Wielowieyska: Kaczyński znów o blokadzie PiS, jakby był w podziemiu. Robi z siebie męczennika

- Jarosław Kaczyński zawsze ten sam, uroczy, tym razem w rozmowie z Joanną Lichocką. I zawsze te same tezy - mówiła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska o najnowszym ?Do Rzeczy?. Kaczyński w wywiadzie mówi o blokadzie medialnej jego partii. Dlatego dziennikarka zaproponowała prezesowi PiS test: - Niech wskaże medium, które odmówi jego przyjęcia, gdyby zechciał udzielić wywiadu - wskazywała.
- W tygodniku "Do Rzeczy" Jarosław Kaczyński, zawsze ten sam, uroczy, tym razem w rozmowie z Joanną Lichocką - mówiła w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska. - I zawsze te same tezy - dodała. - Teza wygłoszona po raz 156.: blokada. Biedny PiS jest blokowany medialnie, nigdzie nie może wystąpić, nie może się przebić ze swoim przekazem - ironizowała dziennikarka "Gazety Wyborczej".

"Największa partia opozycji, nieustająco w mediach..."

Choć wspomnianą przez Wielowieyską tezę podsuwa w wywiadzie Lichocka. - Ma pan pomysł na medialną blokadę? Kilka pana wystąpień, które pewnie miały rozpocząć debatę publiczną, zostało niemal zupełnie przez media zignorowanych - rozpoczęła rozmowę dziennikarka "Do Rzeczy". A kolejne dygresje Kaczyńskiego ucina: - A co z tą blokadą?

- Blokada jest rzeczywiście radykalna i jest wynikiem nowej fazy kontrofensywy ze strony PO. Jej politycy postanowili zrobić wszystko, by zablokować nasz przekaz. (...) Ta blokada jest rzeczywiście niesłychanie poważnym problemem - stwierdza Kaczyński.

"Przyjmą go z otwartymi ramionami"

- Największa opozycyjna partia, która nieustająco występuje w mediach, ma sporo sprzyjających sobie mediów, jest ciągle blokowana, jakby była w podziemiu. To okropne - załamywała ręce Wielowieyska. - Proponuję Kaczyńskiemu i Lichockiej prosty test. Niech wskażą medium, które odmówi przyjęcia Kaczyńskiego, gdyby zechciał mu udzielić wywiadu - zaproponowała dziennikarka.

- Wydaje mi się, że gdziekolwiek Kaczyński nie chciałby się wybrać, przyjmą go z otwartymi ramionami - uzasadniała. - Ale Kaczyński nie chadza, bo to jest męczące i wtedy okazałoby się, że blokady nie ma i nie można robić z siebie męczennika - zakończyła dziennikarka.

Przypomnimy tylko, że podczas ostatniej kampanii przed wyborami prezydenckimi i wyborami do Sejmu i Senatu wielokrotnie zapraszaliśmy prezesa PiS do TOK FM. Jarosław Kaczyński z zaproszeń jednak nie skorzystał.

Nowy blog - Anna Gmiterek-Zabłocka zajmie się Twoją sprawą! >>
Kliknij, by przeczytać artykuł

Więcej o:
Komentarze (42)
Wielowieyska: Kaczyński znów o blokadzie PiS, jakby był w podziemiu. Robi z siebie męczennika
Zaloguj się
 • 12345janka

  0

  Mały, żałosny, zakompleksiony stary kawaler, który nic w życiu i z życia nie ma. Należy tylko współczuć temu pomyleńcowi.

 • senior2244

  Oceniono 4 razy 4

  Kaczor to jest super łgarz.Prawdę powie tylko wtedy gdy się pomyli.Jeszcze nie widziałem takiej kanalii.

 • jan.58

  Oceniono 2 razy 2

  A gdzie jest Hofman !
  arturprosty.blogspot.com/2014/02/czy-konto-biura-poselskiego-hofmana-to.html

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 1 raz 1

  Niech Pan nie rezygnuje !!!
  Boć przecie, najwyżej,
  Można się zawsze przesiąść,
  O jeden stolec niżej .

 • jogibaboo

  Oceniono 6 razy 4

  Akurat czytam "Rosja bolszewików" Richarda Pipes'a. Opis partii Lenina - wypisz, wymaluj pasuje do PiSu!!!. Polecam lekturę.

 • edza4

  Oceniono 11 razy 9

  I tu jest właśnie poważny błąd mediów"wszędzie go przyjmą z otwartymi ramionami"pytanie dlaczego czy my Polacy musimy przez media być skazywani na politycznego oszołoma.Przecież taki zacietrzewiony gbur nic nie ma do powiedzenia poza polewaniem jadem coraz liczniejszej grupy rodaków,mącenie w głowach ludzi to jakieś niespotykane zjawisko,w którym niestety pomagają mu media.Niektóry sprawy należałoby przemilczać ,natomiast media czynią to newsem dnia.I tak ohyda prześciga się z ohydą.

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 14 razy -10

  Wielowiejska ma szyderczy uśmiech na twarzy, jak mówi o zbrodni smoleńskiej! Nie widzieć tego, to być nie człowiekiem! Ona też nie jest człowiekiem!

 • dorik2

  Oceniono 12 razy 6

  Media niepisowskie tym się różnią od pisowskich, że bez przerwy zapraszają pisowców - w imię równowagi, obiektywizmu, a także ze względów komercyjnych, bo odbiorcy lubią, jak goście biorą się za łby. W TVN24 czy TOK FM - na okrągło Hofman, Błaszczak, Sasin, Brudziński, Duda, Girzyński, Waszczykowski. Po drugiej stronie, w mediach kaczo-rydzykowych, występuje tylko PiS.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX