"Wprost": Tomasz Kaczmarek ma powiązania ze światem domów publicznych. Kaczmarek: To "legendowe historie"

- Co łączy posła PiS Tomasza Kaczmarka z właścicielami agencji towarzyskich, związanymi z mafią? - takie pytanie postawił w swoim artykule tygodnik "Wprost". "Kaczmarek lubił przebywać w tym towarzystwie" - mówi tygodnikowi anonimowy policjant z CBŚ. Sam agent Tomek nie chce komentować sprawy. Twierdzi, że to "legendowe historie".
"Jak polityk może mieć tak dwuznaczne powiązania?" - zastanawia się "Wprost". Tygodnik sugeruje w najnowszym numerze, że Tomasz Kaczmarek, poseł PiS i były agent CBA, ma powiązania z właścicielami agencji towarzyskich, wywodzącymi się ze środowiska mafijnego.

"Kaczmarek lubił przebywać w towarzystwie właściciela agencji towarzyskich"

"Był [Kaczmarek - red.] za pan brat z kontrolującym agencje towarzyskie Pawłem Z. Lubił przebywać w tym towarzystwie" - mówi dziennikarzom "Wprost" policjant z CBŚ, któremu "są znane sprawy związane z handlem żywym towarem i prostytucją".

Gazeta napisała, powołując się na źródła policyjne, że Paweł Z. jest właścicielem trzech agencji towarzyskich. Jego żona, Iwona, zajmuje się stroną finansową działalności agencji, a jej siostra Marta ma podobne obowiązki.

To właśnie z Martą Tomasz Kaczmarek miał się zaręczyć i być w kilkuletnim związku. Przez nią też poznał Pawła Z.

Kaczmarek: To "legendowe historie"

Dziennikarze "Wprost" poprosili o komentarz samego posła Kaczmarka. Pokazali mu jego zdjęcie z byłą narzeczoną i zapytali, co go łączy ze światem agencji towarzyskich i takimi ludźmi, jak Paweł Z. "Polityk zaczyna się denerwować. Tłumaczenia są dziwaczne. Mówi, że to są 'legendowe historie' z jego pracy i należy oddzielić życie prywatne od służbowego" - opisuje reakcję polityka "Wprost".

Według informacji "Wprost" powiązania Kaczmarka ze światem agencji towarzyskich sięgają roku 1998. "Jak polityk, w dodatku partii odwołującej się do konserwatywnych wartości, może mieć tak dwuznaczne powiązania? Która rola posła PiS jest prawdziwa? (...) Czy te role posłowi się nie pomieszały?" - pyta "Wprost" na końcu artykułu.

Więcej w najnowszym "Wprost" >>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (368)
"Wprost": Tomasz Kaczmarek ma powiązania ze światem domów publicznych. Kaczmarek: To "legendowe historie"
Zaloguj się
 • derem

  0

  Załóżmy partię..
  Chcę założyć stowarzyszenie i/lub partię, których cele będą zupełnie inne niż tych istniejących dotychczas. Uważam, że nie należy dzielić społeczeństwa na tych z prawa i z lewa, ale zawsze kierować się rozumem, rozsądkiem, tym co dobre dla wszystkich, a jak się nie da dla wszystkich, to przynajmniej dla większości. Partię nie wodzowską, jak każda z obecnych w sejmie. Egoizm, na którym jest oparta ekonomia całego współczesnego świata, wydaje mi się przyczyną wszelkiego zła. Marzy mi się społeczeństwo oparte na altruizmie - będące rajem na miarę naszych, ludzkich, możliwości. Postuluję likwidację sejmu i senatu i zastąpienie tych skłócających nas instytucji możliwością głosowania przez wszystkich obywateli w każdej sprawie. Podobnie zlikwidowałbym rady miast i gmin i oddałbym bezpośredni głos mieszkańcom. Kroki takie zlikwidowałyby możliwości korupcji i pozbawiły pasożytów władzy. Poparcie społeczne dla takiego ugrupowania, zobrazowane głosami w wyborach szacuję na 30 do nawet 80 procent. Znajdziecie mnie, Moi Drodzy, na YT i blogu. Pozdrawiam wszystkich rozsądnych i chcących normalnie żyć. Dariusz Mostrąg

 • troll.norweski

  0

  Co to znaczy "legendowe"?

 • Janusz1144

  Oceniono 3 razy 3

  -
  "Jak polityk, w dodatku partii odwołującej się do konserwatywnych wartości, może mieć tak dwuznaczne powiązania?
  Która rola posła PiS jest prawdziwa? (...) Czy te role posłowi się nie pomieszały?"

  W PiS-ie każdy taki menel znajdzie miejsce. Wystarczy,że warczy na Tuska i wykona bezrefleksyjnie każde polecenie "bierz go".
  A morale?...a co to jest to jakieś tam "morale".???
  I jakie to ma znaczenie dla Kaczyńskiego,Macierewicza,Brudzińskiego,Kamińskich i Hofmana.
  Kto z tych "wybitnych polytyków" zawracał sobie głowę jakimiś pierdołami typu "morale"
  Taka to już jest ta partia."prawa i sprawiedliwa".
  -

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 4 razy 4

  poseł pis ma narzeczoną burdel mame
  co na to wyborcy?

 • zerozer52

  Oceniono 3 razy 3

  Jaka partia taki polityk.

 • agora7

  Oceniono 4 razy 4

  Czy musimy poświęcać tyle uwagi każdemu prymitywowi? Żałosne jest tylko to, że ktoś taki reperezentuje nas ( chociaż go nie wybierałam!) w Sejmie .....

 • prof-antoni

  Oceniono 4 razy 4

  GP napisze agent Tomek głeboko penetrował

  burdelmamę w ramach obowiązków służbowych.

 • maciekuk

  Oceniono 9 razy 9

  On po burdelach po prostu trenuje swój maczyzm, który potem składa w darze Prezesowi i Ojczyźnie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX