Rosyjska telewizja: trzy osoby zginęły w strzelaninie pod Słowiańskiem

Według prokremlowskiej telewizji Rossija 24 są trzy ofiary śmiertelne strzelaniny, do której dziś w nocy miało dojść w czasie ataku na punkt kontrolny obsadzony przez prorosyjskich separatystów niedaleko Słowiańska w obwodzie donieckim, na wschodzie Ukrainy. Inne agencje na razie nie potwierdzają tych doniesień.
Korespondent telewizji poinformował, że w strzelaninie pod Słowiańskiem we wschodniej części Ukrainy zginęły trzy osoby. Relacjonował, że ogień otworzono z czterech przejeżdżających aut. Według świadków atakującymi mieli być przedstawiciele radykalnego Prawego Sektora.

Na razie żadna zagraniczna agencja nie potwierdza tych informacji.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS 

Więcej o:
Komentarze (357)
Rosyjska telewizja: trzy osoby zginęły w strzelaninie pod Słowiańskiem
Zaloguj się
 • abc1333

  Oceniono 10 razy -2

  Cóż, w okolicach Słowiańska złapano żywego terrorystę z Prawego Sektora , który uczestniczył w nocnej strzelaninie i pokazano z nim krótki wywiad. Ciekaw jestem teraz komentarzy tych wszystkich , którzy mówili o rosyjskiej prowokacji: obecnych władz w Kijowie, banderowców z prawego sektora , dziennikarzy GW i probanderowskich komentatorów ?
  Czy dalej będziecie twierdzić, że to prowokacja, Rosja to samo zło a majdanowcy to aniołki, czy może bohaterowie?
  www.youtube.com/watch?v=1JojZXOlKJM

 • critto

  Oceniono 18 razy 6

  Jaka znowu "tragedia"?? Zabijanie okupantów i kolaborantów to normalna sprawa, tym powinna się parać regularna armia ukraińska i takich wydarzeń powinny być dziesiątki, jak nie setki dziennie. A skoro armia się nie sprawdza, to uzbrojeni patrioci biorą sprawy w swoje ręce.

 • critto

  Oceniono 13 razy 1

  Chwała ukraińskim partyzantom!! Walczą o WOLNĄ OJCZYZNĘ przeciwko prorosyjskim bojówkarzom-zdrajcom, z którymi nie potrafi sobie poradzić ukraiński rząd. Jeśli to Prawy Sektor - to powinien za to chodzić w chwale, bo ratuje honor Ukraińców.

 • blurp3

  Oceniono 5 razy 1

  Dlaczego Polska przez tyle lat ukrywała "sprawy Wołyńskie". Byłam dobrą uczennicą w szkole, ale dowiedziałam się dopiero tu, na wschodzie Polski.

  Polska nie ma "jaj" ?

 • koles751

  Oceniono 10 razy 0

  FR. Faszystowska Rosja.

 • bob_59

  Oceniono 8 razy 2

  A teraz kandydaci komercyjni.
  LISTA PŁATNYCH PACHOŁKÓW ROSJI:
  1. .........................

 • stiopa_szczukin

  Oceniono 9 razy -1

  www.youtube.com/watch?v=1JojZXOlKJM
  Nu zadierrzali prawoseka w Sloviansk.

 • bob_59

  Oceniono 6 razy 0

  W celu uporządkowania dyskusji proszę o wpisy z propozycjami kandydatów.
  LISTA POŻYTECZNYCH IDIOTÓW KREMLA:
  1. .........................

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX