Sprzedawca z Allegro przejechał specjalnie 360 km, by dowieźć klientowi grę na święta

?Facet przyjechał spod Leszna do Bydgoszczy przywieźć prezent za 75 zł [brydża dla babci - red.], bo, jak stwierdził, "nie mógłby spać przez święta", jakby prezent nie doszedł? - napisał na Wykopie zaskoczony, ale szczęśliwy użytkownik o nicku Plaski87. Dzięki życzliwości sprzedawcy z Allegro, który osobiście przywiózł przeoczoną paczkę, prezent dotarł do odbiorcy na czas.
Plaski87 zamówił na Allegro dla swojej babci program do gry w brydża zaledwie kilka dni przed Wigilią. Liczył jednak, że otrzyma go jeszcze przed świętami. Gdy dzień przed Wigilią okazało się, że paczka z zamówionym prezentem nadal nie dotarła, zaczął się niepokoić i zniecierpliwiony napisał do sprzedawcy ponaglającą wiadomość.

W Wigilię rano otrzymał odpowiedź, w której życzliwy sprzedawca z Allegro przyznał, że paczka musiała zostać przeoczona. Zaoferował jednak od razu, że w ramach rekompensaty może ją osobiście dostarczyć. Plaski87 nie oczekiwał takiej ofiarności i podziękował za propozycję.

"Jakie było moje zdziwienie, gdy o 9 dzwoni, że stoi pod drzwiami" - napisał szczęśliwy i wdzięczny Plaski87 na Wykopie. "Facet przyjechał spod Leszna do Bydgoszczy przywieźć prezent za 75 zł, bo, jak stwierdził "nie mógłby spać przez święta", jakby prezent nie doszedł. Dostał paczkę ptasiego mleczka i pojechał z powrotem" - dodał.

W ramach podziękowania Plaski87 opisał całą historię na Wykopie >>

Więcej o:
Komentarze (143)
Sprzedawca z Allegro przejechał specjalnie 360 km, by dowieźć klientowi grę na święta
Zaloguj się
 • 0

  Tak napisałam w wiadomości do sprzedawcy na allegro-dużo tu można mowić o wzrószeniu,zasłużonej reklamie,czystym sercu,poczuciem obowiązku,nie liczeniem się z kosztami i wysiłkiem,dostarczeniem dla obcych ludzi swojego serduszka,ale jedno jest pewne-nizki ukłon przed Panem i, pomijając to,ze swoich małych dzieci nie mam,to zrobię zakup od Pana dla dziecka swojej krześnicy i na przyszłość prezenty dla niego będę kupowala od Pana. A Wam z żoną zyczę,aby wszystko się układało po Waszej myśli i szczęśliwego Nowego roku.Duże podziękowania dla Pana klijenta za nagłośnienie tego uczynku i tak samo szczęśliwego Nowego roku.

 • Marlena Bubacz

  0

  WIELKI SZACUNEK DLA TAKICH LUDZI. MYŚLI O INNYCH NIE TYLKO O WŁASNYM ZAROBKU, KTÓRY W TYM PRZYPADKU PEWNIE BYŁ ZNIKOMY. TYLKO BIĆ BRAWO I PROMOWAĆ TAKICH LUDZI.

 • 0

  Są jeszcze dobrzy i honorowi ludzie bo ja zamówiłam 2 telefony u pana P. Wojtasik z Rybnika Elektro2012(2720) miały to być też prezenty pod choinkę ale niestety telefony nie spełniały naszych oczekiwań jak to jest w opisie na stronie i odesłałam już jest przeszło miesiąc i nie mam ani telefonów ani pieniędzy a pan Wojtasik myśli że mu podaruje ale niestety nie w nowym roku spotkamy się w sodzie

 • maciekk96

  Oceniono 2 razy 2

  allegro.pl/bridge-baron-21-program-brydzowy-brydz-promocja-i3771640236.html#tabsAnchor

 • Mateusz Bendig

  0

  Szkoda, ze takich ludzi mozna policzyc na palcach u jednej reki. Ja zamowilem prezenty 15grudnia, mialy przyjechac najpozniej 19, dzis mamy 28 i do tej pory ich nie widac. Sprzedawca nie odbieral telefonow, gdy laskawie odebral stwierdzil, ze wyslal paczke i sie rozlaczal. Na e-mail brak odezwu. Wiec ostrzegam przed firma !!!"narzedzioman"!!! nie ma co sie denerwowac na swieta. Musialem wydac za te same prezenty 200zl wiecej bym mogl spokojnie spac.

 • interfere

  Oceniono 1 raz 1

  Systemy normalizujące relacje międzyludzkie mogą sprzyjać utrwalaniu się pozytywnych zachowań jak i ich degeneracji. Na Allegro obowiązuje system komentarzy, i posiadanie 100% pozytywnych jest często podstawą do selekcji sprzedawców - zwłaszcza gdy kilku oferuje przedmiot w tej samej cenie. Widywałem już na Allegro grożenie sprawą sądową w razie pozostawienia negatywnego komentarza :-) . Taki system wymusza solidność sprzedających lecz również kupujących, ponieważ np. dostawa za zaliczeniem w przypadku dużej sumy może być obwarowana przez sprzedającego 100% pozytywów. Wystarczy więc stworzyć sensowny system a pożądane zachowania pojawią się i utrwalą same.
  Nawiasem działa to też w odwrotną stronę - przykładem jak daleko może zajść degeneracja "w usługach" może być słynna sprawa Łódzkiego pogotowia ratunkowego gdzie patologiczny system najpierw sprzyjał opóźnionym i marudnym interwencjom, a potem pracownicy zaczęli "pomagać" klientom w zejściu z własnej inicjatywy...

 • ucago

  Oceniono 2 razy -2

  Może to nieważne, ale "plaski87" ostatnio logował się na Allegro 09 02 2010 roku.
  Ten internet to świnia, wszystko wypapla:)

 • fan2k

  Oceniono 1 raz 1

  program do gry w brydża najszybciej można wysłać mailem...lub jakimś transferem na wirtualny dysk ..

 • franek.sz

  Oceniono 4 razy -2

  Plaski87 logował sie na allegro ostatni raz w lutym 2010, wiec jak kupił?
  allegro.pl/show_user.php?uid=4947971
  Fajna bajeczka "ku pokrzepieniu serc".
  Ale miło takie rzeczy czytać....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX