Ukraina: demonstranci nagrywają filmy, dokumentują wydarzenia. W sieci są ich dziesiątki [WIDEO]

Starcia demonstrantów z milicją rozpoczęły się w Kijowie z nową mocą wczoraj rano. Trwały przez całą noc, a potwierdzone informacje donoszą o 25 ofiarach śmiertelnych i kilkuset osobach rannych. To, co dzieje się na Ukrainie, najlepiej pokazują filmy pojawiające się masowo w sieci.
Zamieszki na Majdanie trwały przez całą noc. To jeden z wielu filmów, który pokazuje, jak naprawdę wyglądały starcia:Podczas starć w Kijowie rannych zostały setki osób, w tym wiele ciężko. Większość z nich jest opatrywana w warunkach polowych, pomagają im też wolontariusze:Tu widać, jak jeden z demonstrantów zostaje postrzelony. Nie miało to miejsca podczas czynnych walk:Poranek na Majdanie to czas na przegrupowanie sił i odpoczynek dla milicji:To wideo pokazuje, jak mieszkańcy Kijowa budują barykady. "Ludzki łańcuch" składa się z osób we właściwie każdym wieku, które podają sobie cegły do budowy umocnień i śpiewają hymn Ukrainy:I na koniec bardzo pozytywny obraz: jeden z działaczy znalazł na ulicy brudnego, zagubionego szczeniaka. Psiak został zabrany do mieszkania i umyty, po czy zaczął radośnie gryźć buty innych demonstrantów:Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach na Ukrainie? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o:
Komentarze (45)
Ukraina: demonstranci nagrywają filmy, dokumentują wydarzenia. W sieci są ich dziesiątki [WIDEO]
Zaloguj się
 • grubos1

  Oceniono 2 razy 2

  do redakcji jakim prawem puczacie reklamy przed filmikami ktore nie sa wasze!!!!!!!!!!!!!!!!!tam leje sie krew a wy hieny checie zarfabiac wstyd i hanba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w puste lby sie puknijcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • grubos1

  Oceniono 1 raz 1

  wstyd i hanba h...e zlamane ze reklamy puszczacie przed tymi drastycznymi materialami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w dupach wam sie przewrucilo od kasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • blue911

  Oceniono 2 razy 0

  Demokracja - tak. Rzady bankierstwa - nie !!!! Model jankeski to nowy typ niewoli,ktory z prawdziwa demokracja ma coraz mniej wspolnego. Szwajcaria, Norwegia I Japonia: tam jest wolnosc I dobrobyt.

 • fotograficznykrytyk

  Oceniono 5 razy 5

  Z tymi reklamami to faktycznie przesada, można sobie darować zarabianie na ludzkiej krzywdzie.

 • zyczliwyczytelnik

  0

  Wystarczy zainstalować sobie adBlock i reklam nie ma :-)

 • adwach1

  Oceniono 12 razy 12

  Hej GW !!! - Jakim prawem puszczacie filmiki reklamowe przed filmami z Majdanu, które nie są Waszym dziełem i własnością??? !!!

 • blue911

  Oceniono 6 razy 0

  Bankierstwo swiatowe z zimna krwia przyglada sie tragedii I zaciera raczki widzac przyszle miliardowe dochody. W Polsce obylo sie bez rozlewu krwi,bo nasi ziomkowie sa w wiekszosci latwi do kupienia I chetnie jedza z raczki okupantom.

 • pc_maniac

  Oceniono 10 razy 0

  Berkutowcy z dachów "bombardują" demonstrantów za pomocą koktaili Mołotowa:
  www.facebook.com/photo.php?v=10201724704705420
  Chyba nie przypadkiem znalazł milicjant te butelki z benzyną na dachu i nie rzucał kolegom by im je podać?

 • dorbi

  Oceniono 122 razy 116

  Puszczanie reklam przed takim materiałem to dowód na to, że jesteście hienami! Wstyd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX