Wielowieyska w Poranku TOK FM: "Może bieda jest, ale na pewno nie wśród posłów PiS"

- Kaczyński głosi, że jest taka wielka bieda w Polsce, a agent Tomek jeździ kolejnym porsche. Adam Hofman też ma skłonności do luksusu - mówiła publicystka na temat zawieszonego w prawach członka PiS posła Kaczmarka.
Dominika Wielowieyska w przeglądzie prasy Poranka TOK FM zauważyła, że w tabloidach "króluje agent Tomek". - Prawo i Sprawiedliwość ma spory problem z Tomaszem Kaczmarkiem. Bo jakżeż to? Jarosław Kaczyński głosi, że jest taka wielka bieda w Polsce, ludzie cały czas ubożeją, a agent Tomek najpierw jeździ jednym porsche, potem drugim porsche - wprawdzie pożyczonym, ale widać, że jemu się nieźle powodzi - mówiła publicystka.

Przywołuje też przykład byłego rzecznika PiS. - Hofman, który właśnie powrócił do łask w PiS-ie, też ma skłonności do luksusu. Może bieda jest, ale na pewno nie wśród posłów PiS - podsumowała.Ojciec chrzestny agenta Tomka

Wielowieyska zauważyła też, że w całym zamieszaniu wokół Tomasza Kaczmarka nie pojawia się Mariusz Kamiński, były szef CBA i dawny zwierzchnik posła PiS. - Kamiński jest jego ojcem chrzestnym, patronem. Zapraszaliśmy go do TOK FM, ale on milczy. Widać, nie bardzo ma przekonanie, żeby bronić swojego podwładnego - skwitowała prowadząca Poranek.

"Love & PiS"

Kaczmarek został zawieszony w prawach członka klubu Prawa i Sprawiedliwości po poniedziałkowych doniesieniach "Wprost". Tygodnik powołuje się na nagrania, na których słychać rozmowę Kaczmarka z Arkadiuszem Sztylcem, mężem kobiety, która niedawno pojawiła się w mediach jako narzeczona posła.

"Za trzy sekundy wstanę i cię naje... Jedź do domu, bo ja się napier... i mówię ci to szczerze: za trzy sekundy wstanę i cię naje... Spier... (...) My nie jesteśmy grzecznymi chłopcami i ja grzecznym chłopcem nie jestem. Odpier... się ode mnie, bo ja ci krzesłem przyje... zaraz tak, że spadniesz" - można usłyszeć w nagraniu.

O związku Kaczmarka z Katarzyną Sztylc zaczęło być głośno po wywołanej przez posła stłuczce. Luksusowe Porsche, które prowadził, okazało się własnością jego narzeczonej. "Od czasu mojej stłuczki dziennikarze polują, by wykryć kim jest moja dziewczyna. Nie ma sensu utrzymywać tego w tajemnicy" - mówił agent Tomek w rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy".

Więcej o:
Komentarze (39)
Wielowieyska w Poranku TOK FM: "Może bieda jest, ale na pewno nie wśród posłów PiS"
Zaloguj się
 • mini-dater

  Oceniono 3 razy 3

  Może pani redaktor nie zauważyła, ale każdy poseł może miesięcznie wyciągnąć nawet 25 000 zł! (razem z delegacjami + kosztami paliwa+ na biuro)

  To który poseł jest biedny???

  Nowak nosi swój zegarek za 17 000 zł. i chodził wg gazet do najdroższego lokalu w Wawie, gdzie rezerwacja loży kosztuje nawet 30 000 za noc !!!

 • agamaz27

  Oceniono 2 razy -2

  Biedy na pewno nie ma też wśród kretynek zatrudnionych w Gó...e. Łajdackie teksty są dobrze opłacane z pieniędzy publicznych pompowanych w tą upadającą gadzinówkę.

 • 7goldie

  Oceniono 4 razy 2

  Jakim bezguściem i prostą kobietą trzeba być by na niego lecieć - przecież on ani przystojny, ani inteligentny, ani charyzmatyczny, z wysłowieniem się też ma problemy - takie coś w rodzaju Dyzmy.

 • kuciapka1938

  Oceniono 3 razy 3

  Widać jak to bydle traktuje ludzi, kobiety
  Za samo to że nikt krzywego słowa nie powiedział na tą kanalię Kaczmarka który innym mężczyzną zabiera kobiety i gra nimi ta świnia Bawi się jak rozwydrzony bachor zabawkami
  To samo to że nikt nie reaguje że to jedno z większych świństw jakie można drugiemu człowiekowi zrobić Zajumać komuś partnera życiowego Omamić kobietę wyssać jak pająk muchę złapana w sieć i na koniec doprowadzić ja do więzienia Czy ktoś potrafi wymyślić większe świństwo bezeceństwo Ludzie to woła o pomstę do nieba Gdyby takiego bydlaka ten ograbiony ze swej kobiety nieszczęśnik po prostu dźgnął widłami gdzieś publicznie Wcale bym się nie zdziwił I nic niedobrego na ten czyn bym nie powiedział Działanie w afekcie
  I takie bydle Kaczmarek jest posłem No ale jak inne bydlaki wykorzystują seksualnie dzieci i bezczelnie się tłumaczą że to dzieci winne Ta cywilizacja musi upaść Ten kościół jest kosciołem fałszywym Ci nasi przedstawiciele w parlamencie są fałszywi wszyscy z nas wała robią WSZYSCY To musi wszystko mocno dupnąć !!!!

 • rysiyk

  Oceniono 3 razy 3

  Partyjni szczególnie ci z KC nigdy nie cierpieli biedy w Polsce.

 • dzikimietek

  Oceniono 4 razy 4

  jak sie spytac kogos jak tam w Polsce to ameryka panie, wszedzie cos buduja, autostrady, w sklepach czego dusza pragnie ale jednak PiS rzadzil by lepiej.... tak przynajmniej pisza lokalne gazety i ksiadz na kazaniu takze to potwierdza.....

 • dzikimietek

  Oceniono 7 razy 5

  wszedzie indziej oprocz naszych wschodnich sasiadow kazdy normalny polityk po czyms takim znika z zycia publicznego, u nas glupote wystawiamy na piedestaly...a ten smieszny zigolak chodzi z podniesiona glowa....

 • rympalek11

  Oceniono 6 razy 0

  Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mała grupa zamożnych nie zmienia faktu że żyją oni w ubogim kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX