Tusk: "Przywita pięknie nas warszawski dzień:)". Ziemkiewicz: "Wiocha w dzielnicach..." Twitter komentuje

"Polacy znowu poparli modernizację i odrzucili demagogię" - napisał na Twitterze Radosław Sikorski. "Wygląda na to, że HGW uratował sojusz słoików" - stwierdził Konrad Piasecki. Z kolei prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz "orzekł", że obecną prezydent popiera "wiocha z dzielnic zamieszkanych przez element napływowy". Użytkownicy Twittera komentują referendum w Warszawie.
Referendum w Warszawie zakończone. Hanna Gronkiewicz-Waltz zachowa stanowisko prezydent Warszawy - tak wynika z badania exit poll przeprowadzonego przez TNS Polska dla stacji TVN.

Wyniki referendum komentują użytkownicy Twittera - politycy, dziennikarze i blogerzy. Niektórzy gratulują prezydent Warszawy utrzymania stanowiska, inni twierdzą, że niska frekwencja to ogromna porażka inicjatorów referendów. Jeszcze inni uważają, że frekwencja, mimo że nieprzekraczająca minimalnego progu, wcale nie jest taka zła.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (59)
Tusk: "Przywita pięknie nas warszawski dzień:)". Ziemkiewicz: "Wiocha w dzielnicach..." Twitter komentuje
Zaloguj się
 • ya-nek

  0

  Coraz glupszy ten Ziemkiewicz...

 • ukos

  Oceniono 1 raz 1

  Niejaki Zienkiewicz znowu bełkocze - HGW największe poparcie miała na Ursynowie, czyli w dzielnicy z jedną z najwyższych średnich wykształcenia w Warszawie. A poza tym co to za panisko ten Ziękiewicz, że tak pogardliwie traktuje wieśniaków? Wieśniaków to "pan" Zemkowicz może w dupę pocałować.

 • hubert1454

  Oceniono 2 razy 2

  wydaje mi się, że Ziemkiewicz tak specjalnie prowokuje coby po obiciu mu ryja mógł paradować w szatach męczennika prawicy..

 • hubert1454

  Oceniono 3 razy 3

  Ziemkiewicz jest większym burakiem niż do tej pory uważałem, ale jakoś nie czuję się zaskoczony...

 • dornjuan

  Oceniono 3 razy 3

  Oj żeby się Rafalek nie zdziwił jak mu kiedyś jakiś "wieśniak" facjate skoryguje.

 • urbsanowicz

  Oceniono 1 raz 1

  Tak przez zastraszanie wyborców z urzędu miejskiego ,że stracą pracę tylko przez to nie było Frekwencji bo jak by się nie bali i poszli do głosowania to wynik dla Gromkiewicz Waltz były druzgoconncy a i tak jest bardzo dobry dla zwolenników odwołania Pani Prezydent

 • jm2105

  Oceniono 3 razy 3

  Jaki element reprezentuje R. Ziemkiewicz - skrajnie prawicowy, zakłamany, prostacki pozbawiony kultury i co najważniejsze jest zakompleksionym wielbicielem pisu reprezentujący dziennikarstwo niszowe najniższych lotów. Idz do swych salek parafialnych i wciskaj swój kit moherowym wielbicielom i kaczym fanom.

 • dust-on-the-wind

  Oceniono 5 razy 5

  no, to teraz PIS wie jakie ma poparcie w stolycy. WSZYSCY ich wyborcy poczłapali do urn (te 95 % za odwołaniem tej aroganckiej baby). I udało się. Gdzie Kaczyński wetknie łeb - wychodzi g....no.
  Moje gratulacje!!!

 • edi54

  Oceniono 3 razy 3

  Pisuar (PiS) boj o Warszawę przegrał.Jego janczarzy (Błaszczak , Kamiński et consortes ) - jak zawsze - z klęski czynią zwycięstwo.Kaczyński wygrywa "potyczki" w "ciemnogrodzie" ( Podkarpacie ) i na peryferiach ,lecz
  nigdy decydującej bitwy nie wygra ...bo Bóg mimo wszystko czuwa nad tym naszym krajem i woli
  różnej maści liberałów i lewicowców niż rządy szarlatanów .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX