Mamy list, który Kempa napisała do żony Tuska ws. gender. "Nie wolno eksperymentować na dzieciach"

- Od kilku lat środowiska lewicowe chcą zniszczyć tradycyjny model rodziny. Służy im do tego celu m. in. propagowanie tzw. ideologii gender. Nie wolno eksperymentować na dzieciach - napisała do żony premiera Małgorzaty Tusk Beata Kempa, szefowa parlamentarnego zespołu "Stop ideologii gender".
Posłanka Solidarnej Polski postanowiła napisać do żony premiera. W treści listu, który otrzymała także Gazeta.pl Kempa przyznaje, że czytała książkę Małgorzaty Tusk, z której ma jasno wynikać, że ta wyraźnie opowiada się za tradycyjnym modelem rodziny. A to - jej zdaniem - oznacza m.in. odpowiedzialność za dzieci i tradycyjną rodzinę. - Proszę ją o wsparcie. Żeby przede wszystkim porozmawiała ze swoim mężem, aby jednak spowodować przegląd tych wszystkich programów nauczania i aby nie bagatelizował problemu - wyjaśnia Kempa w TVP Info.

I zaznaczyła. - Tutaj idzie o to, aby w taki sposób zaburzyć nasze społeczeństwo; podważyć jego tożsamość, a przede wszystkim uderzyć w polską rodzinę.

List do Małgorzaty Tusk

Kempa w liście stwierdza, że celem "ideologii gender jest próba zatarcia biologicznych różnić pomiędzy płciami, co może doprowadzić do poważnych zaburzeń w rozwoju dzieci". - Ideologia ta wdziera się do polskich placówek oświatowych. W niektórych przedszkolach prowadzone są zajęcia polegające na przebieraniu chłopców w sukienki, malowaniu im paznokci i seksualizacji dzieci. Programy nauczania tzw. równościowego, kwestionują kluczową rolę rodzica w procesie edukacji swoich dzieci, co jest sprzeczne z art. 48 i 53 Konstytucji RP - pisze posłanka.

"Nie wolno eksperymentować na dzieciach"

- Zdaję sobie naturalnie sprawę, że Pani jako matki i babci nie muszę przekonywać do tego, że nie wolno eksperymentować na naszych dzieciach, że ich bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne powinno być dla nas najważniejsze - pisze Kempa.

I dodaje. - W walce z tego typu eksperymentami edukacyjnymi na dzieciach uczestniczy już wiele środowisk i stowarzyszeń.

Beata Kempa w TVP Info tłumaczyła dlaczego wysłała list do Małgorzaty Tusk. - Nie otrzymałam odpowiedzi od Donalda Tuska. Skoro premier tak naprawdę bagatelizuje ten problem [gender -red.], można powiedzieć, dołączył do genderystów, wykpiwa ten problem, a do tego jeżeli zobaczymy jeszcze, jakie działania są prowadzone w polskim rządzie - chociażby kwestia odbierania dzieci z powodu ubóstwa z domu - to pokazuje kierunek, w jakim premier Donald Tusk idzie. Dobro małoletniego dziecka gdzieś tam zostało bardzo mocno zakopane, zasypane - mówiła Beata Kempa.

- Premier jest zdominowany przez genderystki, przez panią Kozłowską-Rajewicz i inne osoby, które próbują odwoływać się bądź trzymać w ryzach pana premiera Donalda Tuska. On nie zna drugiej strony medalu, która jest tak niebezpieczna dla dzieci - przekonywała posłanka SP.Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (1182)
Mamy list, który Kempa napisała do żony Tuska ws. gender. "Nie wolno eksperymentować na dzieciach"
Zaloguj się
 • janusss

  0

  Najwiecje tzw. innych orientacji seksualnych powstaje po pierwszych gwaltach w dziecinstwie ktorych autorami sa ksieza katoliccy to oni najbardziej pacza mlodziez i dzieci . Po "innych czynnosciach w wieku 7 lat na parafi z ksiedzem wikarym nie ma juz dla dziecka innej drogi , dodajac ze robi to samo innym dzieciom co robil mu ksiadz wikary.

 • janusss

  0

  Kempa jestes wstretna jako kobieta idz do wora ! Najwiecej seksualizuja dziecie nasi kochani ksieza to od nich sie dowiadujemy co to jest seks miedzy 5 a 15 rokiem zycia. To wy jestescie odpowiedzialni za pierwsze brudne doswiadczenia seksualne doswiadczenia pewnej czesci dzieci tych ktore mozecie dopasc ktorzy wam sluza jako ministranci , schole, oazowicze. ktorych rodzice je do was zboczency przyprowadzaja na parafie do parafialnych kolek zainteresowan na obozy . To wy czarni pedofile najwiecej seksualizujecie dzieci . Caly Gender i zamieszanie kolo niego powstal w momencie kiedy rozzaleni arcybiskupi i inni znaczacy ksieza zaczeli oskarzac dzieci i rodzicow o swoja pedofilie . Sprawa gender powstala aby ten horror Michalika , Hosera , Bochynskiego i innych zagluszyc. !

 • 7goldie

  Oceniono 1 raz 1

  Głupi babsztyl !

 • triismegistos

  Oceniono 2 razy 0

  vader.joemonster.org/upload/qif/11591365077850b1625562_447804522012.png

 • kuma1

  Oceniono 4 razy 2

  I po co takich ludzi wybieramy do Sejmu to nie kabaret ani teatr. W Sejmie potrzebujemy rodaków, którzy potrafią tworzyć prawo a przede wszystkim wiedzą , jaki mechanizm tworzą.!
  Wrzeszczących i polityczne szczekaczki z wszystkich opcji powinno się redukować do zera oraz te partie, które nie rozumieją dla kogo i w czyim imieniu tam mają pracować.

 • haber73

  Oceniono 2 razy 0

  Tej durnej ćwoczycy to już się nie dziwię,ale co na to Ziobro,Kurski i ich pachołek wyszczekany-Jaki!Przecież to woła o pomstę do nieba!A swoją drogą-jak będą się czuć dzieci i mąż tego indywidum we własnym środowisku,czyli w Sycowie!Przecież oni nie mieszkają w puszczy jak Cimoszewicz,ale obracają się między ludźmi.Ale kicha!

 • 64stasiek

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżeli Kempa podpisuje się "Poseł na Sejm RP", to to już śmierdzi gender.

 • ryllaa

  Oceniono 3 razy 3

  Jest rok 1960. Mam 12 lat i w szkolnym przedstawieniu gram aniołka Józia z II cz. "Dziadów"!!!Swoją kwestię zaczęłam tak: "(...) Cóż to, mamo, nie znasz Józia? Ja to Józio, ja-ten samy..." Czy już wtedy, o zgrozo, podstępnie w szkole wprowadzali tę zbrodniczą ideologię?
  K(l)empę i jej zwolenników informuję, ze ten incydent absolutnie nie wpłynął na zmianę mojej płci, nigdy mi taka myśl nie przyszła do głowy. Więc po co ogłupiacie ludzi, katolskie przygłupy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX