Sawicki: Koalicja PSL i PiS jest realna. Poseł PiS: Bardzo ciekawy głos usłyszałem

Poseł Marek Sawicki z PSL przyznał, że po wyborach parlamentarnych możliwe jest powstanie koalicji PiS i PSL. - Jeżeli pojawią się takie możliwości, to oczywiście jest to realne - powiedział na antenie telewizji Superstacja. - Ciekawy głos usłyszałem - zareagował obecny w studiu Jarosław Sellin z PiS.
- W polityce nigdy nie mówi się nigdy. Środowiska polityczne powinny być otwarte na współpracę i na zbieżne programy. Jeżeli pojawią się po wyborach takie możliwości, to oczywiście jest to realne - powiedział Sawicki, pytany przez dziennikarza, czy po wyborach możliwa jest koalicja PiS i PSL.

Wypowiedź zaskoczyła Jarosława Sellina z PiS. - Zwracam uwagę na to, że przez wiele lat mówiono, że PiS już nigdy nie wygra wyborów. Teraz nikt tak nie mówi. Potem się mówiło, że PiS nigdy nie będzie miało możliwości zawiązania koalicji. Więc bardzo ciekawy głos usłyszałem przed chwilą - skomentował Sellin. 

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (119)
Sawicki: Koalicja PSL i PiS jest realna. Poseł PiS: Bardzo ciekawy głos usłyszałem
Zaloguj się
 • politol59

  0

  Partia obrotowa jak zawsze przy władzy /żłobie/ być gotowa.

 • jacek-50

  Oceniono 1 raz 1

  Mam nadzieję że Polacy przejrzeli na oczy i macie pozamiatane .
  Piechociński,Struzik,Pawlak,Kalemba,Sawicki, tyle zła poczynili, że ich miejsce jest na śmietniku historii

 • hastatrespasos

  0

  Ta śmiała deklaracja posła M. Sawickiego, złożona w obecności ważnego działacza SPISKU, rozprasza wątpliwości nurtujące wielu obserwatorów sceny politycznej, co do tego, czy ludowcy zechcą przyjąć na siebie rolę podnóżka w replice IV RP, jaką byłby powrót kaczystów do władzy. Wprawdzie wielu komentatorów mówiło, iż PSL weszłoby w koalicję nawet z diabłem, ale dotychczas żaden ważny polityk tej partii nie opowiedział się tak jawnie za jej przystąpieniem do rządu ze SPISKIEM. Kaczyńskiemu ta oferta mogłaby ułatwić zagarnięcie władzy, ludowcom chwały nie przyniesie. A w Platformie nawet ostatnim naiwnym, jeszcze wierzącym w lojalność koalicjanta, teraz spadły łuski z oczu co do intencji PSL.

 • 123jna

  Oceniono 2 razy 2

  Czyzby agent Tomek prosto z burdelu trafil do PSL-u?

 • evergreen111

  Oceniono 2 razy 2

  PSL da d... KAŻDEMU, kto zagwarantuje im stołki. To są wyjątkowo sprzedajni politycy.

 • jurekzoliwy

  Oceniono 1 raz 1

  Poseł Marek Sawicki z PSL przyznał, że po wyborach parlamentarnych możliwe jest powstanie koalicji PiS i PSL.
  ******************************************************
  Brutus wiecznie żywy!!!

 • rikardino33

  Oceniono 3 razy 3

  Od czasów PRL u wiadomo,że oni są zdolni prostytuować się z każdym.Byle być blisko koryta.
  Jedynie Miller postąpił z nimi po męsku.

 • tetradrachma

  Oceniono 3 razy -1

  Spoko, Tusk dobrze wie, że PSL jest zainteresowane aby status quo utrzymac. Owszem, gdyby PiS wygrało, chłopi z nim koalicje by utworzyli, ale PiS nie wygra a szkoda bo Polaczkom wstrząs by się przydał.

 • witeral

  Oceniono 3 razy 3

  PSL-owi z każdym po drodze, byle się dorwać do koryta. Ot, taka partia obrotowa. A Selima zatkało z dwóch powodów: nie tylko z racji wzięcia pod uwagę możliwości wygrania wyborów przez PiS, ale też z tytułu wpychania się na siłę takiego "lojalnego koalicjanta". Poseł Sawicki w roli stręczyciela...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX