Komentarze (485)
Rońda chwali się w TV Trwam: W wywiadzie z Kraśko trochę zagrałem. Opowieść o tym dokumencie to był blef
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • klarneta8

  Oceniono 6 razy 6

  Pewnie RONDZIE nie zaplacili i powiedzial prawde.

 • dinozaur-300

  Oceniono 6 razy 6

  Czy macierzysta uczelnia tego cynicznego oszusta nie powinna interweniować? Od czego są zespoły dobrych praktyk i komisje etyczne PAN? Przecież tacy ludzie deprecjonują zawód i etos naukowca! Ale widocznie owe gremia nie widzą powodu do niepokoju, proponuje się natomiast poważne debaty z zakompleksionymi ludźmi chorymi na władzę. Co do TV Trwam - żadnych złudzeń. Ta stacja nie ma jak widać nic wspólnego z wartościami chrześcijańskimi, skoro nimi kupczy. Boże, broń nas przed powrotem PIS, bo Rońda zostanie ministrem nauki, a Maciarewicz obejmie ministerstwo prawdy objawionej.

 • processor

  Oceniono 5 razy 5

  KTO MÓGŁ PODŁOŻYĆ BOMBĘ ?

  Ten kto najbardziej zyskiwał na tej katastrofie - a nawet dziecko wie że najwięcej zyskał PIS !
  Przed 10 kwietnia notowania tej partii pikowały w dół szybciej niż prezydencki TU-154. Po wyborach, przegrany Lech Kaczyński przeszedłby do historii jako NAJGORSZY prezydent III RP.
  Tylko dzięki tej tragedii PIS ma takie notowania, ale PO też podsycał ten stan żerując na "szaleństwie smoleńskim".

 • processor

  Oceniono 7 razy 5

  Co ten zakłamany prof. bredzi na temat silników ?
  Jego zdaniem dewa boczne silniki pod wpływem "smoleńskiego wybuchu" zdążyły się zatrzymać, a jedynie wirnik silnika centralnego nadal się obracał ?
  Takiej bzdury już dawno nie słyszałem - prędkość obrotowa wirnika sprężarki to kilka tyś. obrotów/sek - taki wirnik kręci się przez kilkadziesiąt sekund (a czasami ponad minutę) nim się zatrzyma, zaś wybuch spowodowałby najpierw totalne zniszczenie obudowy zewnętrznej. Poddanie pracującego silnika turbospalinowego fali uderzeniowej wybuchu powoduje albo całkowite rozerwanie silnika pod wpływem sił odśrodkowych uszkodzonego wirnika, albo wirnik będzie się obracał nadal - nie ma takiej siły która mogłaby go zatrzymać w czasie kilku sekund bez totalne destrukcji całej konstrukcji silnika.

 • vontomke

  Oceniono 10 razy 8

  W PiSie się nie łże, w PiSie się blefuje.

 • kolejnalawina

  Oceniono 6 razy 4

  Tak sobie wyobrażam szatana.. Szkoda, że takie coś też żyje. Jak on zachowuje się na co dzień w kontaktach z ludźmi jeśli w takiej sprawie nie miał skrupułów. Najgorsze są tytuły przyklejone do takiego gnoju. Powinien zostać pozbawiony do końca życia wszelkich praw i skierowany do zamiatania ulic.

 • rajmund.siewierny

  Oceniono 6 razy 4

  Teraz to każdy z nas musi sobie sam odpowiedzieć na to najważniejsze pytanie. Czy profesor Leszek Kaczyński był naszym ulubionym pilotem ?!

 • gandalf_siwy

  Oceniono 11 razy 9

  Nie rozumiem dlaczego sprawą fałszowania dowodów i mataczenia w sprawie nie zajęła się jeszcze prokuratura.

 • 31.februarius

  Oceniono 6 razy 4

  "Rońda chwali się w TV Trwam: W wywiadzie z Kraśko trochę zagrałem. Opowieść o tym dokumencie to był blef"

  Kto (co) to jest Rońda, Trwam i Kraśko?!

 • walus47

  Oceniono 7 razy 5

  A to ci ekspert,nic dziwnego skoro Antek ma nierowno pod sufitem to i takich ekspertow sobie dobiera.

 • evergreen111

  Oceniono 10 razy 10

  Rońda - stwierdzam publicznie: JESTEŚ OSZUSTEM, KŁAMCĄ, ŁGARZEM, KRĘTACZEM, ZAKŁAMANYM I NIEUCZCIWYM CZŁOWIEKIEM. A teraz pozwij mnie, parszywy łgarzu, do sądu.

 • kliwia-tylko

  Oceniono 9 razy 9

  Rozmowę Kraśki z Rońdą, kilka miesięcy temu, oglądał mój ojciec, który był konstruktorem lotniczym. Był zażenowany idiotyzmami wypowiadanymi przez profesora. Rońda twierdził na przykład, że samolot podczas zderzenia zgniata się jak puszka coca-coli, że dach samolotu nie ma prawa się rozlecieć, że samolot może wylądować do góry kołami i nic się nie stanie ...

 • k23a

  Oceniono 9 razy 9

  Obserwując kolejny rok dyskusji o tzw. katastrofie smoleńskiej coraz bardziej na wierzch wychodzą mi ze zdziwienia oczy. Ludzie - o co w tym właściwie chodzi? Przecież w normalnym kraju i w normalnym społeczeństwie ci, pożal się boże, eksperci od składania papierowych samolocików zostaliby wyśmiani i zepchnięci na margines społeczny razem ze swoimi wszyskimi towarzyszami. Tymczasem w tym biednym kraju się ich jeszcze lansuje, poważne media (w tym Gazeta) publikują na ten temat poważne informacje, cytują wypowiedzi i tak dalej. Trzeba zrozumieć, że demokracja i wolność słowa nie polega na tym, że można bezkarnie powiedzieć dowolną bzdurę (lub jak w tym przypadku cały ciąg bzdur) i wszyscy muszą to opublikować. To nasze polskie piekiełko mamy na własne życzenie: mówiąc czy wyśmiewając to ich tylko nakręcamy. Macierewiczowi o to chodzi - jego nie interesuje to jak się o jego zespole mówi, tylko to że się w ogóle mówi. Jedyne sensowne posunięcie, to byłoby ignorowanie - przechodzenie obok tych bzdur obojętnie, bez żadnych emocji. Tak powinni postąpić normalni ludzie i normalne media, a "eksperci" niech sobie istnieją w mediach oszołomskich (czy też jak kto woli niezależnych). Tam jest ich miejsce i tam jest ich "target" ;)

  Pozdrawiam

 • seviers

  Oceniono 10 razy 10

  Rońda-srońda - tylko na takie, idiotyczne zresztą, przezwisko zasłużył sobie ten patafian z AGH, któremu natychmiast powinny być odebrane wszelkie tytuły naukowe!

 • 12345janka

  Oceniono 6 razy 6

  Oni wszyscy są bardzo niepoważni. Podchodzą do tego tematu jak głupcy do sera.

 • sbe55gf

  Oceniono 5 razy 3

  W jaki sposob zwykly obywatel moze ich oskarzyc o falszowanie dowodow i zatajanie faktow.Czy jest to mozliwe,czy mozna cala ta sekte w jakis sposob oskarzyc zeby wyjasnili o co im chodzi co maja co chca powiedziec pokazac i zmusic ich do tego.Jak to zrobic.JA MA TEGO JUZ DOSC,dostaje torsji na temat smoelnski i na caly zespol parlamentarny gdy widze i slysze o nich.Jak zmusic ich do powiedzenia prawdy i zaprzestania siania nienawisci wsrod narodu.MAM DOSC ZYCIA W TYM KRAJU Maciarewicza i Kaczynskiego

 • greg_h

  Oceniono 5 razy 5

  Pan "profesor" sprzedał dziś Jarosławowi bolesnego kopa między nogi z gwarancją ośmiu następnych przegranych wyborów. Merci, panie Rońda!

 • yattaman78

  Oceniono 5 razy 5

  "Mimo wyraźnego przypływu szczerości eksperta dziennikarz postanowił nie ciągnąć tego wątku." A szkoda, że Pan redaktor dalej wątku nie pociągnął, może wtedy dowiedzielibyśmy się czegoś więcej....
  Ale takie na pewno dostał wytyczne od Ojca Dyrektora...

 • totyczyja

  Oceniono 10 razy 10

  Katolik przychodzi do telewizji i kłamie w żywe oczy.
  Kpi z Polaków i z Polski.
  To jest typowy katolik, nakłamie, wyspowiada się i dalej kłamie.

 • himils

  Oceniono 7 razy 7

  Gnojek

 • costa3500

  Oceniono 9 razy 9

  Kolejny profesor typu " spieprzaj dziadu "

 • bobiwr

  Oceniono 9 razy 9

  Drogie media! Wystawcie ich za margines informacyjny. Zbojkotujcie kolejne doniesienia. Obejmijcie embargiem kolejne "niusy". Chyba należy się to tym 96 tragicznie zmarłym i ich rodzinom. Jak myślicie, co się stanie, jak na kolejna "konferencję prasową" nie przyjdzie żaden szanujący się dziennikarz? Bez posłuchu pajace smoleńskie są niczym.

 • kataster_precz

  Oceniono 9 razy 9

  Czy działanie profesora było etyczne?
  Art. 43 statutu AGH brzmi:
  Na stanowisku nauczyciela akademickiego w Akademii Górniczo-Hutniczej
  może być zatrudniona osoba, która odznacza się wysokim poziomem
  etycznym...

 • christhin

  Oceniono 5 razy 5

  Eksperci czy komedianci? Bawić się tragedią,a nieładnie,panowie z zespołu.Bądźmi poważni,bo to są poważne sprawy.

 • heykumkeykum

  Oceniono 7 razy 7

  niby-ekspert ujawnił taktykę niby-komisji

 • white777

  Oceniono 6 razy 6

  Taki sam oszust jak kaczorek, anton-swir i reszta pis-bandy.

 • red-akcja

  Oceniono 29 razy -29

  Lemingi znowu dają się oszukiwać.
  Już ich nie interesuje przyczyna katastrofy, ich interesuje w jaki sposób profesor Rońda odpędzał się od głupiutkich pytań Kraski, którymi ów Kraśko chciał odciągnąć profesora od istoty jego wypowiedzi.
  Czy leming chociaż raz na miesiąc nie może wykazać się jakąś większą finezją intelektualną. A może tu w koło sami gimnazjaliści?

 • ukw8087

  Oceniono 10 razy 8

  Rońda , Ty sobie pogrywasz nie tylko z red. Kraśko , Ty sobie pogrywasz z wszystkimi traktującymi poważnie katastrofę z 10.04.2010 r. .... ,
  I gdzie to mówisz , w katolickiej telewizji ?
  Wszystkim Wam się w głowach poprzewracało , to wiem na pewno ....

 • prinsik

  Oceniono 12 razy 10

  Prokuratura powinna z urzedu zbadac tymi pajacami. W glowie normalnego czlowieka sie nie miesci, ze takie rzeczy dzieja sie w panstwie prawa.
  Rowniez wladze uczelni powinni rozwazyc czy taki profesor, ktory kompromituje sie bez przerwy ma prawo do katedry.

 • ncs299

  Oceniono 9 razy 9

  Ponieważ jest pewien(dosyć ukrywany trzeba powiedzieć) konflikt pomiędzy telewizją Trwam a Republika niegłupim posunięciem ze strony RM byłoby lekkie zdystansowanie się od poglądów lansowanych przez redaktora Sakiewicza, który swój biznes prasowy i telewizyjny oparł na "zamachu" smoleńskim.
  Na miejscu ojca Rydzyka zaprosiłbym doktora Laska do przedstawienia oficjalnej wersji. To byłoby posunięcie, które na pewno dałoby do myślenia Kaczyńskiemu, coraz bardziej zależnego od poparcia klubów Gazety Polskiej czyli redaktora Sakiewicza.

 • greven112

  Oceniono 10 razy 8

  i taki kutas złamany pokazuje swoje wstrętne ryło publicznie,to drwina z ofiar katastrofy,obojętne jakie były jej przyczyny-nawet pierdzenie w bęben szamana z dalekiej Abysyni.Cham ,żłób hucpiarz,zamknąć ten rozdział wreszcie tak żeby nie ośmieszano Nas w oczach świata,a tych expertów do gazu !!!!!!!!!!!!!

 • leser.1

  Oceniono 9 razy 9

  ...i miód płynący z ust p. J. Rońdy :

  Tradycje głupoty polskiej
  Po kolejnej porcji lektury Pańskiego wspaniałego tygodnika "NIE" z przerażeniem stwierdziłem, że głupota leaderów polskiej prawicy jest wieczna i nie podlega modyfikacji od 75 lat. Nawet tytuły gazecin, jakie są wydawane dla zwolenników tej opcji widzenia Świata, są podobne jak te przedwojenne, np. "Nasz Dziennik" teraz i "Mały Dziennik" przed wojną.
  Zmieniły się wszak programy nauczania w szkołach, lektury szkolne, zależności od "Starszych Braci", stosunki sąsiedzkie w Europie, a frazeologia i język prawicy pozostały te same. Ekonomia również zatoczyła krąg i nic a nic nie wpłynęła na procesy myślowe w ciasnych łebkach polskich prawiczków.
  Czy jedyną przyczyną jest wieczne przymierze prawicy z nacjonal-
  -katolicyzmem? Czy też może ślepe naśladownictwo przodków-prawicowców, tych co to bili konia na widok kobyły Pana Marszałka Piłsudskiego i uczyli wnuki głupawych piosenek ku czci tego wielkiego demokraty-zamachowca majowego. Może tak działa na słabszych umysłowo literatura pisana ku pokrzepieniu serc i pognębieniu sąsiadów? A może jest to wynik tradycji polsko-mocarstwowych z szesnastego i siedemnastego wieku? Co ma większy wpływ na głupotę polską: edukacja, tradycja, religia, czy też brak znajomości historii Europy?
  W związku z powyższymi wątpliwościami uprzejmie pragnę zachęcić "NIE" do podjęcia inicjatywy zorganizowania "Wszech-Polskiej" konferencji naukowej na temat "Przyczyny Nieśmiertelności Głupoty Polskiej Prawicy". Sądzę, że rządy AWS, prasa prawicowa i radyjo M
  dostarczą nam wielu wspaniałych przykładów kontynuacji dzieła przodków-prawicowców w kształtowaniu kolejnego odcinka Wolnej Polski.
  Jacek Ronda,
  Cape Town, South Africa

  ( to z NIE Urbana nr21/1998)

 • ernest29

  Oceniono 5 razy 1

  Inteligentny dziennikarz blef tego prymitywnego profesora wyczułby natychmiast i swoją dociekliwością rozniósłby go na kawałki. Żal

 • leser.1

  Oceniono 10 razy 10

  Nie wiem, czy AHG jeszcze istnieje, ale władze tej uczelni powinny jak najszybciej odizolować swoich studentów od tego idioty!
  Ten człowiek - być może z racji wieku i jakichś schorzeń - nie powinien mieć kontaktu ze studentami.
  Wygadywanie takich bredni przez człowieka z tytulem naukowym zupełnie go dyskredytuje.

 • red-akcja

  Oceniono 18 razy -16

  Dlaczego lemingi nie chcą rozmawiać o istocie tez profesora Rońdy, tylko o jego, może niezbyt szczęśliwej próbie zastopowania Kraśki w odchodzeniu od sensu sprawy?
  Czy powodem jest słabe wykształcenie lemingów-krasnoarmiejców?

 • gregoson

  Oceniono 13 razy 11

  Ej, pisowskie gnojki. Co tak żeście przez tyle godzin cicho siedzieli? Ustalaliście z waszymi świńskimi szefami kasę za wpisy? Bo żeby bronić tego Rońdy to trzeba zejść poniżej moralnego dna i ubabrać się w goownie.

 • per333

  Oceniono 11 razy 9

  Najwiekszymi idiotami sa ci, ktorzy wierzyli Macierewiczowi i jego ekspertom. To przez tych idiotow ferajna Jarka i Antka znowu moze dojsc do wladzy.

 • red-akcja

  Oceniono 19 razy -15

  Profesor Rońda ma rację.
  Kraśko nie miał zamiaru słuchać tego, co do powiedzenia miał profesor na temat istoty problemu.
  Lemingi-krasnoarmiejce też nie są zainteresowane, jak widać.

 • czarek47

  Oceniono 6 razy 6

  najgorsze, ze przez takiego barana jarkacz mógl wyslac wszystkie cztery polskie czolgi na rosje...

 • jamak

  Oceniono 10 razy 8

  Zwracam się do władz uczelni, czy AGH w Krakowie nie widzi co wyprawia ten pseudo profesor? Wstyd dla całej uczelni i jej wykładowców.

 • tomasz62

  Oceniono 4 razy 2

  ze mną jako widzem pan łże profesor też se pograł bo mnie oszukał

 • kuranieptak

  Oceniono 16 razy -16

  Autorka informacji, (za GoldenLine) Milena Bryła - dziennikarka/redaktor, Warszawa, Kielce,
  edukacja - Wyższa Szkoła Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie, ekonomia, magisterskie.

  Ekspertka.

 • red-akcja

  Oceniono 22 razy -20

  Lemingi-krasnoarmiejce niech puszczą sobie to nagranie nie od siódmej, ale od pierwszej minuty.

 • red-akcja

  Oceniono 18 razy -16

  Dlaczego katastrofa była oficjalnie "przesunięta" o 15 minut przez okres prawie dwóch tygodni od zdarzenia?
  Proszę jakiegoś leminga-krasnoarmiejca o przedstawienie swojej tezy.

 • red-akcja

  Oceniono 18 razy -16

  Lewackie media łżą, jak pies pisząc "prezydencki samolot".
  Samolot był rządowy. Piloci byli rządowi, procedury były rządowe. Wszystkie osoby i instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo tego lotu podlegały rządowi lub bezpośrednio premierowi tego rządu.

 • owianka

  Oceniono 15 razy 13

  Panie profesorze, proszę nie prostować, nic się nie stało. I tak nikt panu wtedy nie uwierzył.

 • starszy-65

  Oceniono 7 razy 5

  Jaka stacja taki dziennikarz i profesor oszust pewnie jeszcze dodatkowo opłacany przez Macierewicza więc czego PIS się domaga od Państwa bo i tak dużo zyskał na sterowanej przez prezesa Kaczyńskiego katastrofie samolotu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX