Komentarze (346)
Ks. Oko: "Współczesne media zachwycone genderyzmem są jak kowboje pędzący ludzi w przepaść"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • stan-1

  Oceniono 12 razy 10

  Są tacy co im się wszystko z d.... kojarzy, ale to da się leczyć.

 • 0721x

  Oceniono 8 razy 4

  oko brutalny objaw głupoty

 • plorg

  Oceniono 15 razy -9

  I ma rację. Na YouTube jest kilka filmów gdzie Oko doszczętnie masakruje lewaków.

 • leew1

  Oceniono 24 razy 18

  a gwałcenie dzieci przez księży nie jest seksualizacją tylko ewangelizacją?

 • prokurator_stefan

  Oceniono 13 razy 3

  "wirusx
  Czy możecie przestać lansować tego zboczeńca w sutannie,"

  Wolisz tycjh lansować?

 • prokurator_stefan

  Oceniono 14 razy 0

  "tsuranni
  ten ksiądz ma fobię wypisaną na twarzy."

  A kto nie ma przed badaczami wczorajszego obiadu???

 • yani-51

  Oceniono 18 razy 10

  cyt.....genderyzmu jest brutalna seksualizacja dzieci,

  Tak biskupi i ksiadz robia to znacznie delikatniej... p.OKO.....?

 • tsuranni

  Oceniono 22 razy 16

  ten ksiądz ma fobię wypisaną na twarzy. Oto co dzieje się z facetami, którzy nie mogą sie legalnie spuścić....

 • ossmolony

  Oceniono 17 razy 9

  Znowu ten cymbał zabrał publicznie głos ??? Przez ponad tydzień byl spokój nic o nim nie było więc myslalem ,ze dawno jest odizolowany w miejscu gdzie dla takich ,,jest miejsce.Widać ,że w Polsce uprzywilejowane traktowanie ma nie tylko kler katolicki,ale rownież przywilejami są otoczeni wariaci w sutannach więc się ich nie izoluje w specjalnych zakładach celem leczenia takich chorobowych stanów ,jaki wyraznie się objawia u tego całego Oko.

 • pietrek1960

  Oceniono 13 razy 5

  Jak można cytować bez przerwy tego śliniącego się sodomitę w czarnej sukience.On już na pierwszy rzut oka jest dewiantem.

 • hanyszameryki

  Oceniono 12 razy 4

  Ks. Oko wy;iczyl wlasne obsesje.

 • zino799

  Oceniono 11 razy 3

  Kręgi okołokościółkowe wykazują rosnące objawy paniki. Zaczyna do nich dobierać że ludzie przejrzeli na oczy i wstają w kolan. Kruchtowi tracą grunt pod nogami.

 • 12345janka

  Oceniono 8 razy 0

  Wszystkie dzieci są dla Boga naszego, nie dla Was kapłani, bo wy macie głupie myślenie o wszystkich i wszystkim.

 • nitro2012

  Oceniono 8 razy 2

  ciekawe że księża korzystają z gender... gwałcenie małoletnich, chodzenie w sukienkach...

 • observerpl

  Oceniono 8 razy 0

  najzacieklejszymi genderowcami są faceci w sukienkach... czarnych, białych i purpurowych...
  ---
  program-eder.org

 • maro caro

  Oceniono 12 razy 4

  Ten książę Oko to taki Macierewicz jak w PiS albo Niesiołowski w PO. Koscielny pitbul wysylany zeby odkrecac kota ogonem i przeinaczac fakty. Niedobrze mi jak patrze na ta kreature

 • v_kolumna_v

  Oceniono 14 razy -2

  Dobrze wiadomo o co tu chodzi. O oderwanie od Kościoła. Bezbożnictwo staje na uszach aby tego dokonać i wciągnąć ludzi tam gdzie samo tkwi - do szatańskiego kręgu.

 • elucidator

  Oceniono 11 razy 5

  " Najpiękniejsi ludzie wyszli z chrześcijaństwa - przekonywał teolog. - Najpiękniejszym człowiekiem był Jezus."

  Czyste klamstwo albo belkot nieuka. Jezus nie mogl "wyjsc" z chrzescijanstwa z tej prostej przyczyny, ze po pierwsze, co jasno wynika z Ewangelii z ktorymi pan ksiadz powinien byc zaznajomiony, byl on wierzacym i praktykujacym zydem, a po drugie dlatego ze chrzescijanstwo za czasow Jezusa jeszcze nie istnialo. Zostalo ono wymyslone dopiero po domniemanej smierci domniemanego Jezusa. Jezeli ow Jezus rzeczywisce istnial, to nie mial najmniejszego pojecia o tym ze z jego imieniem bedzie po jego smierci zwiazana jakas nowa religia ktora nie bedzie forma judaizmu.

 • wirusx

  Oceniono 14 razy 8

  Czy możecie przestać lansować tego zboczeńca w sutannie, któremu wszystko kojarzy się z doopą? Początkowo - jako kuriozum - był nawet zabawny, ale teraz już tylko irytuje. Apage!

 • iremus

  Oceniono 6 razy 4

  Ks. Oko: "Współczesne media zachwycone genderyzmem są jak kowboje pędzący ludzi w przepaść"
  ___________________________________________________________
  Chłop się minął z powołaniem. Powinien zostać jakimś Schillerem albo jakimś Goethem. Z tym że ja na jego miejscu zmieniłbym trochę to porównanie i ujął je w taki sposób:
  ..........są jak "pasterze" pędzący "owieczki" w przepaść głupoty"

 • hopsiupbec

  Oceniono 14 razy 12

  "Najpiękniejsi ludzie wyszli z chrześcijaństwa - przekonywał teolog. - Najpiękniejszym człowiekiem był Jezus."

  Mała uwaga, panie Oko. Jezus był Żydem i w takiej rodzinie się wychowywał, a nie w "chrześcijańskiej". Nie pij pan już więcej.

 • borow4

  Oceniono 4 razy 2

  trzeba nakazac ustawa zdjecie sukienek przez takich czarnych gender jak ze tak powiem "ksiadz" Oko

 • prokurator_stefan

  Oceniono 10 razy -2

  "i_am_keyser_soze
  "To z chrześcijaństwa wywodzi się Matka Teresa i bł. Jan Paweł II."

  A judasz, marks, engels, trocki, bronsztejn, brysztygier, itd. ,itp. z judaizmu...
  O co ci chodzi?

 • adam.127

  Oceniono 12 razy 4

  OKO i KEMPA, to brutalni obrońcy pedofilów i złodziei w sutannach ...Adwokaci Diabła..!

 • 46greg

  Oceniono 12 razy 4

  Słuchając tego księdza mam wrażenie, że pod wpływem obsesji seksualnej część mózgu przekształciła mu się w narząd płciowy. Tylko nie wiem - męski czy też kobiecy.

 • prokurator_stefan

  Oceniono 9 razy -3

  "gazecina_wypierdzcza
  "Katolicyzm" - pedalizacja społeczeństw i pedofilizacja dzieci: polskich, irlandzkich, hiszpańskich, portugalskich, sudańskich, ..... wymieniać dalej ??? "

  Masz coś na tych?... 100777.com/node/463

 • prokurator_stefan

  Oceniono 5 razy 3

  "born81
  To znaczy, że ksiądz Oko nie rozwija się kulturowo"

  To sprawdzanie wczorajszego obiadu w jego naturalnym środowisku to jest "rozwój kulturalny"??

 • born81

  Oceniono 7 razy -5

  To znaczy, że ksiądz Oko nie rozwija się kulturowo, czy też może wirtualne zaślubiny z wielowymiarowymi istotami wyższymi podważają sens rozważań nad patologicznym mechanizmem obronnym osobowości zwanym sublimacją? Z pewnością jednak mamy do czynienia z mechanizmem projekcji, tyle bezsensownych, emocjonalnych epitetów, kompletnie niemerytorycznych i oderwanych od rzeczywistości świadczy raczej o tym, czego ksiądz Oko nie chce w sobie zaakceptować, i dlatego w wyolbrzymionej formie przypisuje ludziom, nurtom i ideom podważającym jego poczucie bezpieczeństwa. A raczej - rozpraszają iluzję, która daje mu poczucie bezpieczeństwa.

  Nie chodzi o rewolucję seksualną, bo ta już była, lecz o rewolucję intelektualną, na którą nadszedł czas, po rewolucji klasowej. Nie nazywałbym jednak tego rewolucją, ani nawet rekonstrukcją, lecz REDEFINICJĄ. Rewolucja, jak wiadomo, ma czerwone paznokcie, dlatego zestawienie słów 'rewolucja' i 'intelektualny' to oksymoron. W ramach owej redefinicji rzecz jasna musi nastąpić zmiana podejścia do seksualności człowieka jako przede wszystkim elementu fizjologii Homo sapiens (tak samo, jak i psychologię należy traktować jako część fizjologii, umysł jako fizjologiczną funkcję mózgu, czyli struktury anatomicznej).

  Zasadniczo seks powinien być traktowany jak czynność tak samo ważna, jak na przykład defekacja, ale wymagająca co najmniej dwóch osób do uzyskania pełnej satysfakcji, więcej higieny, poczucia bezpieczeństwa, i innych czynników. Sama wartość jednak tej aktywności nie może być traktowana jako sakrament, misterium, tabu, coś złego, czy wstydliwego. Nagość, seks, płeć, to faktycznie bardzo ważne sprawy, ale przecież nie chodzi tylko o to. Niestety, fobia seksualna księdza Oko każe zwracać mu uwagę tylko na temat seksualizacji. Chodzi raczej o zerwanie z tabu prowadzącym do rozmaitych zaburzeń psychicznych i psychoseksualnych, jak fobie, psychozy, parafilie. Raczej ma uczyć ostrożności w podejmowaniu aktywności seksualnej, wiedzy, jak bezpiecznie poruszać się w tym obszarze, niż nakłaniać do podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych. Problem polega tylko na tym, że wiele osób w okresie dojrzewania przez na przykład katolickie tabu seksualne nie wie, co robi, gdy instynkt seksualny daje o sobie znać. Żyjemy w czasach, gdy zderzenie kultur i mnogość sprzecznych skryptów powodują odbierają zaufanie do obserwowanych przez młodych ludzi wzorów. Idea o powrocie wielkich narracji to myślenie życzeniowe i nierealne (ja akurat uważam, że to bardzo dobrze, ale najważniejsze jest to, że to się po prostu skończyło, siłą rzeczy), dlatego dzieci powinny wiedzieć o swoim ciele wszystko, zanim tak zwana burza hormonów spowoduje zmiany w ich postrzeganiu otoczenia. Wszystko, to znaczy zarówno możliwość czekających je przyjemności, jak i niebezpieczeństw, a przede wszystkim: konsekwencji...

 • atusz

  Oceniono 13 razy -3

  Patrząc PO tych "kulturalnych wpisach" większości lemingowej, można rzec tylko jedno: Oko ma racje!!! Histeria z pogardą jaka się tu wylewa świadczy o tym że trafił w sedno.

 • prokurator_stefan

  Oceniono 9 razy 1

  "unhappy
  Debilizm jest brutalną prawdą o niektórych klechach."

  Pedalizm jest brutalną prawdą o niektórych zboczeńcach.

 • markot

  Oceniono 10 razy 0

  Jest nareszcie moje Oczko w głowie. To długie milczenie było nie do zniesienia. Świat się zajmuje jakimiś głupotami jak Krym, Ukraina sankcje, Putin, NATO itp, a tu kowboje pędzą ludzi w przepaść! A gdzie nas pędzą szaleńcy w stylu ks.prof Oko? Coraz mniej księży i zakonników "pędzi" wiernych ku czystej wierze i ewangelii, pełnej pkory, miłości i przebaczenia. To jakiś festiwal pychy i nienawiści, ktory nie wróży nic dobrego. Chroń nas Panie Boże przed takimi "oczodołami".

 • Oceniono 12 razy 2

  Ja bym bardzo, kudźwa prosił, żeby ten Sz. P. ks. Oko najpierw nauczył się znaczenia słów.
  Słowo "genderyzm" znaczy dokładnie to, co ten ksiądz postuluje, że płcie są tylko dwie płcie kulturowe powiązane z biologiczną. Tacy to kudźwa eksperci...
  pl.wikipedia.org/wiki/Genderyzm

 • 123jasko

  Oceniono 12 razy 0

  tylko seks im w głowie radio maryja też tylko o seksie jp2. też tylko o tym ględził

 • unhappy

  Oceniono 8 razy 0

  Debilizm jest brutalną prawdą o niektórych klechach.

 • ola-blue

  Oceniono 8 razy 0

  Panie Oko, seks jest baaaardzo przyjemną sferą życia, determinującą wiele zachowań i dążeń każdego człowieka. Dlatego Kościół wziął tę sferę pod ścisłą kontrolę, nałożył nakazy, zakazy, twarde stereotypy, ramy, narzucił poczucie winy za ich naruszenie. Kościół chce mieć władzę nad człowiekiem i wpływ na ludzi. Niech Kościół najpierw wypierze własne brudy i zrobi porządek z pedofilią, homoseksualizmem, księżymi kochanicami utrzymywanymi z datków wiernmych, rwaniem wdów i rozwódek, to dopiero bedzie miał moralne prawo zabierać głos w sprawie gender.

 • popis.pasozyty

  Oceniono 12 razy 2

  A katolicyzm jest totalną debilizacją dzieci - panie oczko.

 • prokurator_stefan

  Oceniono 10 razy -2

  "ziutka333
  A katolicyzm jest ogłupianiem ludzi proszę księdza "

  To ja wolę "ogłupianie ludzi proszę księdza" od propagowania sekty badaczy wczorajszego obiadu w jego środowisku natralnym.

 • korcia2000

  Oceniono 12 razy 4

  Nie pierwszy psychopata z tytułem naukowym i nie ostatni.....

 • Piotr B. Tubylec

  Oceniono 10 razy 4

  Dążenie do absolutnej, totalitarnej władzy nad człowiekiem to religia od przedszkola i chrzest niemowlęcia.

 • navaira

  Oceniono 8 razy 4

  Jako cechy katolizmu navaira wymieniał "fanatyczną propagandę bigoterii, obsesji seksualnych, zachowań niestandardowych, głównie celibatu; pogardę dla ludzi o innych przekonaniach, zwłaszcza niewierzących", a także konkordat, który według komentatora jest "dążeniem do absolutnej, politycznej, totalitarnej władzy".

 • moose63

  Oceniono 12 razy 4

  OOOOOOOOOO,SPECJALISTA OD RUR WYDECHOWYCH SIĘ ODEZWAŁ,DAWNO NIC NIE MÓWIŁ.

 • ziutka333

  Oceniono 12 razy 4

  A katolicyzm jest ogłupianiem ludzi proszę księdza

 • apas13

  Oceniono 11 razy 7

  Panie Oko - ale Gandhi, Einstein, Szpilman, Rubinstein, setki innych... Oni nie wyrośli w rodzinach chrześcijanskiech a byli pieknymi ludźmi. Za to Hitler i Stalin w rodzinach chrześcijanskich wyrośli, jeden uczył się w seminarium, drugi posyłał swoje wojska na rzeź Europy z imieniem boga na klamrach pasów...

 • czatowiec

  Oceniono 10 razy 2

  ks. oko jest pędzącym sqrwielem pedofilskim

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX