej wcale się nie spieszy. A to, że jacyś podstawieni watażkowie ochraniani przez rosyjskich komandosów proszą o pomoc waszego prezydenta - świadczy jedynie na waszą niekorzyść i w pełni ukazuje hipokryzję waszego rządu ....

 • tommen

  Oceniono 13 razy 1

  Facet beknie za doprowadzenie do bratobójczej wojny

 • makiwa

  Oceniono 32 razy -4

  Panie i Panowie, Słowianie i POLACY.
  Od wieków z Ukraińcami był kłopoty i nie tylko nasze. Krwawe zamieszki, powstania kozackie ,burdy. Nareszcie pozbyliśmy się tego kłopotu. Może nie tylko z naszej chęci ,ale mamy spokój. Oni są bliżej Rosji, jak wolą kij od marchewki niech biorą kij.Nam nie po drodze z nimi. Lepszy rusek, jak dziki Ukrainiec. Zostawmy ich, to dziki naród. Bez kija (jak za Stalina) nie do opanowania. Przez stulecia służyli ruskim i zdradzali ich . Nas też zdradzali. Kozacy, najwierniejsi z wiernych sług Rosji ,Niech sobie będą dalej z Rosją. Może znowu Rosja zafunduje im w nagrodę głód. My badźmy szczęśliwi że, nas to nie dotyczy. Zawsze byli fałszywi. Ukraina i Rosja to dwaj skazańcy przykuci do siebie łańcuchem. Nie zrywajmy tego łańcucha,b o za chwilę razem możemy maszerować do tego samego łagru.

 • macius261

  Oceniono 25 razy -9

  Mam takie pytanie - czemu brak tutaj sowieckich brygad sieciowych? Zapili się? Czy może wreszcie media reagują i robią z tym porządek?

 • supertlumacz

  Oceniono 20 razy 0

  www.vesti.ru/doc.html?id=1498887
  Opis nocnego incydentu w Słowiańsku z kilku źródeł. Oczywiście MSW Ukrainy należy kierować jako wskazanie obowiązującego kierunku propagandy wśród ukraińskich obrzezańców takich jak Jacyniuk. Jednak dziwne że Wiaczesław Ponomariow podaje że użyty przez napastników karabin maszynowy był jugosłowiański a nie amerykański., jak wcześniej podawał reporter nocnej telewizji.
  www.vesti.ru/only_video.html?vid=592909

  Reportaż filmowy. Prośba lokalnej ludności do Prezydenta WWP – zwraca się szef samoobrony Wiaczesława Ponomariow - o wprowadzenie ROSYJSKICH SIŁ POKOJOWYCH do obwodów (ros. Obłast) : doniecki, charkowski, Ługański. Domniemanie że sprawcami był PRAWY SEKTOR jest nieszczere. Napastnicy poruszali się 4 pojazdami. Po zamordowaniu bezbronnych strażników wycofując się napastnicy wpadli w zasadzkę. W dwóch pojazdach znaleziono m.in. sprzęt do łączności z krążącymi samolotami. Identyfikator PRAWEGO SEKTORA o numerze 20 to raczej fałszywa legitymacja dla Blackwater czy weteranów IDF. Los schwytanych (?) napastników jest nieznany, a w dotychczasowej praktyce Słowian nie likwidowano…Może zajrzeli schwytanemu w spodenki?

 • patriotaa

  Oceniono 28 razy -4

  wypędzić z całego świata ruskie mordy zapijaczone do Moskwy i niech tam miedzy sobą się mordują i zgniją. Chyba żarcia nie maja więc chcę powrotu ZSRR by państwa satelickie pracowały i karmiły ruskich alkoholików

 • staryman

  Oceniono 86 razy 26

  „... Putin bardzo boi się Ukrainy, ponieważ jest ona przykładem dla innych krajów... (Turczynow)”

  Wszystkie kraje powinny iść za przykładem Ukrainy. Tylko kto by te kraje utrzymywał?

 • adwach1

  Oceniono 92 razy -2

  Wynocha ruscy terroryści do Moskwy !!! Skoro tacy jesteście demokraci to oddajcie Czeczenie!!

 • kireta21

  Oceniono 137 razy 43

  Zdaniem "samoobrony" w poszatkowanym kulami i spalonym samochodzie znaleziono nieuszkodzoną broń (w tym a jakże, niemieckiego MG-42!), dokumenty Prawego Sektora i amerykańskie dolary. Normalnie brakuje tylko wizytówki CIA i legitymacji NSDAP!

 • pogostarek

  Oceniono 90 razy 10

  co tu komentowac, ruscy lubja jak im ktos z gory pala napie.... Albo Stalin albo Putin

 • bardzouparty

  Oceniono 33 razy -3

  Bracia obrządku mojżeszowego.
  Przyznajcie się, że zadyma na Ukrainie to wasza robota i sprawa będzie zamknięta.
  Tylko obiecajcie, że nie będziecie już więcej organizować ani wojen ani rewolucji.

 • tomtg123

  Oceniono 45 razy 3

  "Putin boi się Ukrainy, bo to przykład dla innych"... ? Wishful thinking, niestety. Albo dobra mina, do złej gry. Raczej chyba to drugie, wiceprezydent Ukrainy na swoim stanowisku musi tak mówić, choć byłby strasznym naiwniakiem gdyby w to naprawę wierzył.
  Przykład Ukrainy de facto oznacza na dziś, ze rosyjski bandyta może wjechać czołgiem gdzie zechce i nikt mu nie zabroni i żadne realne nieprzyjemności go nie spotkają.
  Krym jest dziś faktycznie częścią Rosji, przypominam.
  Czy Putin ma powody żeby się bać powtórki TAKIEGO scenariusza.... ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX