Zmarznięty chłopiec sam na przystanku. Pomoglibyście? Oto reakcje ludzi [ZOBACZ]

11-letni chłopiec siedzi na przystanku w stolicy Norwegii. Trzęsie się z zimna, dorosłym tłumaczy, że kurtkę ktoś mu ukradł, a on czeka na nauczyciela. Reakcje ludzi nagrały ukryte kamery.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

"Czy jesteś typem osoby, która pomaga, gdy widzi potrzebującego?" - pytają autorzy filmu. Wyjaśniają też, że nagranie ma zachęcić do pomocy dzieciom w Syrii. Dochód z akcji SMS-owej zostanie przekazany na zakup ciepłych ubrań dla dzieci z tego kraju, w którym trwa konflikt wewnętrzny.

Komentarze (327)
Zmarznięty chłopiec sam na przystanku. Pomoglibyście? Oto reakcje ludzi [ZOBACZ]
Zaloguj się
 • ochujek

  0

  Widać że katolicy w Norwegi nie mieszkają. Spróbujcie prosić o pomoc na plebanii, w klasztorze.

 • 4jaco

  Oceniono 2 razy 0

  W polsce nikt by mu nie pomógł!

 • Przemek Maciaszek

  Oceniono 1 raz -1

  Od razu widac ze to nie Polska... u nas by go jeszcze jakies demoraluchy pobily i zabrali co mial... ;/

 • adambiernacki69

  Oceniono 2 razy 0

  Jedynie trzy miliony zarżniętych banksterów, zboczeńców szmalożerców i innych monopolistów oraz ustanowienie sprawiedliwego prawa i już nigdy żadne dziecko by nie marzło ani nie było głodne a nawet chore.

 • 0

  No, pracując na PKP, 3 lata napatrzyłam się dość, i reakcja ludzi jest różna, okrągła i podłużna, trudno pomóc bezdomnemu jeśli ona sam sobie nie chce pomóc, co do dziecka pewnie została by wezwana policja i pogotowie, wątpię aby ktoś się tak podzielił odzieżą jak na tym nagraniu..

 • tadec

  Oceniono 3 razy -1

  Śmieje sie do rozpuku czytając te polskie egzaltowane,popcornowe reakcje na norweski "fake".Ponieważ generalnie Bóg raczej omija Norwegie (patrz kościoły) jego funkcjonariuszy tam tyle ile norweski kot napłakał,więc dzieci są raczej bezpieczne.Rolę norweskiej "czarnej Wołgi" pełni Barnevernet - ale ona porywa " tylko" słowiańskie dzieci (kwestia podobnego genotypu). Zapytajcie polski MSZ - jesli znajdzie chwile od "Dzieci Majdanu",bo to przecież wazniejsze.

 • zonajego

  Oceniono 3 razy 3

  w Norwegii, gdzie dziecko nie może mieć nawet plamki na bluzce bo od razu uważane jest za zaniedbane jest to nie do pojecia- widocznie Norwegowie widzą "błędy wychowawcze" tylko u obcokrajowców.Mały przyrost naturalny powoduje,że za wszelką cenę chcą zabrać normalnym ,tyle,że zagranicznym rodzinom dzieci.A tu wyszło szydło z worka! wstyd!

 • mignolina.c

  Oceniono 2 razy 2

  Są dobrzy ludzie na świecie. Ale jestem ciekawa, kto się zgodził (rodzice?) żeby tego małego biedaka wystawić na mróz na potrzeby filmu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX