NBP pisze do Kuźniara: "Idź się leczyć". Potem przeprasza za wpis z oficjalnego konta

Gdy Jarosław Kuźniar poinformował na Twitterze, że dziś gościem w jego programie będzie Krzysztof Bosak, nie spodziewał się zapewne, że na jego komunikat odpowie Narodowy Bank Polski. Na oficjalnym kanale banku na Twitterze pojawił się komunikat skierowany do dziennikarza TVN24: "Masz "przyjemność" zaprosić? Bandytę do studia? Idź się leczyć albo sprawdź w słowniku znaczenie słów, których chcesz użyć".
Wpis został skasowany, ale i tak krąży już w internecie. NBP przeprosiło także Jarosława Kuźniara w następnym wpisie.

Po 40 minutach NBP przeprosił ponownie:

Jak się dowiadujemy w Narodowym Banku Polskim, problem wynikał nie z błędu zewnętrznej firmy obsługującej media społecznościowe, ale z sytuacji wewnątrz NBP.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o:
Komentarze (170)
NBP pisze do Kuźniara: "Idź się leczyć". Potem przeprasza za wpis z oficjalnego konta
Zaloguj się
 • 3jw60

  0

  Dziś oglądałem "program" z p. Kuźniarem. Jestem fanem NBP. Macie rację. Nadęty kretyn uzbrojony w telewizję i przekonany o swojej wielkości. Lekceważący rozmówców, dusze sprzedaje za oglądalność - jeżeli ją ma.

 • czuly-wojtek

  0

  Nius na pierwszą stronę, nie ma co. Było trzeba jeszcze czerwoną ramkę pie...ąć.

 • poszlazimadomorza

  Oceniono 2 razy 0

  Super wpis NBP. Kuźniar to cwaniaczek za 5 gr. jego audycje nie są warte funta kłaków

 • x2468

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumie za co przeprosili Kuźniara. To zaproszenie to perwersja, przyjemność ze wdepnął w gó....

 • cotyznow

  Oceniono 3 razy 3

  Antyrosyjskość należy do stałych akcesoriów w repertuarze TVN , zaproszenie Bosaka skutkuje zwiększeniem oglądalności, a Kuźniarowi i stacji nie zależy ile ulic, domów i samochodów spalą łyse bydlaki, ile zginie ludzi. Chodzi o oglądalność, od której zależy ilość reklam, z których Kuźniar dostaje pensję. Dlatego Kuźniar chętnie zaprosiłby do programu nawet Hitlera.

 • ukos

  Oceniono 1 raz -1

  Nasza waluta jest w dobrych rękach. :)))

 • terminatorbzdur

  Oceniono 3 razy 1

  kto tam pracuje? pocioty ubekow?rodzina i kumple piotrowskiego?

 • jan.w2

  Oceniono 1 raz -1

  Se ćwoki ćwierkają, a hamerykany z NCA mają ubaw i se archiwizują.

 • 3.janusz

  Oceniono 3 razy 3

  -
  NBP jako poważna instytucja nie mogła w ten sposób przedstawić,słusznego skądinąd, stanowiska,więc przeprosiny są czymś normalnym.
  Społeczeństwu wolno,więc ja redaktorom;Kuźniarowi,Olejnik,Rymanowskiemu i im podobnym dedykuję "zalecenie" zawarte w nieautoryzowanym stanowisku NBP.
  Zapraszajcie państwo jeszcze częściej do swoich programów Zawiszów,Bosaków,Brudzińskich,Hofmanów, dla podniesienia tak ważnej dla was "oglądalności".
  Tylko nie miejcie później pretensji do bandziorów zwanych "DORODNĄ PATRIOTYCZNĄ MŁODZIEŻĄ",że kopią waszą koleżankę reporterkę i palą wam samochody transmisyjne.
  To bydło jest kodowane przez tych zapraszanych przez was tak chętnie typków.
  -

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX