Spięcie na Twitterze: Duda: Szkoda, że "uczony Lasek" nie ma odwagi... Kuźniar: Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji...

- Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji zespołu AM milczenie jest nie tylko złotem, jest jedynym dla nich wyjściem - napisał na Twitterze Jarosław Kuźniar z TVN24. To jego odpowiedź na wpis posła PiS Andrzeja Dudy, że "uczony Lasek" nie ma odwagi wymienić argumentów z Profesorami?.
Do wymiany zdań doszło wczoraj wieczorem na Twitterze. - W obecnej "rzeczywistości" medialnej 50 profesorów na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego to nic wobec "uczonego Laska". Tylko rechot - zaczął poseł Duda. Odpowiedział mu użytkownik "Zero Negative": - Ów "Zespół Parlamentarny" trzyma się tylko na urojeniach p. Macierewicza. Ma ktoś w PiS odwagę, aby powiedz, że król jest nagi?

- Szkoda, że "uczony Lasek" nie ma odwagi wymienić argumentów z Profesorami. W czym ma problem, skoro się na niczym nie znają? - pytał Duda, na co Jarosław Kuźniar zareagował: - Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji zespołu AM milczenie jest nie tylko złotem, jest jedynym dla nich wyjściem.

Duda stwierdził, że "w ostatnich 60 latach Profesorom władza i jej służący próbowali zamykać usta wiele razy. Nigdy się to nie udało. Spokojnie". Na to Kuźniar odpisał: - Dodajecie sobie i profesorom mocy rzekomym kneblowaniem tak mocno, że nie zauważacie śmieszności tych koturnów.

Dalej dyskusja dotyczyła znajomości Biblii. Andrzej Duda: - He, he zna Pan biblijną przypowieść o belce w oku? Warto znać. Wasza relacja przypomina skecz o wizycie związkowców u Tuska. Kuźniar: Wolę jedną belkę niż zasłaniające wszystko ciemne sztory. Duda: Jednak Pan nie czytał. A łudziłem się.

- Chce Pan poseł @AndrzejDuda powiedzieć, że Biblia będzie obowiązkową lekturą, kiedy przejmiecie władzę? - zapytał Kuźniar, ale odpowiedzi się nie doczekał.Więcej o:
Komentarze (25)
Spięcie na Twitterze: Duda: Szkoda, że "uczony Lasek" nie ma odwagi... Kuźniar: Panie pośle, po dzisiejszej kompromitacji...
Zaloguj się
 • losiu4

  0

  a mógłbym się dowiedzieć na czym ta "kompromitacja" miałaby polegać?

  Pozdrawiam

  Losiu

 • 3.janusz

  Oceniono 22 razy 18

  -
  Jeszcze trochę współpracy Dudy z PiS-em i przewodniczący zrówna się poziomem intelektualnym ze "specjalistą" Macierewiczem.
  Poziom Hofmana,Błaszczaka i Brudzińskiego już osiągnął.
  -

 • bog43

  Oceniono 17 razy 13

  Panie Duda , idź pan do domu wariatów i przekonaj pan napoleona , że jest dudą . Prędzej on przekona pana , że nie jest pan .urwą

 • antua43

  Oceniono 4 razy 2

  A niby z kim pan Macierewicz ma dyskutować , z oszustami i mitomanami którzy nawet się do tego jawnie przyznają a co gorsze są dumni z tego że są idiotami

 • antua43

  Oceniono 2 razy 0

  Lasek to kolega Kuźniara który jest również ekspertem od samolotów to profesor od puszczania latawców.

 • partia-oszustow

  Oceniono 7 razy -3

  Kuźniar to przykład "dziennikarza" który wie, że w Polsce kariery robi się tylko gdy

  się liże du.py władzy. W swoim gronie "dziennikarskich" przyjaciół ma i Lisa i Olejnik i Kraśke.

 • chi_neng1

  Oceniono 21 razy 21

  Nrawo, panie Kuzniar :)

  Duda stwierdził, że "w ostatnich 60 latach Profesorom władza i jej służący próbowali zamykać usta wiele razy. Nigdy się to nie udało.

  Duda !

  Dlaczego nie w calosci cytat Kaczynskiego ? Ja pomge, czemu nie?

  Prosze bardzo:

  "Kto zna historię uniwersytetów europejskich, wie, że tego rodzaju ataki bywały i w przeszłości, bywały w różnych miejscach, w różnym czasie i zwykle znajdowała się taka grupa, która potrafiła mimo wszystko żyć i pracować w zgodzie z tymi regułami, które budują naukę, uniwersytet, i co za tym idzie, przyszłość
  Ostatnie tygodnie przyniosły "niegodny, przypominający najgorsze lata z dziejów Rzeczypospolitej" atak na ekspertów zespołu Macierewicza" - ocenił prezes PiS Jarosław Kaczyński.

  "Podziękował im za to, że mieli "cywilną odwagę" współpracować z zespołem."

  Kacznski, Duda !

  Wiecej,..... duzo wiecej wazeliny , bo jak ich jest 60 :u.... to te wypociny sa jak kropla wody, zeby dotrzec tam gdzie zmierzacie :)

 • radix10

  Oceniono 17 razy -15

  Lasek walkowerem oddaje pole i ucieka w panicznym strachu przed jakąkolwiek konfrontacją swoich ustaleń z opiniami naukowców. Nic więc dziwnego, że nie może przekonać do swoich racji tych, którzy to obserwują.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 29 razy 27

  W pisie wszyscy muszą wierzyć w zamach, bo to jedyne koło zamachowe istnienia tej antypolskiej jaczejki.
  Żal mi tylko świstaka smoleńskiego, bo co dzień jego dzień i pracuje już tak więcej jak trzy lata bez urlopu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX