Kamiński o agencie Tomku: Niech się koncentruje na uporządkowaniu spraw osobistych

- Słuszna jest decyzja Tomasza Kaczmarka o wycofaniu się z PiS. Powinien skoncentrować się na uporządkowaniu spraw osobistych - mówił w RMF FM Mariusz Kamiński. Poseł PiS, choć wprowadził agenta Tomka do polityki, teraz się od niego dystansuje. - Wyborcy są jego ojcami politycznymi - stwierdził.
Kilka dni temu Tomasz Kaczmarek zrezygnował z członkostwa w klubie PiS. Wcześniej Jarosław Kaczyński oświadczył, że w klubie nie ma miejsca dla agenta Tomka. - Słuszna jest decyzja Tomasza Kaczmarka o wycofaniu się z PiS. Powinien teraz skoncentrować się na uporządkowaniu swoich spraw osobistych. I żeby jego sprawy nie były przedmiotem debaty publicznej - stwierdził.

"Trudno mówić o jakiejkolwiek dumie"

Były szef CBA już się nie szczyci swoim byłym podwładnym. - Trudno mówić o jakiejkolwiek dumie. Dostał szansę działalności publicznej, o którą zabiegał. Starał się wywiązywać ze swoich obowiązków poselskich w sposób należyty. Jego pracę parlamentarną oceniam pozytywnie - powiedział Kamiński. - Może teraz stanie się mniej atrakcyjny dla niechętnych PiS osób - zastanawiał się Kamiński.

- Jego przyszłość w dużej mierze będzie zależała od tego, co będzie się działo w najbliższych miesiącach, czy uporządkuje sprawy osobiste. Tak się nie zachowują funkcjonariusze poważni i nie zachowywał się w ten sposób - powiedział.

W połowie grudnia ub.r. poseł Tomasz Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu PiS po publikacji tygodnika "Wprost", który opisał związek parlamentarzysty z olsztyńską bizneswoman Katarzyną Sztylc. Według tygodnika były "agent Tomek" miał grozić jej mężowi i straszyć go kolegami ze służb. Z kolei w najnowszym numerze tygodnik napisał, że poseł PiS jeszcze do niedawna miał kontakty z osobami powiązanymi z warszawskimi agencjami towarzyskimi.

Kamiński o WOŚP: Akcja dobra, wymaga wsparcia

Mariusz Kamiński, inaczej niż jego partyjni koledzy, ocenia Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. - Każdy ma prawo do własnej oceny. Nie wydaje mi się, żeby PiS miało mieć jednolity stosunek do tej akcji społecznej - mówił o ostrych wypowiedziach Krystyny Pawłowicz.

Poseł PiS oświadczył, że sam daje pieniądze na Orkiestrę. - Nie z uwagi na Jerzego Owsiaka. Mi się podoba to, że tak wielu młodych ludzi angażuje się w tę akcję. Tego typu akcji jest za mało. Akcja dobra, która wymaga wsparcia i z portfela, i pozytywnego nagłaśniania. Niepotrzebnie Owsiak wygłasza poglądy polityczne, ale to jest inna sprawa - powiedział.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (136)
Kamiński o agencie Tomku: Niech się koncentruje na uporządkowaniu spraw osobistych
Zaloguj się
 • gold_berg

  0

  ___ Szczyt hipokryzji, czyli tzw. polska prawica - ględzi o moralności, aborcji, rodzinie, wartościach konserwatywnych itd., a realia: Kaczmarek grozi pobiciem jakiemuś gościowi, Kaczmarek uwikłany z relacje z agencjami towarzyskimi, pijany do nieprzytomności Wipler bije policjantów, Szeliga nie zapłacił prostytutce, Dorn rozwodnik, nieżyjący Gosiewski podobnie, Dorn pijany w Sejmie, pijana „coś tam coś tam” Kruk w Sejmie, Hofman chwali się swojemu personelowi długością przyrodzenia, Karski zamienia wózki elektryczne w gokarty, Kurski nagminnie łamie przepisy drogowe, Maciej Zalewski ostrzega Gąsiorowskiego i Baksika przed aresztowaniem za co spędza w pierdlu ponad 2 lata, min. Lipiec z kolei siedzi za malwersacje, ministrem sprawiedliwości w rządzie Kaczyńskiego zostaje komunistyczny oprawca opozycji (s. Kryże), satyryk IV erpe - Marcin Wolski - był sekretarzem POP PZPR, współautor paszkwili „Dzieci resortowe” - Jerzy Targalski - należał do PZPR, upadła gwiazda kabaretu i aktualny wieszcz IV erpe - Jan Pietrzak – to były ideowy zetempowiec i członek partii, absolwent szkoły przy KC PZPR, Kaczyński wprowadził na polityczne salony prostaków z Samoobrony, Kaczyński uwłaszczył się na warszawskich biurowcach jak typowa postkomuna i żyje w luksusach. POLSKA PRAWICA TO TYLKO HASŁA NA SZTANDARACH, PUSTE FRAZESY W GĘBIE, SŁOMA W BUTACH I RÓŻANIEC W RĘCE, a fanatycy łykają ich brednie ja żaba muł…

 • ptr0

  0

  Czymże jest niezadowolenie kolegów z partii w porównaniu z cudzołóstwem i wynikającym z tego potępieniem wiecznym? Bój się Boga agencie!

 • rafall09

  Oceniono 1 raz 1

  mafia

 • yani-51

  Oceniono 2 razy 2

  On sie nie w y c o f a l,,,,,tylko dostal kopa od Jarka....

 • eend

  Oceniono 1 raz 1

  Ejdżent Tomek powinien teraz wrócic w ramiona swojej matki chrzestnej , tej która go do Warszawy ściągnęła i "ustawiała". Sądzę, że teraz powinien się jej odwdzięczyć za "piękną karierę" i zostać jej głównym EJDŻENTEM OD DŻENDER bo przecież obecnie to jej jedyny cel życia. Kaszalot od gender, wieloryb od gender - jak ja zwał tak zwał, powinna zabrać swojego protegowanego i wynieść się wraz z nim RAZ NA ZAWSZE , nie zużywać powietrza w Warszawie. Niestety chyba jeszcze półtora roku trzeba będzie tolerować te obmierzłe gęby bo w wyborach na szczęście przepadną gdyż jestem pewien, że nie znajdzie się ani jedna osoba gotowa poprzeć TAKIE kreatury podobno nas , wyborców "reprezentujące". I to jest jedyna pocieszająca informacja. Hasło na przyszłość PRECZ Z ZAFAJDANYM EJDŻENTEM I JEGO CHOROBLIWIE UTYTEJ OBRZYDLIWEJ MATCE CHRZESTNEJ TEJ SPECJALISTKI OD DŻENDER !! PREECZ !

 • wojtusz

  Oceniono 3 razy 3

  Kamiński to też doopoliz prezesa, jak więc ma chwalić swojego byłego agenta T.

 • seviers

  Oceniono 4 razy 4

  Nie trzeba było tej męskiej dziwki tak promować, obleśny jajomiotaczu z kudłami w nosie!

 • franek-janek

  Oceniono 4 razy 4

  Cala Polska partycypuje w pieknej akcji Orkiestry a w mediach na pierwszych stronach agent Tomek i szmata (to jest jej slownik) Pawlowicz. Co za kraj!

 • poszlazimadomorza

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Kamiński Mariuszu. Gó... się do pana i do PiS przykleiło i już się nie odklei. Teraz tylko czekać kiedy ten wasz super kumpel zacznie mówić o świństwach PiSu A agencina wie bardzo dużo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX