Komentarze (221)
"GW": Syn szefa PiS z Nowego Sącza zarobił miliony. Za zgodą rady miasta
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • adasko63

  Oceniono 2 razy 0

  Wielkie mi halo!
  Zwyczajny STANDARD rodzimych elit władzy.
  A może ci, z innych polit-mafii są LEPSI?

 • politol59

  Oceniono 3 razy 1

  Po PISiemu tak było w tzw. IV RP i tak będzie jeżeli wodzuś znowu weźmie władzę " w swoje
  spracowane rączki".

 • panpererinos

  Oceniono 4 razy 0

  IV RP w soczewce. Jeśli ktoś myśli, że wraz z przejęciem władzy przez PiS skończy się nepotyzm, grubo się myli. PiSowcy jako bardziej konserwatywni mają więcej dzieci i liczniejsze rodziny i trzeba znaeźć więcej miejsc jako synekur do obsadzenia.

 • zbig50g

  Oceniono 2 razy 0

  ciekawe ile odpalił Kaczorowi na żarcie dla kota

 • nemo1914

  Oceniono 2 razy 0

  Daj chamowi kawałek korony a już ogłasza się królem..Cała ta sejmowa hałastra to banda złodziei i sprzedawczyków...Powinno się teraz odebrać tym gołodupcom cały majątek i puścić w skarpetach...

 • cholonek

  Oceniono 1 raz -1

  A co za różnica kto tam siedzi w tej czy innej radzie i z jakiej jest on/ona partii. To przecież wszystko jedna banda nienachapanych darmozjadów.
  Tylko debile chodzą na wybory!

 • fields1

  Oceniono 7 razy 1

  Po pierwsze nie postawiono zarzutów.
  Po drugie analogiczne sprawy dotyczące PO w ogóle nie są dostrzegane przez GW względnie znikają po 1/2 godziny. To już wisi drugą dobę ;)

 • czesio48

  Oceniono 6 razy -2

  A ile wyborcza dostaje od państwa na reklamy i ogłoszenia to dopiero ciekawe.

 • jkal

  Oceniono 4 razy 4

  łooj tam, PO prostu wzionł przykład z premierowicza i POzazdrościł mu wielkiej kasy z AmberGołd!

 • vandalia

  Oceniono 7 razy -1

  Kłamiecie! W artykule, do którego odsyłacie jest podana kwota 200 tys., a nie żadne miliony, i w dodatku to nieprawda, że "zarobił". Otrzymał zlecenie na wykonanie ważnej pracy, być może przez kilka osób. Nauczcie się, że te 200 tys. to OBRÓT a nie DOCHÓD NETTO owego syna. Jak wyjdzie na 10% czyli 20 tys. zysku brutto, to policzcie sobie, ile mu zostanie w kieszeni, już po opodatkowaniu. Wkurza mnie, że epatujecie dużymi liczbami, choć do kieszeni i wydania będzie duuuużo, duuuużo mniej. MÓWCIE PRAWDĘ. Uwaga: nie znoszę PiS-u i nie bronię opisywanych panów. Chodzi mi o zasadę - bo ZNIEKSZTAŁCACIE PRZEKAZ, mówiąc elegancko.

 • guru133

  Oceniono 4 razy 0

  No cóż, tym razem poplecznictwo w wykonaniu Prawych? i Sprawiedliwych? A to skorumpowana Polska właśnie.:( No ale czego można było się spodziewać po partii, która swój finansowy byt zbudowała na kradzieży majątku Expresu Wieczornego?

 • vandalia

  Oceniono 3 razy 3

  Nie znoszę PiS-u, ale muszę po raz kolejny zaapelować do redaktorów wiadomości o więcej precyzji w newsach. Jak ktoś dostaje ZLECENIE na wykonanie jakiejś pracy (tu - za 200 000) to nie piszcie, że tę kwotę "ZAROBIŁ". Obrót (sprzedaż usług) za 200 tys. to nie to samo co "zarobek". Ileś osób przez jakiś czas będzie musiało wykonywać rzetelną pracę, i trzeba im uczciwie zapłacić. Trzeba też zapłacić ZUS od tych wynagrodzeń, trzeba zużyć trochę paliwa na dojazdy do miejsca wykonywania zlecenia, są inne koszty stałe prowadzenia firmy, jest podatek dochodowy, trzeba zakupić sprzęt do pomiarów geodezyjnych, są potrzebne drukarki i kserokopiarki wraz z papierem, tuszami i tonery do nich, itd.Te 200 tys. to nie zarobek, to obrót. Niechby te 10% zysku przedsiębiorca uzyskał, co wcale dziś nie jest mało, to zarobi (brutto, przed opodatkowaniem) 20 tys. zł , do podziału na osoby codziennie wykonujące na placu budowy pracę. Nie epatujcie czytelników wysokością przychodu, policzcie sobie jaki jest DOCHÓD NETTO tego człowieka. .

 • felekstankiewicz

  Oceniono 5 razy 1

  Artykul jakos metnie napisany.Gdzies dzwonia,ale z zamieszczonej informacjii nie wynika gdzie.

 • totapis500

  Oceniono 5 razy 1

  Cały afera ma pogrążyć PiS,a lwia część kasy wpłynęła na konto partyjki.

 • andipal

  Oceniono 3 razy -1

  wyciszyć,,.pis i przyległości niewinne,Po i rolniki winni...

 • pascvale

  Oceniono 3 razy 1

  Aj tam, aj tam, chłopina złożył szczęście swe i swych dzieciątek na ołtarzu ojczyzny, a oni mu morgi jakieś wytykają. Przecież robotę w KGHM załatwił sobie wcześniej poprzedni "Urban" pisowski, więc cóż chłopinie zostało.

 • Anna Łukaszuk

  Oceniono 5 razy -1

  Prosze mi powiedziec gdzie zarobila corka Tuska na luksusowy samochod i mieszkanie za kilka milionow!!!!!

 • caro3139

  Oceniono 3 razy 1

  Oczywiście ze to przestępstwo tylko synowie działaczy PO mogą zarabiać

 • tak.ale

  Oceniono 2 razy 0

  Decyzję podjęła rada miasta. Radni z PO tej byli skorumpowani?

 • baby1

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy orze jak może, a jak nie może to nie orze.

 • 68jacekw

  Oceniono 5 razy 5

  Q-rwa ludzie!!.Pomijając wszystko to to było 200 tysięcy,nie miliony.Plujecie ,szmacicie kogos bazując na tytule,który kłamie.Przeczytajcie artykul.

 • sympatyklewicy

  Oceniono 4 razy 2

  Sądeczanin Info ujawnił, że spółka syna przewodniczącego dostała od inwestora zlecenie na obsługę geodezyjną budowy galerii handlowej Trzy Korony.
  ********************************
  Nie widzę co wspólnego miał z tym PiS czy Rada Miasta. Zlecenie było od niezależnego inwestora.

 • zamora48

  Oceniono 8 razy -2

  Ten kurd.pel już nie panuje w terenie nad olewającymi go żołnierzami,za to nadal gęba pełna frazesów.

 • 3.praktyk

  Oceniono 5 razy -1

  Normalka w PiSie-Jarosław Kaczyński i jego współpracownicy utworzyli fundację i kilka spółek, które uwłaszczyły się na majątku państwowym i gminnym. Wykorzystali do tego wpływy, które posiadali na początku lat 90. oraz luki w prawie, które sami pomogli tworzyć. Kilka razy otarli się o granice prawa. Zgromadzony przed laty majątek posiadają do dziś i nawet jeśli PiS się rozpadnie, jego liderzy będą mieli zapewnione utrzymanie dzięki spółkom pasożytującym na majątku publicznym. Ten majątek jest dziś bazą potęgi finansowej PiS. PiS jest jedyną partią w Polsce, która dysponuje potężnym zapleczem gospodarczym. Poprzez swych działaczy kontroluje kilka spółek i majątek wartości ponad 100 mln zł. Inne partie - to przy PiS ubodzy krewni.
  Z NETU

 • euro67

  Oceniono 6 razy 4

  To jakas bzdura, przeciez syn nie kupil taniej dzialki i jej nie odsprzedal, a jedynie normalnie pracowal jako geodeta przy obsludze juz kupionej dzialki i na tym nie mog zarobic milionow.

 • drasyr

  Oceniono 7 razy -3

  A tyle krzyku ze strony PiS o innych m.in. o Nowaku, Schetynie itd. czysta obłuda.

 • korcia1947

  Oceniono 10 razy 4

  PIS nie robi nic innego jak inne partie,w gębie jest jedynie prawy i sprawiedliwy.Im więcej prezes gardłuje o prawie i sprawiedliwości tym więcej działacze tej partii kradną i kombinują ,ale wszyscy są winni tylko nie oni.

 • chlopekzpolany17

  Oceniono 6 razy 4

  Dla wszystkich którzy nie kumają o co biega: www.rp.pl/artykul/1057786.html , www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/syn-polityka-juz-zarabia-na-trzech-koronach-wituszynski-to-zgodne-z-prawem,50417#.UqXlaFvuJ4Q

 • szpon

  Oceniono 5 razy -3

  @popijajac_piwo
  "No patrz pan, złodzieje w PiSlamie nie różnią się niczym od złodziei w PO... "
  Od dawna to mówię. Politycy to tylko marionetki banków i korporacji. U kogo jest "zadłużone" państwo, kredytem stworzonym z powietrza? Kto wywołał ostatni i wszystkie poprzednie "kryzysy" sięgając setek lat wstecz? Kto finansował Hitlera, Stalina i Aliantów jednocześnie? Politycy to tylko kukiełki, nędzni aktorzy w medialnym cyrku, mający dać społeczeństwu poczucie, że ma władzę. Że może wybierać. Że jest wolne. No i oczywiście bufor bezpieczeństwa, na wypadek rewolucji, żeby ludzie mieli kogo powiesić, nie tykając tych co tu rządzą tak na prawdę. A po rewolucji, przyjdzie banda kolejnych kukiełek. I tak to się toczy. Od setek lat. A ludzie coraz głupsi.

 • roztoka

  Oceniono 6 razy 0

  Służby, które tak gorliwie pracują na rzecz rządzących, które dwoją sie i troją,
  żeby znaleźć haki i uchybienia ze strony PiS, które zamiatają afery Platformy pod dywan,
  np. w sprawie gigantycznych przekrętów przy budowie najdroższych dróg na świecie

  raptem udaje im się znaleźć jedną sprawę lokalnego PiS, w dodatku niezagrożoną karnie.

  To jest tylko świadectwo moralności na rzecz PiS. Niewykluczone, że znajdą jeszcze jakąś sprawę, ale jak się to ma do rozkradania Polski przez Platformę.................

 • amaz47

  Oceniono 6 razy 0

  Czyli,że syn Tuska to przy tym pisiątku to po prostu "mały pikuś".
  Pisiory to dopiero wiedzą jak sie nahapać

 • popijajac_piwo

  Oceniono 11 razy 9

  No patrz pan, złodzieje w PiSlamie nie różnią się niczym od złodziei w PO...

 • filan_trop

  Oceniono 8 razy 6

  Kuń bedzie mial zajecie,juz nie jednego syna promineta bronil z pozytywnym rezultatem.

 • lesiaczek3

  Oceniono 11 razy -7

  ha ha ha...........typowe dla GW....musieli siegnac do lamusa zeby cos na PiS znalezc:))...........piszcie moze o aktualnych sprawach PO:)))
  to byl zart tego nie moge od Was oczekiwac:))
  milego dnia i prosze sie nie denerwowac

 • a.k.traper

  Oceniono 10 razy 10

  @fletniapana
  Ja akurat nie głosuję na PiS ale takich przypadków lokalnie to jest sporo, jednemu sie nie uda, dziesięciu jedzie dalej, to nie jest tylko kwestia standardów moralnych w partii a różnych układów i uległosci w społeczeństwie, zawsze władza miała przywileje, w PRL-u też, jeszcze nie połozylismy podwalin pod społeczeństwo obywatelskie i kodeks etyczny, nadal część działa po staremu, może za dwa pokolenia się coś zmieni o ile politycy zaczną zajmować się państwem a nie sobą.

 • pewex0

  Oceniono 14 razy -4

  wybiórcza znów kłamie, miliony za geodetę to nawet nieprawdopodobne.

 • a.k.traper

  Oceniono 12 razy -8

  Normalne życie, ojciec prowadził działalność, przekazał synowi firmę, wiedzę i kontakty, tak to działa na całym świecie, ten kto nie gra w drużynie nie ma szans, skończcie z tymi idiotyzmami, to żaden nepotyzm czy korupcja.
  Wszystko zalezy od ludzi, skoro na to pozwalają i przystają to kogo zmienić, premiera, prezydenta, prezesa partii czy zakłamane społeczeństwo i do tego tchórzliwe?
  Głupich nie sieją, jeno młócą:)))
  Ja też syna uczę fachu, przekazuję kontakty, procedury i możliwości, jak to wykorzysta to jego talent, ja nie zrezygnuję dla jakiegoś kapusia i idealisty o lewych rękach.

 • fletniapana

  Oceniono 12 razy -4

  głosuję na PiS i będę śledził co zrobi Kaczyński; mam nadzieję, że facet oraz inni, którzy wiedzieli (niemożliwe aby nikt inny w partii o tym nie wiedział) definitywnie zostaną wydaleni z partii (o ile sprawy wyglądają tak jak to opisała gazeta.pl)

 • herbutrzywdar

  Oceniono 12 razy -4

  Gdzie te miliony? - tylko pytam.Odnoszę wrażenie, że większość komentujących przeczytała jedynie tytuł.

 • ta56

  Oceniono 13 razy -5

  :Dziwna ta Tuskowa Polandia. Na Dolnym Śląsku, gdzie afera była ewidentna, prokuratura jej nie dostrzegła. W Nowym Sączu, gdzie nie ma nawet pół dowodu, by komukolwiek postawić zarzut, cała PO-wska psiarnia skowycze wniebogłosy insynuując, że jest coś na rzeczy. Najsmutniejsze jest to, że nawet nie można w sądzie domagać się sprawiedliwości. W Gdańsku wszak widzieliśmy jak prezes Sądu Gdańskiego stawał na baczność odbierając domniemany telefon z kancelarii premiera i dopytywał, co ma zrobić. Teraz znowu to umorzenie na Dolnym Śląsku. Biernacki, jesteś ministrem niesprawiedliwości niestety.

 • klikusy

  Oceniono 5 razy 3

  Kolesiostwo i nepotyzm to nie PIS. Tylko idiota uwierzy w takie tłumaczenie małego zakompleksionego kartofla. Frazesy i kłamstwa to domena PIS. Prawdomówność prezesa i jego dworu taka sama jak uczciwość ich guru ojca R. Łapka łapkę myje ,nasi górą chrześcijańska uczciwość.

 • pavj

  Oceniono 5 razy 3

  Po nosie widać, że kłamczuch do n-tej potęgi.

 • ergosumek

  Oceniono 7 razy -1

  Czytam, czytam i żadnego przekrętu nie widzę.

  Na cały artykuł w wyborczej szkoda czasu, bo gdyby coś było, to tu by wyeksponowali...

 • bajo-bongo

  Oceniono 3 razy 1

  jedna banda... wszyscy politycy i radni siebie warci

 • dublet

  Oceniono 6 razy 6

  Kradł, owszem, ale w słusznej sprawie!

 • kiko_rippo_22

  Oceniono 2 razy 2

  No widzicie,że PiS to jeszcze gorszy niż PO,bo bardziej święty i katolicki.Przecież ONI się wywodzą z jednej macicy,biada nam Polakom,jest jeszcze gorzej niz przed II wojną światową,a III-cia "wisi" w powietrzu.A przez kogo i przez co? Przez pazernośc,znieczulice,nieuczciwośc i chciwośc.Milionerom i miliarderom nie zazdroszczę,jest ich w sumie nie tak dużo,wypasione,tłuste i wystraszone,bo hordy głodnych wilków zaciskaja pętlę.Szykuje się,oj szykuje

 • 2jan5

  Oceniono 11 razy 9

  Jeden jeździ po kraju i opowiada bzdury a inni nabijają kabzę pieniędzmi.Taki to pis.

 • partia_niewidzialnych

  Oceniono 5 razy -1

  To tylko dowodzi, że PiS mniej kradnie. Musieliście to mieć dawno przygotowane, nie? Nowy Sącz, 2011 rok, no to że tak powiem SWIEŻA I GRUBA AFERA, przetargi za 1,5 mld w najważniejszych ministerstwach przy tym giną w tłumie. Tak, racja, to dowodzi też, że to takie samo bydło, ale jakże krótsze ręce mają, prawda? Nie martwmy się jednak: 3 miliardy dla SKOK-ów w przyszłej kadencji z budżetu państwa już się smażą.

 • akwen_wodny

  Oceniono 15 razy 15

  Syn szefa PiS z Nowego Sącza zarobił miliony

  żeby tylko on... każdy kto zarabia miliony, musiał oszukać sporo osób, bo milionów nie sposób zarobić pracą własnych rąk

 • anecz.ka

  Oceniono 8 razy -4

  To szukanie taniej sensacji, to co dzieci prominentów mają zdychać z głodu? nawet jak są najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie? maja nie stawać do przetargów, bo a nuż wygrają i se ktoś coś pomyśli? może lepiej sprawdzić kto jeszcze stanął do przetargu i z jakimi kwalifikacjami...?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX