Ks. Oko: Skoro Boniecki dobrze czuje się z satanistą... Trudno o niegodziwość, której jego redakcja nie byłaby gotowa się dopuścić

- Dociera do mnie coraz więcej sygnałów z całej Polski, że rodzice zaczynają się budzić, powstaje ogólnopolska koalicja obrony przed szaleństwem gender. Rodziców pobudza się do działania najlepiej poprzez informację, jakim śmiertelnym zagrożeniem dla ich dzieci są genderowi seksdeprawatorzy, i temu też najlepiej służy wspaniały list episkopatu - mówi w rozmowie z ?Naszym Dziennikiem? ks. dr hab. Dariusz Oko.
Ks. Oko komentuje w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" m.in. wpis blogera "Tygodnika Powszechnego" Błażeja Strzelczyka, który nawoływał, aby księża nie czytali z ambon listu biskupów ws. gender. - Na podstawie licznych publikacji "Tygodnika Powszechnego" można uznać, że jego redakcja zdecydowanie odrzuca nauczanie Kościoła na temat ideologii gender, w tym także na temat homoideologii (czyli jej istotnej części) - podobnie jak czyni to od lat w kwestii etyki małżeńskiej - mówi.

Przeczytaj treść listu biskupów ws. gender >>

Genderyści chcą wsadzać chrześcijan do więzienia za jedno zdanie krytyki

- Genderyści są jak marksiści, podobnie nienawidzą chrześcijaństwa i podobnie zmierzają do zniszczenia Kościoła, chcą wsadzać chrześcijan do więzień nawet za jedno zdanie krytyki ich ideologii. Nieprzypadkowo przecież osoby, które znane są w Polsce z największej nienawiści do Kościoła, są też najbardziej zdecydowanymi zwolennikami gender. Zatem wspieranie ich działań jest oczywistym zaprzaństwem, zachowaniem judaszowo-kainowym - przekonuje ks. Oko.

Duchowny krytykuje także ks. Bonieckiego, redaktora "TP": - Skoro (...) tak dobrze czuje się w towarzystwie satanisty "Nergala" albo ks. prof. Michała Czajkowskiego, który przez 20 lat współpracował z SB, wydając jej ludzi Kościoła, to trzeba się liczyć z tym, że trudno o niegodziwość, której jego redakcja nie byłaby gotowa się dopuścić w swojej nieustannej walce z nauczaniem Kościoła. Przyłączanie się do takich działań jest niedopuszczalne, jest oczywistą zdradą, samobójstwem duchowym. Trzeba się tego szczególnie strzec, bo działanie Judasza często przynosi jeszcze gorsze skutki niż otwartego wroga.

Przed wyborami sprawdzać polityków, czy nie chcą popierać gender

Ks. Oko przekonuje, że dociera do niego coraz więcej sygnałów z całej Polski, że "rodzice zaczynają się budzić, powstaje ogólnopolska koalicja obrony przed szaleństwem gender". Radzi, aby kontynuować edukację według wytycznych listu episkopatu ws. gender. - Potem trzeba przejść do zaangażowania w rady rodzicielskie szkół i przedszkoli, aby pilnować, czy nie usiłuje się tam realizować programu gender wbrew woli rodziców, co jest sprzeczne z konstytucją. Trzeba też angażować się w pracę samorządów lokalnych i politykę krajową, by nie dopuścić do powstania w naszym kraju genderowej dyktatury. W nadchodzących kolejnych wyborach trzeba sprawdzać polityków, czy przypadkiem nie chcą popierać tej ateistycznej ideologii - mówi.

I dodaje: - Praca wychowawcza rodziny i Kościoła jest jak hodowanie pięknych kwiatów w ogrodzie, natomiast ideologia gender jest jak szambo, które ten ogród może zalać i zniszczyć. Trzeba zrobić wszystko, by obronić przed tym dzieci, by do tego nie dopuścić.

Więcej na stronie "Naszego Dziennika" >>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (435)
Ks. Oko: Skoro Boniecki dobrze czuje się z satanistą... Trudno o niegodziwość, której jego redakcja nie byłaby gotowa się dopuścić
Zaloguj się
 • Czesław Bednarek

  0

  2,28 zawsze mam formę lubię noc ,ale mówić o kościele , tak dość to napiĆ SA LUDZIE ITRASZNA PRZEPAŚĆ BISKUPÓW ONI ZUPEŁNIE NIE WIEDZA C O SIĘ DZIEJE, ZRESZTĄ OD KILKU LAT NIEWIELE MNIE TO OBCHODZI MODLĘ SIĘ SAM NEI LUBIE KK I KONIEC

 • ciemny_lud

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wykluczam, że księża i biskupi dorobią się w Polsce jakiejs nowej reformacji.
  I na zdrowie!

 • kniazwitold

  Oceniono 2 razy 0

  Czemu wypowiedz tego faszysty jest na stałe przypięta w portalu?

  Czy chcecie zarzut propagowania faszyzmu i nienawiści na tle wyznaniowym i światopoglądowym?

 • gladi7

  0

  dyskusja intelektualisty ze zdewociałym fanatykiem kończy się niczym, bo fanatyk nie rozumie tego, co mówi intelektualista i nawet nie usiłuje aby go zrozumieć. ks Oko, Beata Kępa, Terlikowski i im podobni, choć z różnych pobudek, nie znajdą wspólnego języka z naukowcami mówiącymi o pojęciu gender, bo to jest kwestą charakteru tych ludzi.

 • slodkipapla

  Oceniono 2 razy 2

  ks Oko Palant. Specjalista od wszystkiego mistrz od niczego. Mialem okazje trzy razy byc na jego wykladzie az sie poddalem.
  Samo dno i wodorosty. Wyklad z Metafizyki, nauki o bycie. Abstrakcyjnej dziedziny filozofii.
  Wszystko czytane z wyswiechtanych karteluszek. nic wytlumaczone tylko podane do zanotowania.
  Studentom o malo sie dlugopisy nie zapalily od checi zapisania slowo w slowo belkotu...
  A teraz to indywiduum prezentuje sie na wybitnego specjaliste od Gender.
  Samo dno i wodorosty...

 • 64stasiek

  Oceniono 2 razy 2

  mam pytanie: dlaczego tak skwapliwie są publikowane brednie różnych debili?

 • skazuk

  Oceniono 1 raz 1

  To stwierdzenie mi sie podoba.
  Kościół krzyczy, bo ideologów nie kształci się do dialogu, lecz kunsztu recytowania. Kościół straszy, bo tam, gdzie kończą się argumenty i zadawanie niewygodnych pytań, tam do głosu dochodzi bat, którym doprowadza się krnąbrne dzieci do porządku. Jednak Kościół robi to udając, że współczesny człowiek, jak niegdyś, będzie wierzył autorytetom z nadania, bo jak każda ciemna niczym sutanna masa nie będzie potrafił sprawdzić samodzielnie, czy dwa i dwa faktycznie równa się pięć i pół.

 • zaduma24

  Oceniono 2 razy 2

  Pół biedy że tak mówi ale on tak myśli.

 • stachkaz47

  Oceniono 1 raz 1

  Portret tego "miłosiernego" sługi bożego powinien być na stole każdej polskiej rodziny
  oparty o cukierniczkę ,żeby dzieci nie wyjadały cukru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX