Komendant Główny Policji: Sprawca ataku na Wojewódzkiego nie wykrzykiwał haseł politycznych

- To, czym zaatakowano Kubę Wojewódzkiego, to nie była substancja bardzo żrąca, która mogła zrobić wielką krzywdę - mówił dla RMF FM szef policji Marek Działoszyński. - Nie dysponujemy też danymi, które wskazywałyby na to, że atak na Kubę Wojewódzkiego miał podłoże polityczne - dodał.
- Sprawca nie wykrzykiwał haseł politycznych? - dopytywano komendanta policji. - Nie - odpowiedział Działoszyński.

- Wersja Kuby Wojewódzkiego jest jedną z wersji zdarzenia. Sprawę traktujemy priorytetowo. Prowadzone postępowanie wyjaśni wszelkie okoliczności - dodał.

Zbadano kurtkę Wojewódzkiego

Przypomnijmy: do incydentu doszło 21 października przed warszawską siedzibą Eski Rock. Oblany nieznaną substancją Wojewódzki trafił do szpitala, ale wypisał się na własne życzenie.

Wojewódzki zgłosił się na komendę na warszawskiej Pradze, aby złożyć zeznania. Przekazał policji koszulkę, którą miał na sobie podczas incydentu. Później dostarczył także sweter i kurtkę.

Wczoraj "Gazeta Stołeczna" podała , że chemicy z Laboratorium Kryminalistycznego warszawskiej policji znaleźli na ubraniu prezentera ślady kapsaicyny. To substancja, która występuje m.in. w papryce chili, używanej nie tylko w przemyśle spożywczym, ale i m.in. jako składnik gazu pieprzowego.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (29)
Komendant Główny Policji: Sprawca ataku na Wojewódzkiego nie wykrzykiwał haseł politycznych
Zaloguj się
 • celebryta-na-lancuchu-po

  Oceniono 2 razy 2

  Stary zgred robiący sie na małolata szum wokół siebie a te angażują wszystkie

  siły policyjne. Nie zdziwiłbym się żeby tą substancją okazały sie szczyny.

 • supertlumacz

  Oceniono 2 razy 0

  Ale przecież powszechnie wiadomo że to wstrętny Żyd ten Wojwódzki!
  :)))
  I to imię...
  I To nazwisko,,,
  I ta praca...
  I ta stacja telewizyjna....

 • peloxxx

  Oceniono 2 razy 2

  Ciag dalszy o TVNowskiej szmacie.

 • masz01

  Oceniono 2 razy 2

  "O większego trudno zucha, jak był Stefek Burczymucha..." :-)
  - kto pamięta ten wierszyk? - w nim lew Stefka wystraszył, który okazał się myszką.
  Podobnie Kubuś narobił wrzasku, że napad, że kwas, że okrzyki polityczne a pewnie sam karambol spowodował i poszkodowany krzyczał: "ty łajzo odkup karmelka"...:-)

 • scibor3

  Oceniono 4 razy 4

  Krzyczał: Jak łazisz, łajzo! Cały napój mi wylałeś!

 • koniu800

  Oceniono 3 razy 3

  żydo-komunistyczny pajac zawsze zostanie pajacem

 • smakosz1975

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe czemu sam Wojewódzki milczy w tej sprawie, straszna ściema. Podejrzewam że było zrobione to celowo aby wzrosła oglądalność TVN.

 • pepekzgumy

  Oceniono 3 razy 3

  ciemne ulice strychy piwnice wałęsa się i szwenda pie...na menda tędy owędy szwendają się mendy agresja ich rozpiera szukają frajera ...

 • antek_muzykant_2013

  Oceniono 4 razy 2

  Kuba Wojewódzki wciąż walczy z policją i z samym sobą – oddać do ekspertyzy resztę garderoby oblanej „żrącą substancją” czy nie oddać. Odda – wywleką cuchnącą prawdę. Nie odda – i tak wzbudzi podejrzenia. Na razie hamletyzuje i gra na zwłokę, dyskretnie odwołując część zeznań. Liczy, że temat nieco przyschnie jak krowie placki w słoneczny dzień na łące. Więcej na fejsie: www.facebook.com/pages/Antek-Muzykant-Komentuje/530073700378239?fref=ts

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX