Przez kilka ulic gonił kierowcę, zajechał mu drogę, wysiadł i uderzył [WIDEO]

Jadący przez Katowice kierowca przeżył nieciekawą przygodę. Przy zjeździe z jednej z ulic drogę zajechało mu ciemne bmw. Z auta wysiadł mężczyzna i ruszył w stronę nagrywającego wszystko kierowcy. Ten zdołał uciec. Rozpoczął się pościg.
- Witajcie w Katowicach! Uważajcie na panów z czarnego bmw. Zjazd z Chorzowskiej na Baildona, następnie skrzyżowanie Bożogrobców z Ściegiennego - ostrzega internauta, który umieścił w sieci film, na którym nagrał, jak został napadnięty przez nerwowego kierowcę. "Przypadkowo zajechałem panu z bmw drogę. W samochodzie miałem dwójkę dzieci" - tłumaczy.


pobicie przez draba z BMW przez mjstudio78

Na filmie widać, jak w pewnym momencie bmw wciska się przed samochód autora nagrania. Ten zaczyna trąbić. Bmw się zatrzymuje blokuje drogę, z auta wysiada kierowca i zaczyna czegoś szukać w bagażniku. Przestraszony autor filmu rusza, omija bmw i zaczyna uciekać. Jednak wściekły kierowca nie daje za wygraną. Ponownie zajeżdża drogę, wysiada, podchodzi do autora filmu i prawdopodobnie (kamera nie zarejestrowała tego momentu) uderza go. W tle słychać dziecięce głosy.

Sprawa - jak wynika z opisu wideo - została już zgłoszona na policję. Niestety autor filmu nie zdołał zapisać kompletnego numeru rejestracyjnego czarnego bmw. - Powiedziano mi, że będzie ciężko - napisał. Staramy się skontaktować z autorem wideo.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (122)
Przez kilka ulic gonił kierowcę, zajechał mu drogę, wysiadł i uderzył [WIDEO]
Zaloguj się
 • Bartek Szczap

  Oceniono 3 razy 3

  Dzis w wiadomosciach pokazywali to nagranie i juz facetowi stawiane są zarzuty. więc złapali go.

 • Titan Mrii

  Oceniono 2 razy -2

  Mój Boże, ludziska kochane !!! O jakim bandycie mówicie ?? Ja na tym filmie nie widzę nic do czego miała by sie tu przyłożyć POLICJA!!! Gość zajechał drugiemu drogę to na pewno ale naruszenie nietykalności? nie widać momentu uderzenia kto będzie świadczył o tym dzieci?? ? Jesli faktycznie do niego doszło to jest to czyn gdzie jak wskazuje - § 3. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego. Popatrzcie w kodeksy i zastanówcie się , później zerknijcie w KPK art. 59-61 powinno Wam wiele wyjaśnić!! Tak naprawdę To policja więcej miała by do gościa z kamerą. Wlepić mu mandat... hmmm podajcie powód ale nie typu BO TAK tylko umocowany prawnie... Policjantem nie jestem ale dla też uważam że "Ciężko Będzie"

 • standox

  Oceniono 4 razy -2

  A co zrobił kierowca temu BMW, że go tak wkurzył? Tego nie pokazali i nie wytłumaczyli. Może to być tendencyjny film pokazujący "niewinnego" pirata drogowego, który zajeżdża drogę innym i myśli, że to problem tych innych.

 • krusnik02

  Oceniono 3 razy 3

  Dlatego trzeba wozić w samochodzie gaz łzawiący - podchodzi taki zjeb do drzwi z łapami, otwiera je a ty mu gaz w pysk a potem dekla na glebę, dwa kopy w jaja i spokojnie odjeżdżasz. A o policję w Katowicach, jak można przeczytać w artykule, nie ma się co obawiać - zdolności operacyjne zerowe...

 • perfee

  Oceniono 3 razy -1

  "Przypadkowo zajechałem panu z bmw drogę. W samochodzie miałem dwójkę dzieci" - kamerka nie pokazuje, dlaczego pan z bmw się zdenerwował. Ona zawsze pokazuje tylko jedną stronę medalu.

 • rafalvonbur

  Oceniono 5 razy 1

  BMW- Bardzo Maly Wacek i juz wiemy skad bierze sie agresja i problemy u tego kierowcy.

 • sigizm

  Oceniono 2 razy 2

  zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1
  Cel zapytania: Identyfikacja polisy OC w portalu publicznym.
  Treść zapytania:
  "Czy pojazd o numerze rejestracyjnym SK807CT posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 2013-12-10?"
  Treść odpowiedzi:
  Pojazd o podanym numerze rejestracyjnym posiadał w podanym dniu następujące ubezpieczenie OC w ruchu krajowym:
  polisa: IMH~10001004~LKIMB060 dla pojazdu: BMW X5
  zakład odpowiedzialny: POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A.
  adres: Al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa

 • pryszcze.duszy

  Oceniono 3 razy 3

  nie warto żałować na dobrą kamerę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX