Mocny wpis Hartmana: Kaczyński się kończy. Tańczy, jak mu Hofmany zagrają

Kaczyński się kończy. Został sam. Wykosił wszystkich, którzy cokolwiek sobą reprezentowali. Degradacja osobowościowa i moralna tego środowiska jest totalna - pisze w pełnym ostrych ocen wpisie na blogu prof. Jan Hartman.
- Stawiam tezę, że Kaczyński się kończy. W dawnych, dobrych czasach nie zwlekałby z wylaniem Hofmana. Dziś najwidoczniej nie może. Stał się zakładnikiem knajackiego towarzycha oraz smoleńskiego szaleństwa, którego twarzą jest Macierewicz. To początek agonii - stwierdza prof. Jan Hartman w najnowszym wpisie na swoim blogu.

Dodaje: (Kaczyński) został sam. Wykosił wszystkich, którzy cokolwiek sobą reprezentowali. Degradacja osobowościowa i moralna tego środowiska jest totalna. Dziś Kaczyński ma wokół siebie garstkę błaznów i klakierów, za którymi stoją cwaniaczki bez zasad. Upokorzony, patrzy na dzikie harce smoleńszczyków - pisze Hartman.

Filozof związany z Twoim Ruchem uważa, że prezes PiS "został na stare lata zakładnikiem paranoików i kozaczków wychowanych na gangsterskiej polityce". - Kaczyński tańczy, jak mu Hofmany zagrają. Jego menażeria, ci wszyscy agenci Tomkowie, Błaszczaki i Macierewicze, są może trochę śmieszni i trochę groźni, lecz daleko im do tego, by okiwać Tuska, Millera i Palikota, nie mówiąc już o tym, żeby mieli uwieść naród. Dlatego twierdzę, że wbrew sondażom PiS nie wygra wyborów. Nie ma kim - stwierdza. Prezesa Prawa i Sprawiedliwości nazywa "zagubionym starszym panem", "manekinem" i "kukłą".

Cały wpis na blogu Jana Hartmana>>

Więcej o:
Komentarze (66)
Mocny wpis Hartmana: Kaczyński się kończy. Tańczy, jak mu Hofmany zagrają
Zaloguj się
 • illuminatus2

  0

  pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Hartman
  To jest cholerne żydzisko od pokoleń ! Nie słuchać go bo wszystko co robi i pie... to tylko po to by szkodzić Polsce .

 • grastep002

  Oceniono 3 razy 3

  Jak p. Kaczyński "ZNIKNIE" z ;przywództwa PIS co poczną z sobą Jego przytakiwacze - : złotousty Hofman, plujący jadem Błaszczak wazeliniarz R. Czarnecki, genialny ,niemal człowiek renesansu Macierewicz?
  Kto "PRZYGARNIE" to. . . .to. . . ? Kto przygarnie p. Brudzińskiego ,nasączonego nienawiścią do rządu?
  W Polsce obowiązuje segregacja śmieci. Nieuzyteczne odpady się niszczy.

 • rita57

  Oceniono 4 razy -4

  Ten Hartman , to cóś jest POmylony? Sam sobie POkazuje środkowe palce:) ?

 • 3.praktyk

  Oceniono 3 razy 1

  Polska na szczęście nie ma wrogów zewnętrznych. Ma za to groźnych wrogów wewnętrznych. Lud Wolsko-smoleński. Nie spocznie on, póki Polski nie zniszczy, nie rozwali, nie spowoduje implozji. Wewnętrzny wróg toczy przeciw Polsce nieustanną wojnę domową. Wszystkie chwyty są dozwolone. Polacy zawsze mieli nadzieje, że istnieje jakieś minimum, jakiś wspólny mianownik, jakaś wartość, która łączy Polaków i Wolaków. Dzisiaj wiemy już, że nadzieje Polaków były płonne: nie ma nic, co by Polaków i Wolaków łączyło. Nadzieje na dialog, porozumienie, są urojeniem…„Polaków jest więcej” – powiecie – „może by tak spuścić Wolakom manto; są tchórzami z natury, następnym razem będą siedzieć cicho”. Ale to byłby ich triumf: sprowadzić Polaków do swojego poziomu, zmusić szlachetny naród do walki ich cuchnącą bronią. Polacy czymś się muszą od Wolaków różnić, Polacy mają tradycje chrześcijańskie do respektowania. No a stąd tylko krok do kolejnej konkluzji: może Polska nie zasługuje na suwerenność; nie zasługuje z tej prostej przyczyny, że nie istnieje jeden polski naród, że w granicach Rzeczypospolitej żyją dwa narody, których nic nie łączy, nawet język, którzy Wolacy niemiłosiernie kaleczą, nawet historia nie jest wspólna…Co z tym zrobić? Nie mam pojęcia. Z NETU

 • dorik2

  Oceniono 3 razy 3

  Oczywista oczywistość, on się starzeje i pogarsza się jego stan psychiczny, a otacza go gromada nędznych cwaniaków, lizusów, oszołomów i nieudaczników. A mimo to mają 35 proc. w sondażach i duże szanse na wygranie wyborów. Jedyna nadzieja w Wielkiej Antykaczej Koalicji.

 • 123jna

  Oceniono 2 razy 2

  Hartman napisal odwaznie to, za co ja wylatuje z tych stron za hate speach (ciekawe, jaka w tym nienawisc, stwierdzenie faktu i rzeczowa opinia - tak). Knajaccy pomocnicy - nareszcie wlasciwe okreslenia dla takich hofmanow czy innych w tym stylu "doradcow". Roznimy sie jedynie tym, ze za knajaka ja uwazam takze Jaroslawa.

 • zygosz

  Oceniono 9 razy -3

  Ten czlowiek szykuje sie w podroz
  w jedna strone ,jest bardzo poruszony.
  Juz ma bilecik do reki wlozony ,do izraela
  droga otwarta ,tam czeka go cala gwardia .

 • illuminatus2

  Oceniono 10 razy -2

  To jest zwykłe żydzisko z pochodzenia wiec nie słuchać co gada bo jedyne co próbuje ta parszywa rasa to doprowadzić Polskę do zguby . To śmieć antypolski i trzeba robić zawsze na odwrót niż oczekuje.

 • drojb

  Oceniono 7 razy -5

  Sz\koda,że znowu zagrożenie PISem torpeduje wszelkie reformy w PL (obyczajowe - a przede wszystkim szaleństwo PO, by pozbawić pracowników wszelkich praw!!!!!!!!!)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX