"Wstyd. Pod Wawelem w głowach się poprzewracało od tych igrzysk". Paradowska ostro o referendum w Krakowie

- W moim rodzinnym mieście pobito rekordy głupoty - mówiła w ?Poranku Radia TOK FM" Janina Paradowska o uchwalonym w Krakowie referendum ws. organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich. - Pod Wawelem od wizji tych igrzysk w głowach im się poprzewracało - krytykowała.
We wtorek w Krakowie uchwalono lokalne referendum w sprawie organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku. - W moim rodzinnym mieście pobito rekordy głupoty - stwierdziła w "Poranku Radia TOK FM" Janina Paradowska.

Majchrowski w TOK FM: Trochę mnie przymusili do tego referendum >>>

Ustalono, że referendum odbędzie się 25 maja, w terminie wyborów do Parlamentu Europejskiego. - Z góry wiadomo było, że w jednym lokalu nie może być jednocześnie głosowanie do Parlamentu Europejskiego i referendum, więc krakowianie będą biegać między lokalami - komentowała publicystka.

"W głowach im się poprzewracało"

Jednak pytanie o igrzyska nie będzie jedynym, na jakie odpowiedzą w referendum krakowianie. - Dorzucono też pytania o metro, monitoring, ścieżki rowerowe. Katalog pobożnych życzeń - krytykowała prowadząca "Poranek Radia TOK FM". - Uchwalono bzdurę. Wstyd. Wariacji dostali - grzmiała Paradowska.

- Pod Wawelem od wizji tych igrzysk w głowach im się poprzewracało - grzmiała Paradowska. - Albo toczy się tam dziwaczna gra między prezydentem a słabiutkimi partiami - dodała.

Blogerzy TOKFM.pl o igrzyskach w Krakowie:

Skok cywilizacyjny dzięki igrzyskom? A kto za to zapłaci? My, obywatele [PANOPTYKON] >>>

Kraków stać na igrzyska! [KRKBLOG] >>>

Siedem argumentów za igrzyskami w Krakowie [ADAM OZGA] >>>