Gwiazdy żegnają Philipa Seymoura Hoffmana

- Właśnie dowiedziałem się o śmierci Philipa Seymoura Hoffmana. To tragedia - pisze na swoim Twitterze Justin Timberlake. - O, nie! Tylko nie on! - taki wpis zamieszcza Roland Emmerich. Gwiazdy żegnają Philipa Seymoura Hoffmana.
Wkrótce po tym, jak świat obiegła wiadomość o śmierci znanego aktora Philipa Seymoura Hoffmana, jego koledzy z branży medialnej zaczęli oddawać mu hołd.

Przypomnijmy, że Hoffman został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku. Jak twierdzi policja, przyczyną śmierci było prawdopodobnie przedawkowanie narkotyków. Aktor miał 46 lat.

Justin Timberlake: Właśnie dowiedziałem się o śmierci Philipa Seymoura Hoffmana. To tragedia. Cóż za niesamowicie uzdolniony aktor.Aaron Paul: Straciliśmy dziś jednego z wielkich. Philip Seymour Hoffman, spoczywaj w pokoju, mój przyjacielu. Będzie nam ciebie zawsze brakować

Jim Carrey: Drogi Philipie, piękna, piękna duszo! Dla najbardziej wrażliwych z nas hałas może znaczyć zbyt dużo. Niech Bóg błogosławi Twoje serce.Mia Farrow: Spoczywaj w pokoju, Philipie Seymourze Hoffmanie. My, którzy podziwialiśmy każdą twoją rolę, jesteśmy wdzięczni i bardzo, bardzo zasmuceni.

Ricky Gervais: To taka szokująca i smutna wiadomość. Spoczywaj w pokoju, Philipie Seymourze Hoffmanie. To był jeden z największych aktorów naszego pokolenia i uroczy, zabawny i skromny człowiek.

Christina Applegate: Nie mam słów. Będziemy tęsknić!Roland Emmerich: O, nie! Tylko nie Philip Seymour Hoffman! Straciliśmy jednego z najbardziej utalentowanych aktorów. Kieruję moje myśli i miłość do jego rodziny.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!
Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>>
Jeżeli masz telefon Windows Phone, kliknij tutaj >>>

Jeżeli masz iPhone'a, aplikację znajdziesz pod tym linkiem >>>


Więcej o:
Komentarze (38)
Gwiazdy żegnają Philipa Seymoura Hoffmana
Zaloguj się
 • ulebyk

  0

  Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno.

 • 7rybek

  Oceniono 3 razy 3

  Tragiczna, uzależniona postać.

 • chrobry08

  0

  Wielcy i Piękni, Zabawni i Skromni, Starzy i Młodzi - prawie bez skazy - jednak mają słabość do nadużywania wszelkiego rodzaju dziadostwa!!! A przecież - nie są to ludzie, którym bieda zagląda w oczy... Osiągnęli wszystko co pozwala na piękne i spokojne życie... Okazuje się, że jeszcze IM mało. Doświadczają innych "rozkoszy" i szukają sposobu na oderwanie się od człowieczeństwa. A kiedy przychodzi śmierć - wielkie poruszenie i czołobitność okazywana Zmarłemu przez Jemu podobnych wykolejeńców. Ajwaj, ajwaj, ajwaj - zmarł kolejny uzdolniony gwiazdor znanego pochodzenia - jakież to smutne i zarazem uczciwe... A taki był zabawny i skromny... A jakiż miał być..? Kiedy leżał naszprycowany..?!

 • elpojoloko

  Oceniono 5 razy -1

  aktorem był dobrym, ale sam się zabił, jest od C.uja dobrych ludzi którzy umierają w wypadkach albo przez inne raki...jak ktoś się truje żeby się zabić jest dla mnie "trochę" idiotą.... takie zdanie ...pozdro

 • social.assasin

  Oceniono 15 razy -11

  TO BYŁ TYLKO AKTOR. Małpka, bawidamek, udawacz, wykrzywiacz min. ZERO wkładu do rozwoju ludzkości. Osoba z następującym planem na życie: a po co tam ciężko pracować, poudaje sobie to tu, to tam, zrobię trzy miny na krzyż, niech się głupia gawiedź śmieje i cieszy a ja będę zarabiał na nich miliony.

  Osobiście tego pana nie kojarzę, nie oglądam TV ani nie chodzę do kina. Książek nie mniej niż 10 na miesiąc,

 • losiu4

  Oceniono 8 razy -2

  a kto to taki?

  Pozdrawiam

  Losiu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX