"Kalisz nie będzie startował do europarlamentu jako kandydat Twojego Ruchu". Kłótnia o nazwę listy

"Ryszard Kalisz nie startuje w najbliższych wyborach do europarlamentu z list Twojego Ruchu" - podało na Twitterze stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska, któremu przewodniczy Kalisz.
Oświadczenie brzmi dość zagadkowo, gdyż Kalisz wcześniej nie deklarował, że chce być europosłem z ramienia Twojego Ruchu. Miał za to być jedynką na liście Europy Plus - koalicji kilku ugrupowań, w tym m.in. Twojego Ruchu i Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska, które założył Kalisz.

Nieco światła na deklarację rzucił Andrzej Rozenek, który opublikował na Twitterze wczorajszy komunikat prasowy stowarzyszenia Kalisza:Czytamy w nim, że członkowie stowarzyszenia chcą kandydować do europarlamentu, nie odpowiada im jednak pomysł, żeby Europę Plus przemianować na "Twój Ruch Europa Plus". Kalisz ma w imieniu stowarzyszenia prowadzić negocjacje w tej sprawie z innymi członkami Europy Plus.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (52)
"Kalisz nie będzie startował do europarlamentu jako kandydat Twojego Ruchu". Kłótnia o nazwę listy
Zaloguj się
 • ciociastenia

  0

  Ludzie, czego by pisali w gazetach czy na forach, na 100% pewne jest, że platfusy posługuja się celebrytami. Nie znajdziesz tu konkretów tylko wątpliwi celebryci. Sprawdźcie jakich posłów rekomenduje prawo i sprawiedliwość uczciwe-wybory.pl/ Chyba tylko oni proponują profesjonalistów.

 • mary.sienka

  0

  Wybory do Parlamenty Europejskiego cieszą się dużym zainteresowaniem w sieci. No ale przecież nie ma co się dziwić. Polska ma dość już platformerskiego "działania" i wypatrują czegoś nowego. Rewelacyjnie o wyborach do parlamentu europejskiego piszą na: parlament-europejski.pl

 • politol59

  0

  Przegaduszki w rodzinie.

 • jacek-50

  Oceniono 1 raz 1

  Wybierać należy tych co będą nas godnie, merytorycznie i w dodatku skutecznie reprezentować,a celebryci niech gwiazdorzą tam gdzie obecnie gwiazdorzą.Kadencja w Sejmie trwa aż do 2015r. więc o co idzie Panu Kaliszowi o Polaków? Chyba nikt nie da się nabrać na jego bajer..

 • jacek-50

  0

  Szkoda czasu zajmować się takim celebrytą.

 • swoj_pl

  Oceniono 2 razy 0

  Komunisci tez ustalali sobie 'listy', I nam je podsowali.
  Nazywali je Front Jednosci Narodowej, mlodzi, poczytajcie sobie na ten temat.

  Tak nas kiedys oszukiwali, tak nas teraz oszukuja.

 • kalinowski42

  Oceniono 2 razy 0

  Typisch polnisch!

 • 2czytelniczka2

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Kalisz a ja proponuję startuj pan na Prezydenta gdyż pan zna prawo ,a Komorowski ciepłe kluski,a Kaczynski niech idzie do Rydzyka tam sie nadaje.

 • inte60

  Oceniono 4 razy 4

  Zawsze z siebie zadowolony. Pyszałek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX