USA: Sędziemu puściły nerwy. Zaczął wykrzykiwać: Mam nadzieję, że umrzesz w więzieniu

W trakcie wygłaszania wyroku oskarżona chichotała i próbowała sprowokować rodzinę zamordowanego. Sędzia z Michigan nie potrafił ukryć swojego oburzenia i zwymyślał kobietę.
Camia Gamet została w czwartek skazana na dożywocie za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem dokonanym na swoim narzeczonym. Sędzia John McBain z sądu w Michigan stwierdził, że zrobiła to z zimną krwią i było to "jedno z najgorszych morderstw, jakie widział".

W trakcie mowy jednego z członków rodziny zamordowanego Gamet wywracała oczami i chichotała. W pewnym momencie przerwała ciotce zamordowanego, pytając ją, czy już skończyła. Sędzia McBain miał już dość. - Zamkniesz się albo zaknebluje cię taśmą izolacyjną - zagroził i dodał - byłaś bezlitosna! Dźgałaś go i dźgałaś, i dźgałaś, aż umarł.

Fox 2 News Headlines

"Gdyby obowiązywała kara śmierci..."

W marcu Gamet została uznana za winną. Prokurator stwierdził, że zadała 11 ciosów nożem. - Był wypatroszony jak ryba - mówił sędzia McBain.

- Mam nadzieję, że umrzesz w więzieniu. Gdybyśmy byli w stanie, w którym obowiązuje kara śmierci, wylądowałabyś na krześle elektrycznym - grzmiał. Obrońcy Gamet planują odwołać się od wyroku. Twierdzą, że działała w obronie własnej.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS