Eurowybory 2014. PiS zaprezentował hasło wyborcze. "Mogę powiedzieć, że PiS Polaków słucha"

"Służyć Polsce, słuchać Polaków" - to hasło PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jak mówił dziś prezes PiS Jarosław Kaczyński, Polacy wiedzą, jaka powinna być Polska i wiedzą, czego chcą.
- Służba - to jedno z centralnych pojęć naszej cywilizacji, tak jak rodzina, wolność, ojczyzna. Służba to wyzwanie, przed którym stają posłowie, senatorowie, europosłowie. Aby służyć, trzeba słuchać. Polacy chcą być słuchani, oczekują tego, domagają się - mówił Kaczyński podczas prezentacji hasła wyborczego.

Podczas konferencji zaprezentowany został także spot, przypominający spotkania liderów Prawa i Sprawiedliwości w całej Polsce.

Prezes PiS przekonywał dzisiaj, że jego partia słucha obywateli. Wspominał o objeździe Polski, spotkaniach polityków z mieszkańcami mniejszych miejscowości. - To było 320 spotkań kierownictwa partii, później było jeszcze 100 kolejnych. Sam miałem dobrze ponad setkę spotkań. I to jest słuchanie. Ale przecież nie tylko do tego rzecz się sprowadza. My słuchamy także ekspertów. Państwo sobie przypominają, chociażby te konferencje z ekspertami - mówił.

- Służba to jedno z centralnych pojęć naszej cywilizacji, tak jak rodzina, wolność, ojczyzna. Służba to wyzwanie, wyzwanie przed którym stają posłowie, senatorowie, osoby pełniące funkcje publiczne i europosłowie. To jest wyzwanie, przed którym staje każda generacja Polaków - tłumaczył Kaczyński.

"Polacy wiedza, jaka powinna być Polska"

Dalej mówił: - Aby służyć, trzeba słuchać. To oczekiwanie, że Polacy będą traktowani podmiotowo, że nie będą słuchani, traktowani jak osoby, które nie mają prawa do oceny tych, którzy rządzą, jest bardzo głęboko zakorzenione w naszej historii i kulturze - mówił prezes PiS.

Kaczyński zaznaczył, że Polacy wiedzą, jaka powinna być Polska. - Wiedzą, czego chcą. Dzisiaj chcą bezpieczeństwa militarnego, energetycznego, ale także zabezpieczenia rodzin, pracy, służby zdrowa... Bo to daje spójność, moc, kiedy państwo wykonuje swojego obowiązki wobec Polaków - powiedział.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (34)
Eurowybory 2014. PiS zaprezentował hasło wyborcze. "Mogę powiedzieć, że PiS Polaków słucha"
Zaloguj się
 • braad

  Oceniono 2 razy 2

  A ja mam lepsze hasło:
  "Tupolewem do Europy"

 • Konrad Klonowski

  0

  Prawo i Sprawiedliwość jest jedyną partią w Polsce, która może godnie reprezentować Polskę.

 • razb1947

  Oceniono 1 raz -1

  PIS i J Kaczyński to najlepsza partia i najlepszy przyszły premier i wygrają na pewno teraz wszystkie wybory do UE,samorządowe i do sejmu.

 • Janusz Senex

  Oceniono 3 razy 3

  -
  "Polacy wiedza, jaka powinna być Polska"

  Prawda karzełku,ja wiem: BEZ CIEBIE W POLITYCE !!!
  -

 • ar.co

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczyński, jeśli słuchasz Polaków, to posłuchaj: zniknij! Natychmiast, na zawsze i razem z całą pisowską bandą przydupasów!
  Polak

 • mer1lin

  Oceniono 1 raz 1

  75% Polakow nie wierzy w zamach. PiS slucha tylko swoich wyznawcow. Przypuszczam ,ze tylko ich czesc, bo przeciez wszystkim dogodzic sie nie da.

 • seviers

  Oceniono 3 razy 1

  Służyć okupantowi watykańskiemu, słuchać okupanta watykańskiego - oto hasło "godne" kaczego trupa!

 • kain_brat_abla

  Oceniono 2 razy 2

  Słucham PiSu kakaowym okiem.

 • Jarosław Janiak

  Oceniono 3 razy 1

  Prezesie J.Kaczynski daj sobie już chłopie spokój z tymi kłamstwami.Naród już tego nie kupi.Lukrowane hasła PIS już nikogo nie interesują.Naród bardzo dobrze cię słucha .I mówi spieprzaj dziadu z polityki z swoimi przydupasami ,czopkami ,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX