PiS chce nagrać spot w gabinecie Tuska. Pięta: To chyba uczciwe

- PiS wystąpiło do ministra Cichockiego z prośbą o udostępnienie pomieszczeń w KPRM na przygotowanie spotu wyborczego - powiedział podczas konferencji prasowej poseł Stanisław Pięta. - Mam nadzieję, że odpowiedź będzie pozytywna. Nie wyobrażam sobie, by PiS było dyskryminowane w urzędzie państwowym - dodał.
Dlaczego członkom PiS-u tak zależy na możliwości nakręcenia spotu akurat w pokojach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów? Bo wcześniej zrobiła to Platforma Obywatelska. - Jeżeli premier mógł nagrać spot wyborczy PO w pokojach kancelarii, to mam nadzieje, że i PiS będzie miało taką możliwość - powiedział Pięta.Ważne, by wszystkie podmioty życia politycznego były traktowane równo. To chyba normalne, uczciwe i sprawiedliwe - dodał polityk. Na pytanie, czy PiS zamierza zapłacić kancelarii za wynajem sal, Pięta odparł, że tak, o ile pojawi się informacja prasowa, że PO też to zrobiła.

Olszewski: "Nie byłoby problemu, gdyby Kaczyński wygrał wybory"

Na odpowiedź Platformy nie trzeba było długo czekać. - Jeśli Jarosław Kaczyński będzie chciał nagrać spot w budynku KPRM, to musi się zwrócić z pismem do jej szefa - powiedział poseł PO Paweł Olszewski. - Ale nie byłoby żadnego problemu, gdyby to Jarosław Kaczyński wygrał wybory i był premierem. Będzie mógł sobie nagrywać - dodał.

Zdaniem posła, działania PiS są wynikiem "braku pomysłu na kampanię". - Jak się nie ma niczego do zaoferowania Polakom, to się robi tego typu happeningi polityczne - powiedział Olszewski.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (121)
PiS chce nagrać spot w gabinecie Tuska. Pięta: To chyba uczciwe
Zaloguj się
 • edza4

  Oceniono 1 raz 1

  Pisowska sekta aż piszczy żeby zasiąść w gabinecie premiera,ale jakoś nie dociera do nich że to nie ta kiełbasa dla takiego obciachowego psa.Kto by pozwolił sobie żeby w tym gabinecie poobcinać nogi we wszystkich biurkach.

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 2

  SPISEK pieprzy o dyskryminacji, a chciałby przy biurku premiera nagrać spot wyborczy, który pewnie miałby treść i formę antyrządową. Np. pokazaliby Donalda Tuska jako kata narodu polskiego; albo posadzili za jego biurkiem Duckczyńskiego z czasów jego nieudanego krótkiego urzędowania w tym miejscu, z hasłem: Tylko pod tym kaczorem, tylko pod jego geniuszem Polska będzie wolna a Polak będzie Polakowi bratem! Może więc także przed wyborami prezydenckimi SPISKOWCY zechcą w gabinecie Bronisława Komorowskiego nagrać spot w stylu: Przypadkowy łże-prezydent okupuje ten urząd bezprawnie, Polacy tym razem nie – do broni, ale przeciw Bronkowi, a za Jareczkiem Duckczyńskim, mędrcem jakiego świat jeszcze nie widział, a coraz bardziej go potrzebuje! Ciekawe, czy sztab SPISKU udostępniłby gabinet swego herszta Platformie, gdyby ta wystąpiła doń z równie idiotyczną propozycją? – czego pewno jednak nie zrobi.

 • last.j23

  Oceniono 4 razy 2

  pis i uczciwość! Ha, ha

 • razb1947

  Oceniono 2 razy 2

  PIS chce udowodnić że są podsłuchy w kancelarii i gabinecie premiera.

 • kocurxtr

  Oceniono 4 razy 2

  Kaczor już był w gabinecie Premiera
  pamiętamy co się wtedy wyrabiało
  dziękujemy
  więcej nie chcemy...

 • e-komentarz

  Oceniono 2 razy 0

  Tego spotu wyborczego już nie przebiją:
  www.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4
  To lepsza rola Kaczora niż w filmie o kradzieży księżyca...

 • wbalcer

  Oceniono 4 razy 2

  Nie dla psa kiełbasa!

 • tymoteusz121

  Oceniono 6 razy 4

  Tym z PiS chyba mocno pod deklem wali ?! Pokażcie spot co się działo w gabinecie Kaczyńskiego za jego rządów ! Takie hece bywały że ludzie ginęli ! Można też pokazać spoty o Karskim jak po pijaku rozbijał melexy na Cyprze lub spotkanie PiS z Hofmanem w roli głównej !To banda która się jeszcze nie nauczyła że jak mieczem wojujesz od miecza giniesz .Nieudacznicy będą nieudacznikami !Chroń nas Boże od PiS i jego poddanych !

 • fajny_zajety

  Oceniono 7 razy 3

  Jarek to jest największy strateg w historii Polski. Przy korycie całe życie, co miesiąc 12 tys i większość kariery w opozycji. Wie ,że lepiej wybory wysoko przegrać niż wygrać. Kontroluje sytuację , a przed wyborami do parlamentu wywinie jakiś numer ,żeby zająć drugie miejsce i kolejne cztery lata pierdzieć w stołek opozycji. Z partii wyrzuca wszystkich którzy mogliby doprowadzić do zwycięstwa i utrzymuje cały czas drugie miejsce. Jego ekipa ma 157 miejsc w parlamencie i to im wystarcza. Nie są pazerni wiedzą ,że lepiej jeść małą łyżką niż udławić się kielnią. Obieca mocherom ,że podwyzszy emerytury , a pracujący ,że obniży wiek emerytalny , a w tydzień przed wyborami wymyśli sposób żeby przegrać ale wysoko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX