Po publikacji "Wprost" agent Tomek oświadcza: Nigdy nie czerpałem korzyści ze stręczycielstwa

- Wbrew sugestiom "Wprost" nigdy nie brałem udziału w procederze stręczycielstwa. Nigdy również nie czerpałem z niego żadnych korzyści - napisał poseł Tomasz Kaczmarek w oświadczeniu nadesłanym serwisowi Niezalezna.pl. To jego odpowiedź na publikację tygodnika "Wprost".
Poseł zaznaczył też, że jego "jedyny kontakt ze stręczycielstwem polegał na tym, że jako funkcjonariusz policji oraz CBA zajmował się jego zwalczaniem".

Tygodnik "Wprost" w najnowszym numerze zamieścił artykuł "Niebezpieczne kontakty agenta Tomka". Dziennikarze sugerują w nim, że Tomasz Kaczmarek miał powiązania z właścicielami agencji towarzyskich wywodzących się ze środowiska mafijnego.

"Był [Kaczmarek - red.] za pan brat z kontrolującym agencje towarzyskie Pawłem Z. Lubił przebywać w tym towarzystwie" - miał powiedzieć dziennikarzom "Wprost" policjant z CBŚ, któremu "są znane sprawy związane z handlem żywym towarem i prostytucją". Agent Tomek miał też być w kilkuletnim związku z kobietą, która zajmowała się finansową stroną działalności agencji towarzyskich.

Więcej o:
Komentarze (231)
Po publikacji "Wprost" agent Tomek oświadcza: Nigdy nie czerpałem korzyści ze stręczycielstwa
Zaloguj się
 • czesarna

  0

  "Tomek" - to normalne - będzie się próbował wybielić. Prawda jest taka, że to nie "legenda" rzuca na niego, jako agenta złe światło, a jego rzeczywista proweniencja była skrywana przez szczwaną "przynależność" do policji i CBA. PiS-owi, a właściwie jego prezesowi, to nigdy nie przeszkadzało, bo do pisowskiej "walki politycznej" szuja, zwłaszcza taki typ, nadaje się najbardziej. Tylko teraz, kiedy wydawać by się mogło, że Jarosław prezes Kaczyński zaczyna wychodzić z dołka ze swoją formacją, osamotniony brat bliźniak chce uwolnić się od szumowiny.
  Uda mu się to lub nie, ale przecież perfumowanie smrodu nie usuwa. Jarosław tego nie wie, bo w tkwi w nim od samego początku.

 • moyokoyani

  Oceniono 1 raz 1

  Ale jaki alfons by z ciebie był jak malowanie!

 • haobiao

  0

  A ja czekam kiedy Pan ,,agent '' wytoczy proces o zniesławienie.Cdn?

 • trailer1234

  0

  Zastanawiam się czy przypadkiem. ten "agent" z "niegrzecznymi kolegami," nie stanowił parasola ochronnego dla tych "interesów"

 • tadek-1

  0

  A to k-wa meska. Podaj "Wprost" do prokuratury. Co, boisz sie?

 • mietty1941

  0

  Jeśli jesteś czysty Tomaszu, to odwołaj się do sądu.

 • lehoo

  0

  Tiaa, tajny agent towarzyski...

 • czarnateczka1

  0

  "agent Tomek oświadcza: Nigdy nie czerpałem korzyści ze stręczycielstwa".
  Na pewno - ten romans to taki sam obowiązek jak z Sawicką, tylko "prezenty" się zmieniają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX