Komentarze (739)
Szczepkowska do księdza Oko: "Witam w klubie. Gender jest podobno nauką. Czy w nauce jest miejsce na walkę o równouprawnienie"?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dorik2

  Oceniono 10 razy -8

  Nie chcesz, babsztylu, równouprawnienia? To won do garów i do bawienia wnuków, zamiast w teatrze gołą de pokazywać i felietony po gazetach pisać!

 • wohatek

  Oceniono 8 razy 4

  Tydziem temu we francuskich podstawowkach zanotowano brak okolo 20% dzieci.
  Powod : plotka, ze maja wykladac o 'gender' (po francusku 'gendre').

 • mi_nerwy

  Oceniono 7 razy 3

  przez almagus » N lip 25, 2010 5:14 am

  Komisarza wola państwa.

  Trzech gejów i transwestyta.
  Nadciąga czwarta rzeczpospolita.
  I nekrofilia w partyjnym tłumie.
  Rząd w mauzoleum siądzie na trumnie.

  Młodzież na warcie pod każdym krzyżem.
  I pedofilia z wiary pasterzem.
  Starsi na Wawel piesze pielgrzymki.
  Spełniają partyjnym dobre uczynki.

  „Zbrodnią potoczną” myśl o wolności.
  Ukryty rower, dowód próżności.
  Ale nie musisz łożyć do tacy.
  Bo potrącają tobie to z płacy.

  Maryj-dozór ojców nekronauki.
  Zatwierdza rozwoju kierunki.
  W skrócie kościelnym MaDoNNa.
  POsądzić i skazać skłonna.

  Prawo i Sprawiedliwość poczynań.
  Nie ma kosmosu i innych wyznań.
  Ziemia i Toruń nasze wszechświaty.
  A nieposłusznych w ogniu w zaświaty.

 • kociewiak999

  Oceniono 6 razy -4

  ..kazdy ma prawo do kometarz !! mysle ze kosciol ponownie strzela gafe,ksiadz Oko krytykuje tz.Gender a w jego kosciele -katolickim cale stada pedofilow ,zboczencow ,gdzie ksieza maja dzieci ,kochanki .Trzeba zrobic pozadek we lasnym domu a potem mozna mowic o innych!!

 • olusiagosia1984

  Oceniono 7 razy 5

  Co ma gender do rownouprawnienia?
  Niektorym komentujacym mieszaja sie pojecia, a z nienawisci do kosciola to juz nie wiedza jak dokopac i pognebic ducha winna Joanne Szczepkowska. Ona nalezy do tych niewielu zdrowo myslacych, a mylic kazdy sie moze. Wydawalo sie ze komunizm umarl w 89 roku. Wielu innym sie tak wydawalo poniewaz nie mieli calosciowego obrazu politycznej walki. Bedziecie ja tak za to opluwac nastepne 100 lat, idealy od Tuska?

 • nigdy_nie

  Oceniono 6 razy -2

  Pokazanie doopy na scenie, przez Szczepkowską było performensem?Czy może był to jej gest rozpaczy?????

 • stanimager

  Oceniono 5 razy -5

  Dżender w wykonaniu Oko to szatańska religia. Dla odwrócenia uwagi. To tak jak za Sowietów na krytykę systemu odpowiadało się: a w Amierikie to niegrow biut (biją murzynów).
  Łapaj Szatana Dżendera !!!

 • Zenon Fluderski

  Oceniono 3 razy -3

  Podoba mi się wiersz Pani- klary 551 do ostatnich dwóch słów ; do klasztoru dodałbym razem z gender. Bo tam jest jego miejsce, w zamknięciu,aby nie dzielił i nie ogłupiał narodu.

 • batura3

  Oceniono 6 razy 0

  Skończył się talent, zaczął się gender :))))

 • antyksen

  Oceniono 13 razy 3

  Tak się czasami zastanawiam, jak silne jest katolickie pranie mózgów od dzieciństwa, że na starość u niektórych ludzi powoduje tak niebezpieczną radykalizację poglądów ? Kiedyś rozsądni, nowocześni ludzie, dziś niebezpiecznie zbliżający się w kierunku fundamentalizmu. Przykładem Zoll, Starowicz i parę innych osób, teraz wydawałoby się myśląca i inteligentna pani Szczepkowska... :/

 • alves65

  Oceniono 10 razy -4

  Pedały i lesby niech sobie żyją jeśli ich stać na wychowanie jakiegoś biednego dzieciaka jak ,,wujek i wujek,, niech chowają byle nim się nie zabawiał jakiś pedofil w sierocińcu lub nie przeżywało gehenny pijackiej katolickiej rodzinie lub żyć w nędzy i upokorzeniu,poprostu rodzina zawtępcza ale odemnie z dala

 • pintapalec

  Oceniono 10 razy 0

  :Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie: Komu można przypiąć tą etykietę ? Wojny, krucjaty inkwizycje,tortury, totalitaryzm, zbrodnie przeciw ludzkości, wspieranie faszyzmu, ukrywanie morderców i zbrodniarzy, łamanie przykazań, szantaż, kradzież dzieci, wynaturzenia, pedofilia, hemofilia parafialna, homoseksualizm, tuszowanie skandali pedofilskich, wspieranie dyskryminacji kobiet i mniejszości, antysemityzm, walka z innymi kościołami i ruchami religijnymi, zagarnianie majątków, współpraca z reżimem, współpraca z mafią, upokarzanie dzieci, bicie, zmuszanie ich do niewolniczej pracy, finansowe nadużycia i oszustwa, wyłudzanie kasy z budżetu państwa, korupcja, hipokryzja, pranie brudnych pieniędzy, przemożny wpływ na życie, spiski, skandale, intrygi, zawiści, mieszanie się do polityki, sex z nieletnimi, szerzenie kłamstwa, zgnilizna moralna, zepsucie moralne, ograniczenie umysłu, zmasowany psychiczny nacisk, absolutyzm, dogmatyzm, ciemnota, tradycja, nepotyzm,zmowy milczenia, Indoktrynacja, zakłamana propaganda, terror psychiczny, niejednokrotne stawanie po stronie wroga.

 • gabrielr

  Oceniono 9 razy 3

  Podobno najwięcej homoseksualistów jest wśrod dziennikarzy mediów mętnego nurtu - stąd ten zjadliwy atak na osoby krytykujące homoseksualistów. To jest przykład wolności słowa?

 • porazostatni

  Oceniono 10 razy 0

  Szczepkowska zawsze była marną aktorką. Uwagę publiczności przyciągnęła za pomocą happeningów. Upadek komuny, pokazanie gołego tyłka, wymyślenie lobby gejowskiego i teraz to.

 • pintapalec

  Oceniono 10 razy 4

  A teologia to nauka??O czym?? Jak myślący człowiek w XXI wieku może tracić czas (niekiedy i całe życie);studiując; bezpodmiotową, kompletnie oderwaną od rzeczywistości pseudo-naukę pretensjonalnie nazwana ;teologią; która wyrosła z religijnego folkloru o duchach, ciężarnych dziewicach, zmartwychwstańcach, wodo-chodziarzach, rogatych i skrzydlatych facetach(?), piekle, gadających wężach i (mojej jedynej ulubionej przypowieści biblijnej) o zamianie wody w wino.
  Teologia jest eufemizmem, który wydaje się brzmieć wzniośle, prawie szacownie ale dla każdej nawet średnio wykształconej osoby termin ten zawiera w sobie tyle naukowości ile można jej znaleźć w astrologii, alchemii, numerologii czy scjentologii. Nie jest to dziedzina, od której - tak jak w medycynie, naukach ścisłych czy nawet humanistycznych - można się spodziewać wielu istotnych dla rozwoju naszej cywilizacji rozwiązań i odkryć. Czyżby teolodzy liczyli na to, że Komitet Noblowski wyróżni ich za komparatywne badania biomechaniki skrzydeł anioła i np. motyla albo teorii poczęcia Jezusa z zastosowaniem technologii in vitro?

 • emeryt21

  Oceniono 10 razy -4

  Biedaczka ! Wszyscy już o niej zapomnieli wiec podczepia się pod tego pajaca Oko....

 • mieloneczka

  Oceniono 5 razy 1

  "Na tym polega uwiąd starczy, że zamiast mówić, człowiek warczy."
  - Jan Izydor Sztaudynger

 • sapiens_h

  Oceniono 6 razy -4

  Za to podstarzała aktorka świecąca gołą d... w teatrze to symbol tradycyjnych wartości...

 • matylda1963

  Oceniono 10 razy -2

  pani szanowna gender jest nauką a walka o równouprawnienie w nauce kiedyś polegała na tym by kobiety mogły uczyć się czytać , by mogły chodzić do szkoły . Jeżeli odsetek profesorów wśród kobiet jest niższy niż wśród mężczyzn to niekoniecznie wynikać musi z tego że kobiety są głupsze - może też wynikać z atawistycznych uprzedzeń. Czy są takie uprzedzenia - warto wiedzieć. Pani zdaniem nie warto? Proszę nie uprawiać niechlujstwa intelektualnego, myślę że stać panią na to by się zastanowić o czym jest mowa. A "gender" w polskim wydaniu księdza Oko to czarna wołga porywająca dzieci - mitologia. Można mieć dowolne poglądy , tak. Ale by je można traktować poważnie trzeba uczciwości i pewnej dystynkcji w rozumowaniu. Czy szanowna pani zna w Polsce matki lub urzędy które rozpijają i narkotyzują małe dzieci po to by z nich zrobić maniaków seksualnych? Czy homoseksualista jest nim dlatego że tak sobie wybrał akurat? Trzymanie się zasad moralnych nie polega na wspieraniu bzdurnego bełkotu.

 • ale_thru

  Oceniono 9 razy -3

  Najwyraźniej Szczepkowska nie wie, po co jest nauka. A nauka jest po to, żeby ją stosować w społeczeństwie, a nie, żeby tylko prowadzić akademickie dyskusje. Badania naukowe mają siłę normatywną, jeśli w socjologii wychodzi, że istnieje dyskryminacja ze względu na płeć, to jasne jest, że socjologia jest używana do tworzenia polityk społecznych. Cóż w tym dziwnego?

 • unklod

  Oceniono 8 razy -4

  a to ta aktorka, która pokazała dupę nqa s cenie, ale nikt nie chciał jej tknąć???? nie dziwie się:):) przecież to potwora

 • alfa11

  Oceniono 9 razy 3

  Monty Python na temat gender. Krótko i na temat.
  www.youtube.com/watch?v=UwwLWVpVtT0

 • jan_sobczak1

  Oceniono 6 razy 0

  Szkoda idiotki, tak się skompromitować. Nie musi umieć czytać, ale niech chociaż słucha ze zrozumieniem.

 • user49

  Oceniono 8 razy 0

  nie mozna dyskutować z bredniami Oko czy Szczepkowskiej bo je w ten legitymizujemy. Zdarzaja sie ludzie chorzy i tu mamy dwa przypadki tego samego schorzenia. Popatrzcie na ten sam obłęd w oczach. Cisza nad ta trumną. Żadnej dyskusji, żadnych zaproszeń do tv, pozostanie im tylko kompan w chorobie ober-oszust Rydzyk.

 • casimirus2301

  Oceniono 4 razy 0

  jak to się nazywa to prawie nieważne, liczy się kto i jak te hasła zostaną wykorzystane, póki co to homoseksualiści są w natarciu, pamiętam jakie były hasła demokracji a Polakom długi i rozszabrowany kraj ze zniszczoną gospodarką został

 • kramka23

  Oceniono 7 razy -1

  Jeżeli pani Szczepkowska jest przeciwna gender, to powinna siedzieć w domu, a uprawiać aktorstwo. A już na pewno nie powinna pokazywać swego, starego,nagiego ciała na scenie bez potrzeby...fuj

 • dzakarta

  Oceniono 4 razy 0

  Żałosne truchło solidaruchowato-katomoherowej oszołomki - Szczepkowskiej wydało ostatnie pierdnięcie !
  Intelektualnie i mentalnie pasuje jak najbardziej do pana Oko.

 • mariuszet

  Oceniono 6 razy 0

  Pani Szczepkowska zaskoczyła mnie twierdzeniem, że ks. Oko jest "Jest ksiądz normalnym, spokojnym i zrównoważonym człowiekiem. Wiedza księdza z zakresu seksualności nie jest wynikiem chorej natury, tylko uczciwości". To ja wolę być nienormalnym i nie zrównoważonym człowiekiem wg kryteriów Szczepkowskiej i nie chcę być w "klubie" tej pani.

 • alfa11

  Oceniono 2 razy 2

  www.youtube.com/watch?v=UwwLWVpVtT0

 • akcja-polska

  Oceniono 4 razy -2

  oko to zdrowy facet co robi jak mu staje?
  nie da rady oszukać natury w imie wiary!!!

 • lukki69

  Oceniono 4 razy 0

  równość kobiet i mężczyzn jak najbardziej,ale z obiektywną oceną możliwości na danej płaszczyżnie,a nie bezmyślnie,jak teraz,kiedy dla egzotyki w polskiej armii mamy kobiete-kierowcę czołgu,która w razie trafienia będzie musiała wytargać trzech rosłych mężczyzn przez właz górny..:) masturbacja dzieci może i zmniejszyłaby napiecie seksualne u przyszłych zboków,ale uczenie dzieci tego to najzwyklejsza pedofilia!!!!

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 4 razy 0

  Nie wiem, skąd tyle mądrości znalazło się w Pani Joannie Szczepkowskiej. Nauka to nauka, a dyskusja na temat nauki, to inna sprawa. Dyskusja trwa i powinna! Nawet, jeśli zajdzie potrzeba, do końca świata!

 • akwen_wodny

  Oceniono 4 razy 0

  a komunizm się skończył?

 • marzyciel45

  Oceniono 4 razy 0

  Pani Szczepkowska raczyła o sobie przypomnieć! Znudziło się w domowych pieleszach?

 • onefoks

  Oceniono 6 razy 0

  zauważcie że któremu z tych aktorów i nie tylko, medialnie i zawodowo się nie wiedzie przechodzi na strone katotalibów i efekt natychmiastowy.

 • nigdy_nie

  Oceniono 10 razy 2

  Pani Szczepkowsko, kogo Pani bardziej nienawidzi, Jandy czy gejów,Jandy bo ma talent, a Gejów za co?

 • 50riko55

  Oceniono 6 razy 0

  Szczepkowskiej należałoby współczuć. Świat o tej zwaśnionej nawet ze swoim środowiskiem aktorskim Pani zapomniał a więc aby od czasu do czasu być na fali medialnego absurdu, wypowiada jakieś bzdurne niczym nie poparte tezy. Wydaje jej się, że znowu zaistnieje jak za ostatnich dni komuny ,kiedy jej się wypsnęły na antenie TV słowa "no to kochani 4 czerwca 1889 roku skończył się nam komunizm w Polsce".Pewnie wtedy nie myślała co mówi ale stała się sławna.... na jakiś czas. Tamten czas popularności dzięki tym słowom skończył się, uroda zniknęła bezpowrotnie gdzieś w oddali. Angaże aktorskie też gdzieś się zapodziały a więc z nadmiaru czasu po głowie chodzą idiotyczne myśli o homosiach, gernder i uwielbieniu do głupot wypowiadanych przez księdza Oko czy innych jemu podobnych.Tym ludziom trzeba współczuć. A tak gwoli przypomnienia tej Pani to w czasach starożytnych w sztukach granych dla tamtejszej gawiedzi występowali tylko i wyłącznie mężczyźni przebierając się między innymi za kobiety. Z tego powodu świat się nie zwalił i istnieje do dziś ze swoimi zaletami i ułomnościami. Wobec tego dajmy mu istnieć takim jakim jest a osoby ks. Oko, Pani Szczepkowskiej jak też ich przeciwnicy zwani zwolennikami gender niech pozwolą temu światu kroczyć własną drogą bez naprawiania go w tę czy drugą stronę.Tak będzie najlepiej i dla tego świata i tych naprawiaczy. Jest tyle pól do wykazania się swoją inwencją od powszechnej biedy i wojen zaczynając, że nuda nam i im nie grozi.

 • cillian1

  Oceniono 6 razy 0

  ech, czy od tego przybędzie jej sławy?

  Z takimi k..rwami (jak oczko) pod ramię łazić?
  Trzeba mieć własne zdanie, ale są granice w jego wypowiadaniu.

 • loleuszbol

  Oceniono 6 razy 0

  "Agnieszka Holland twierdzi, że chodzi o równouprawnienie kobiet. Co ma walka o równouprawnienie do badania roli płci? "

  Pani Szczepkowska równouprawnienie ma wiele do badania roli płci. Proszę przeanalizować podział na role ze względu na płeć od zarania dziejów. Mamy 21 wiek, Pani ma spodnie w szafie, ale już w swoim teatrze nie jest Pani traktowana w myśl idei Gender - równouprawnienia. Jest Pani mądrą kobietą, czytam korespondencję z Panią sprzed paru lat - i nie mogę uwierzyć, że artykuł powyżej i te głupie teksty to naprawdę Pani. Nie mogę uwierzyć.

 • Oceniono 7 razy 5

  Pani Szczepkowska tez nie lubi przez "rurę wydechową"...... Ona jako artystka propaguje smakowanie. Czyli doznania organoleptyczne.

  Witaj zatem Pani Szczepkowska. Aktor bez pracy zaczyna grac role poza teatrem.

  A tak na Oko to z panią wszystko dobrze??.

 • 0721x

  Oceniono 7 razy -1

  tak Joasia reaguje na swe beztaleńcie -zawszeć coś o człowieku napiszą

 • wlodzimierz.iljicz

  Oceniono 12 razy 0

  Ideologia gender nie ma nic wspólnego z realnym, społecznym
  równouprawnieniem kobiet i mężczyzn.
  Komuniści utrzymują, że dla osiągnięcia całkowitej równości jest
  niezbędne utworzenie "społeczeństwa bezklasowego".
  Analogicznie, genderyści twierdzą, że dla osiągnięcia całkowitej
  równości jest niezbędne utworzenie "społeczeństwa bezpłciowego".
  Genderyści głoszą, że męskość i kobiecość nie wynika z płci, że to
  jedynie role społeczne, które odgrywamy i możemy je swobodnie
  kształtować.
  Wg genderystów nie ma znaczenia czy dziecko po urodzeniu ma płeć
  męską czy żeńską, o tym czy wyrośnie na mężczyznę czy kobietę
  rozstrzyga proces wychowawczy. To rodzice decydują czy chcą mieć syna
  czy córkę.
  Zgodnie z tą ideologią, chcą psychicznie manipulować nasze dzieci
  już od przedszkola,

  Dlatego po pierwsze postulują "zrównanie" kobiet i mężczyzn poprzez
  wytrzebienie już u małych chłopców ich psychicznych cech męskich oraz
  wytrzebienie już u małych dziewczynek ich psychicznych cech kobiecych.
  Chłopców nakłania się do zachowywania się jak dziewczynki a
  dziewczynki nakłania się do zachowywania się jak chłopcy.

  Drugim ważnym elementem ideologi gender jest rzekoma możliwość
  "swobodnego wyboru płci" do czego zachęca się już dzieci.
  W ten sposób sztucznie wytwarza się u nich zaburzenia tożsamości płciowej.
  Te chore praktyki rodem z gayklubów są wprowadzane w przedszkolach.

  Trzecim elementem ideologii gender jest seksualizacja dzieci już od
  czwartego roku życia.
  Pobudza się je seksualnie i zachęca się je do masturbacji.

  Jak widać, "gender" jest przypadkowym zlepkiem żądań skrajnych
  feministek, transwestytów, pederastów i pedofili.

 • hrabia_wronski

  Oceniono 4 razy 2

  Czy nie ma innego tematu jak ten idiotyczny gender ?
  Moze o gospodarce pogadamy ?

 • feldkurat-katz

  Oceniono 8 razy 4

  Dziwne to . Księża przebierają sie za kobiety i molestują dzieci . Kobiety przebierają się za mężczyzn . Mężczyźni noszą damskie fryzury . Kempa i Pawłowicz wygladaja jak babochłopy . Kempa pisze listy, że Pani Tusk podobno przebiera dorosłego syna w sukienki i maluje mu paznokcie . Co się powyrabialo .
  A ROBIĆ NI MA KOMU .

 • wejsunek47

  Oceniono 10 razy -2

  czekam aż ta baba pójdzie po wodzie albo zostanie wieczną dziewicą..

 • baluwolanda

  Oceniono 7 razy 1

  Jeśli gender to nie nauka, to co powiedzieć O TEOLOGII ??? Stek głupot mający rzekomo wyjaśniać powstanie świata i wszechwładzę żydowskiego, mitologicznego bożka. A najlepsze jest to, że opowiadając bajki na katolickiej "uczelni" można uzyskać "tytuł naukowy".

 • jay03

  Oceniono 6 razy -2

  kosciol i politycy to ostatni ludzie,ktorzy powinni zabierac glos w spawie gender.

 • wejsunek47

  Oceniono 8 razy 2

  chyba klasyczna szajba baby związana ze spadkiem popytu na jej tyłek...

 • mz50

  Oceniono 5 razy -1

  Odbiło kobiecie z wiekiem, czy jest mądra inaczej ?
  Chyba to drugie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX