Żakowski: Ks. Dariusz Oko, wielki miłośnik kobiet i seksu. Ksiądz też może zwariować

- Prawica na Zachodzie jako temat obsesji wybrała sobie imigrantów. W Polsce jest to płeć. Gwiazdą obsesyjnej fali jest ksiądz Dariusz Oko, wielki miłośnik kobiet i seksu - mówił w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski. Komentował wczorajsze sejmowe wystąpienie duchownego. - Od samej obecności ks. Oko w Sejmie bardziej martwi mnie to, z jaką powagą jest traktowany - zaznaczył publicysta.
- Tak jak genderyści przyjmują, że jesteśmy płciowo nieokreśleni, tak Pol Pot przyjął, że nieokreślone jest społeczeństwo. Jak wiemy, do przekształcania społeczeństwa zabrał się z wielkim zapałem - mówił wczoraj w Sejmie ks. Dariusz Oko. Duchowny został zaproszony przez posła Andrzeja Jaworskiego, szefa parlamentarnego zespołu ds. przeciwdziałania ateizacji Polski. Ks. Oko opowiadał m.in. o gender, "seksualnym rozpasaniu mężczyzn" czy "eksplozji prostytucji".

"Streścić się tego nie da, opowiedzieć się nie da..."

- Ksiądz Oko zrobił kabaret, jakiego chyba mało kto się spodziewał - skomentował w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski. - Ale Kościół niesie dobrą nowinę i ona powinna zawierać radość. Radości rzeczywiście było co niemiara. Streścić się tego nie da, opowiedzieć się nie da, trzeba to sobie ściągnąć z Youtuba - stwierdził publicysta.

Zdaniem Żakowskiego obecność ks. Oko w Sejmie to symptom choroby polskiej sceny politycznej. - Prawica na Zachodzie jako temat obsesji wybrała sobie imigrantów. W Polsce jest to płeć. Gwiazdą obsesyjnej fali jest ksiądz Oko, wielki miłośnik kobiet i seksu - komentował prowadzący Poranek Radia TOK FM.

"Czym różni się Sejm od cyrku?"

- Od samej obecności ks. Oko w Sejmie bardziej martwi mnie to, z jaką powagą jest traktowany - zaznaczył Żakowski. - Trzeba powiedzieć, że ksiądz też może zwariować. I jak zwariuje, trzeba go traktować jak innych. Mamy wciąż wyniesione z lat minionych poczucie, że księża są ludźmi, z którymi można się nie zgadzać, ale którzy mówią do rzeczy. Mam wrażenie, że ta epoka bezpowrotnie minęła. Przy całej sympatii do księdza Oko jako człowieka, robienie z niego osoby publicznej jest po prostu nie w porządku. Ludzi w takim stanie umysłu nie należy eksploatować publicznie. Trzeba im po prostu dać spokojnie, dyskretnie tę swoją przypadłość rozwijać - przekonywał Żakowski.

- Kiedy się ogląda takie wystąpienia, przypomina się dowcip: czym różni się Sejm od cyrku? Tym, że cyrk jest kwadratowy - zakończył Żakowski.Nowy blog - Anna Gmiterek-Zabłocka zajmie się Twoją sprawą! >>
Kliknij, by przeczytać artykuł

Więcej o:
Komentarze (78)
Żakowski: Ks. Dariusz Oko, wielki miłośnik kobiet i seksu. Ksiądz też może zwariować
Zaloguj się
 • jedyny_twardziel

  0

  Kościół, ponad wszystko,
  Lepszym jest dlatego,
  Bo tylko tam usłyszysz:
  Nie kradnij, nie zabijaj,
  Nie pożądaj żony
  Swojego bliźniego.

 • Zbigniew Tański

  Oceniono 4 razy 0

  Jeżeli do zakutych pał nie dociera to co na temat gender ma do powiedzenia ksiądz Oko, to może dotrze do tych tępych mózgownic to co na temat gender pisze w swojej ostatniej książce znana amerykańska feministka, która o dziwo trzeźwo patrzy na świat i potrafi sobie wyobrazić skutki takich czy innych działań. Wystarczy w gogle wpisać hasło - Znana feministka broni męskości przed ...

 • Zbigniew Tański

  Oceniono 3 razy -1

  Jeżeli do zakutych pał nie dociera to co na temat gender ma do powiedzenia ks. Oko, to może dotrze to co ma do powiedzenia na ten temat znana amerykańska feministka w swojej ostatniej książce:
  www.polskiportal.net/classifieds/2901/212/feministka-gender-prowadzi-do-z

 • grzechotnik59

  Oceniono 5 razy -5

  Nie miałem przyjemności słuchać wypowiedzi tego księdza i nie mogę powiedzieć czy zwariował. Czytam wypowiedzi Żakowskiego i mogę stwierdzić, że jemu to nie grozi. Idiota nie może zwariować

 • politol59

  Oceniono 2 razy 2

  Racja, to dotyczy wszystkich, którzy tą osobę upowszechniają.

 • pintapalec

  Oceniono 6 razy 4

  Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego z naszych podatków,wszystkich obywateli, niezależnie od tego czy są wierzący czy nie. mamy utrzymywać bandę nierobów, W Polsce jest około 28-29 tysięcy zakonnic i zakonników oraz 34 tysiące księży. DO ROBOTY zapędzić to całe towarzystwo niech zarobią na swoje utrzymanie. Każdy zakonnik może orać i siać na tych wyłudzonych od państwa 165.000 hektarów ziemi. Niech się z tego wyżywią - bo wypada ponad 3 hektary na jedną kościelną gębę. Co sami nie zdołają zeżreć, niech oddadzą do Caritasu, aby żywić bezdomnych i bezrobotnych. Tak nakazuje wiara. Im biedniej na tym padole będą żyć, tym większych łask doznają w niebie - bo tak od 2.000 lat głoszą. Skoro tak - niech po wieczne czasy dają przykład. Według nich wszelkie cierpienia jakich doznaje się tutaj na ziemi będą nagrodzone tam u "góry". To na co czekają, dlaczego tak kurczowo trzymają się życia doczesnego.Po jaką cholerę na każdym polskim uniwersytecie maja być wydziały teologiczne - ABSOLUTNIE wystarczy ich na kościelnych uczelniach - niech to finansuje Watykan - to jego biznes aby kształcić swoją administrację kościelną. Dość biskupich wypasionych pałaców, dość luksusowych plebanii, dość drogich limuzyn - DOŚĆ PAŃSTWA W PAŃSTWIE.

 • pintapalec

  Oceniono 5 razy 3

  Kościół katolicki jest zdemoralizowanym pasożytem żyjącym kosztem społeczeństwa na którym pasożytuje.

  Drodzy łatwowierni rodacy drogie owieczki żeby nikogo nie obrazić i nie napisać barany, choć w stadzie owieczek zawsze jakiś baran się znajdzie.
  Nikt nie powinien się obrażać wszak księża powszechnie używają tego określenia „paście owieczki moje” nawet się z tym nie kryją mówią wam to w oczy a wy nic, przez grzeczność nie dodają barany ale nazywają was parafianami, co znaczy to słowo wystarczy sprawdzić w dowolnej encyklopedii. Pozwolę sobie zacytować wikipedię
  „parafianin” - człowiek bez ogłady, wykształcenia, zacofany, ograniczony, tępak, pot. idiota- tak mówi encyklopedia, więc nie ma się, co obrażać
  Więc drodzy parafianie jesteście oszukiwani przez waszych pasterzy. Jesteście od wieków bezczelnie oszukiwani przez Kościół. Oszukiwani ogłupiani i poddawani ciągłej manipulacji i mistyfikacji, cel oszustwa jest jeden i ciągle ten sam niezmienny od wieków władza, przywileje i pieniądze dla ”bogów” czytaj urzędników kościelnych, tak dla Bogów, bo za takich się uważają. DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ RELIGII JEST SZKODLIWA?

  1. Religie narzucają człowiekowi koncepcje filozoficzne życia i śmierci.
  2. Religie udzielają prostych odpowiedzi na trudne pytania i nakazują wierzyć w ich prawdziwość nawet wtedy, gdy budzą wątpliwości.
  3. Religie utrudniają indywidualny rozwój duchowy człowieka.
  4. Religie zniewalają człowieka ekonomicznie i psychicznie.
  5. Religie są odpowiedzialne za nietolerancję religijną i wiele wojen religijnych.
  6. Religie narzucają człowiekowi moralność i sposób życia.
  7. Religie fałszują obraz rzeczywistości - dopasowują świat do religijnych dogmatów.
  8. Religie składają obietnice, których spełnienia nie są w stanie zagwarantować.
  9. Religie terroryzują człowieka - straszą nieprzyjemnymi rzeczami, jeśli wierny nie będzie postępować zgodnie z religijnymi nakazami i rozkazami.
  10. Religie uczą poddaństwa i służebności.
  11.Religie, w większości z nich rządzą kapłani amoralni,pazerni i zboczeni..

 • hen-live

  Oceniono 7 razy 5

  Tym ks.Oko powinien zainteresowac się seksuolog Lew-Starowicz.Tego duchownego wyrażnie kręcą te tematy.Widac ślinę na ustach jak bredzi o masturbacji 2-latków,burdelach czy tłokach i rurach.Może to wychowanek abp.Wesołowskiego.

 • Lech Wiśniewski

  Oceniono 9 razy 7

  Niestety ale Oko jest symbolem kretynizmu Polskich hierarchów kościelnych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX