Komentarze (675)
Komornik przy asyście policji zabrała ogórki kiszone i grzyby. Krajowa Rada Komornicza: Pierwszy raz się z czymś takim spotykamy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pyosalpinx

  Oceniono 1 raz 1

  ....czyli w naturaliach mozna tez placic.....dobrze, ze czegos innego nie zajal

 • botanicus

  Oceniono 1 raz 1

  Odbierając komuś jedzenie sygnalizuję; "nie chcę abyś żył" - i tyle na ten temat.

 • ludwiczek35

  Oceniono 3 razy 3

  W dniu dzisiejszym na stronie komornika ukazała się informacja o licytacji przetworów Pani Katarzyny. Uprzejmie zawiadamiam oragany ścigania, że Komornik świadom ciążacej na nim odpowiedzialności karnej, z pełną swiadomością dokonywania przestępstwa wprowadza do obrotu przetwory grzybowe niezgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 maja 2011 r. w sprawie grzybów dopuszczonych do obrotu lub produkcji przetworów grzybowych, środków spożywczych zawierajacych grzyby oraz uprawnień klasyfikatora grzybów i grzyboznawcy (Dz. U. z 2011 r. Nr 115, poz. 672), narażając przy tym osoby, które wezmą udział w licytacji na celowe zatrucie muchomorem sromotnikowym, który może znajdować się w przetworach. Grzyby użyte do przetworów nie zostały dopuszczone do obrotu zgodnie z w/w rozporzadzeniem, oczywiście komornik nie musi znać prawa ani go przestrzegać poniważ jest urzędnikiem państwowym i jeżeli kilkadziesiąt osób wyląduje w szpitalu na przeszczepie wątroby to i tak my za to zapłacimy a nie Pani komornik.

 • marcinkoleksl

  Oceniono 2 razy 2

  ludzie, wysyłajcie na konto pani komornik 1 grosz z opisem w tytule, aby oddała słoiki. dane konta na stronie komornika:
  www.komornikchudy.pl/przykladowa-strona/
  ja już 1 grosz wysłałem...

 • wietom1

  Oceniono 2 razy 2

  Jestem pełen uznania dla działania Wojewódzkiego Inspektoratu Sanitarnego w Szczecinie i Powiatowego Inspektoratu w Kamieniu Pomorskim, które już poinformowały komornika że nie ma prawa sprzedawać grzybów ani przetworów z nich. Otrzymałem mailem skan pisma wysłanego do mnie pocztą tradycyjna

 • orciolan

  Oceniono 4 razy 4

  Sytuacja, kiedy to komornik umówił się z dłużnikiem, że do tego i tego dnia do godz 10-ej wpłaci mu kwotę 5 tys zł za zajęte auto warte 15 tys. Dłużnik przyszedł z kasą do biura, ale komornika nie było. Wszyscy mówili mu, że tu gdzieś chodzi. Minęła godz. 12-ta i pan komornik się zjawił oznajmiając jednocześnie, że przepadło, bo umówiona godzina minęła, a na korytarzu już czekał znajomek, który za tą kwotę i trochę został nowym właścicielem auta.

 • wietom1

  Oceniono 2 razy 2

  Poniosło mnie. Właśnie pod wpływem emocji wysłałem zgłoszenie do SANEPID szukaj.sluzbazdrowia.pl/.../J15,W32,z19083.html i zachęcam do podobnych działań ------------------------------------------Niniejszym informuję, że podejrzewam iż Komornik Sądu Rejonowego w Świnoujściu p. Katrzyna Chudy oferuje do sprzedaży produkty spozywcze, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia społecznego ze względu na:
  - prawdopodobny brak aktualnych badań sanitarno epidemiologicznych osoby, która sporządziła te przetwory na własny użytek,
  - brak pewności co do gatunku i jakości oferowanych do sprzedaży grzybów
  - wątpliwości co do spełniania przez Kancelarię Komornika Sądu Rejonowego warunków jakie powinien spełniać lokal w którym prowadzona jest sprzedaż artykułów spożywczych. www.licytacje.komornik.pl/Notice/Details/97503

 • stary.gniewny

  Oceniono 1 raz 1

  Poszkodowana powinna zgłosić się do Gesslera na kurs jak sie robi działającą rozdzielność majątkową

 • szeryfinternetu

  Oceniono 2 razy 0

  Na ten temat można by napisać cała książkę. czy jednak warto marnować czas na opisywanie głupoty. Jedno jest pewne najwyższa pora zmienić przepis o komornikach i wprowadzić tam więcej wolnego rynku. Myślę ,że zamiast deregulować taksówkarzy w pierwszej kolejności należy zderegulować komorników. Jak pokazują ostanie lata komornicy często sami balansują na granicy prawa.

  Co do pani Chudy - to trudno się dziwić takiemu zajęciu , chudy zawsze potrzebuje się lepiej odżywiać od grubego.

  www.szeryfinternetu.blog.pl

 • tennieztej

  Oceniono 1 raz 1

  Bijące serce komornika.

 • mordaprostaczka

  Oceniono 3 razy 3

  w Świnoujściu Katarzyna Chudy

  Kancelaria Komornicza w Kamieniu Pomorskim

  72-400 Kamień Pomorski; ul. Szpitalna 16

  tel./fax: 91 382 34 44

  e-mail: kancelaria@komornikchudy.pl

 • stary.gniewny

  Oceniono 3 razy 3

  Rekwirują szczaw i mirabelki

 • starewraca2012

  Oceniono 3 razy -1

  W tej sytuacji muszę bronić komornika. On działa tak jak nasze Państwo i dlatego nie rozumiem tych krytycznych głosów. Gdyby w Polsce były przestrzegane normy prawne, to ten przypadek byłby godnym uwagi i nagłośnienia. W naszych realiach jest to norma i nie zasługuje na takie wyróżnienie, ponieważ może powstać błędne mniemanie, że jest to wyjątek w prawidłowo funkcjonującym państwie prawa. Tacy komedianci jak ten komornik są na wielu wyższych stanowiskach państwowych i od nich należy zacząć robienie porządku, aby nasze Państwo nie było pośmiewiskiem Europy i świata.

 • dodatkowo_zwracam

  0

  Każdy komornik ma swoją specjalizacje. Jeden kosi przedsiębiorców, inny licytuje domy, inny lubi RTV, a i na słoiki widać też znalazł się kat. Szczególnie te z malinami. Jaki kraj, tacy komornicy.

 • vidi12

  Oceniono 1 raz 1

  Katarzyny Chudy - dobrze ze dokumentuje się działalność takich osobników. ZOMO-wcy z kopalni WUJEK doczekali sprawiedliwości, UB-ecy też .... przyjdzie i czas na obecnych komorników !!!

 • aazz91060

  Oceniono 3 razy 3

  Czyzby Vincent byl juz w takiej desperacji, ze nakazuje grabic swoim siepaczom nawet zywnosc przeznaczona dla 8 latki.?

 • mikejar

  Oceniono 7 razy 7

  Moj wpis zostal skasowany wiec pisze po raz drugi. Mialem kiedys wielki zal do KOMUNISTOW ze dostalem bilet w jedna strone za dzialalnosc opozycyjna. Teraz widze ze to bylo najlepsze co mogli dla mnie zrobic Zyje w USA Gdyby taka historia sie wydarzyla to p. komornik do konca zycia zalowalaby swojej nadgorliwosci.
  Ta komornik powinna zmienic nazwisko z CHUDEJ na C H Y T R A
  Poprostu ZENADA

 • sowa_46

  Oceniono 3 razy 3

  To nie mógł być komornik tylko jakaś złośliwa, ubecka menda, ciekawe jak zwróci przetwory, kiedy okaże się że zabrał bezzasadnie, z pewnością wziął je po to, żeby była zagrycha do chlania.

 • myszka00

  Oceniono 7 razy 7

  Powiedzialam ta historie w pracy I nikt mi nie uwierzyl,teraz siedza I czytaja przez translacje - pracuje w kanadzie

 • malpapolska2

  Oceniono 1 raz 1

  Nazsza Commor(nica)a zabrala "zagryche", bo nie dano w lapke butelki ? Omasta czeka taka potwore prawna....

 • zz1026

  Oceniono 5 razy 5

  "W końcu na miejsce wezwano radiowóz. - Pani komornik stwierdziła, że została przeze mnie napadnięta"

  pani komornik mialaracje
  ja tez kiedys zostalem napadniety przez sasiada
  spokojnie sobie odkrecam alufelgi z auta sasiada a ten na mnie z morda i lapami i jeszcze mnie od zlodziei wyzywa
  normalnie bandyta nie sasiad
  a chcialem w ramach uprzejmosci auto mu na ceglach zostawic

 • smok61

  Oceniono 3 razy 3

  Czytam , czytam ...czytam i pytam się dlaczego???
  Jaki jest powód tego, że komornik zabiera bezwartościowe przetwory, lub dziecięce rowerki...
  Znalazłem odpowiedź...

  Ci bandyci robią sobie zawody sportowe...
  No, a nasza bohaterka jest całkiem niezła...gratulujemy..:)))

  zmierzkomornika.pl/executor/806

 • oldbay

  Oceniono 3 razy 3

  To jest tak glupie, ze az trudno uwierzyc.

 • myszka00

  Oceniono 4 razy 4

  To chyba zart,bo przetwory prywatne moga byc zatrute I wtedy kto odpowiada ,komornik co za poje....kraj

 • orciolan

  Oceniono 6 razy 6

  Ja znam sprawę kiedy to komornik zajął sprzęt, przyczepę kempingową, wypożyczoną i to tylko dlatego, że dłużnik siedział w środku. Właściciel przyczepy protestował, pokazał dowód rejestracyjny na swoje nazwisko ale nie odzyskał swojej własności, ponieważ jak mu powiedziano: "nie zgłosił swoich racji do rzeczonej przyczepy i nie udowodnił, że jest to jego własność w przepisowym terminie".

  B A N D Y TY Z M

 • 1warren

  Oceniono 2 razy 2

  Jakim stopniem uposledzenia umyslowego nalezy wykazac sie, aby zostac komornikiem w Polsce? Obawiam sie, ze to pytanie pozostanie retorycznym.

 • karolina110lat

  Oceniono 3 razy 1

  Do mnie komornik przyszedł w wigilijne popołudnie siedział i patrzył jak robie pierogi Czekał bo wiedział że mam na świeta dostać na konto pare złotych Poszedł razem ze mna do bankomatu .......Zabrał wszystko co dostałam Dzieciom zostawił jednak pierogi na świeta Nigdy ich nie zrozumie

 • apas13

  Oceniono 4 razy 4

  Ta pani powinna skorzystac z okazji i wprowadzić na rynke markę 'Zakąska Komornicza' oraz 'Delikatesy Egzekucyjne'.

 • amur-49

  Oceniono 3 razy 3

  " Pismo składa się do sądu. Jest proste - przekonuje Damski." Pismo jest proste dla pana Damskiego, ale nie dla przestraszonej kobiety bez wykształcenia prawniczego. Ta pani pewnie nawet nie wie, że możliwość złożenia takiego pisma istnieje. Kto jej i innym w podobnych sytuacjach osobom pomoże. Prawnik? A i owszem, za ładnych parę tysięcy złotych.

 • atp-pl

  Oceniono 3 razy 1

  To jest zenujace, prymitywne i brak respektu dla czytelnikow tej gazety zeby wymazac ponad 500 komentarzy ktore 2 godziny jeszcze byly. Czesto te komentarze robia ta gazete atrakcyjna. Coz, jaki komornik taka gazeta

 • truten.zenobi

  Oceniono 2 razy 2

  dlaczego tak trudno co poniektórym zaakceptować rozdzielność majątkową?
  wszak nie stwarza problemu zaakceptowanie ograniczenie odpowiedzialności z a długi firmy w spółkach akcyjnych, z o.o., komandytowych... ba nawet brak odpowiedzialności urzędników/sędziów/notariuszy/komorników... za podjęte decyzje też nie przeszkadza...

  a tu proszę taki problem zrozumieć że ktoś nie chce brać na siebie, w ciemno, odpowiedzialności z błędy/głupotę/nieuczciwość, być może mu bliskiej ale jednak drugiej osoby

 • rr-ss

  Oceniono 5 razy 5

  nie znam baby, ale może jest w ciąży i zachciało jej się coś kwaśnego?

 • arturpio

  Oceniono 2 razy 2

  zaasy zywnosci w Pl prawo pozwala zajac? To jest zgodne z prawem?

  We Francji zapasy zywnosci sa niezajmowalne. Komornik nie moze ich zajac. Jest to zabronione przez prawo.

 • 1jorg1

  Oceniono 4 razy 4

  czy wreszcie ktoś znajdzie sie w Polsce że ukruci tą komorniczą chołote -przeciesz to mafia pod postacią sądów w wojne okupant nie robił tak jak oni. pomsta do nieba sie kłania

 • alefalfa

  Oceniono 4 razy 4

  A ja się nie dziwię komornikom. Też bym sobie właśnie takiego grzybka do wódeczki przekąsił.... Zapewne poprzednia akcja tej ekipy to był skok na monopolowy.

 • drugiepietro

  Oceniono 1 raz 1

  Pewnie miała kaca (a może katza?) i straszną ochotę na kwasik.

 • hutnik53

  Oceniono 1 raz 1

  będą mieli przetwory a zwłaszcza grzybki na zagrychę

 • jurek42

  Oceniono 3 razy 3

  a może pani komornik sam zje te marynowane muchomory ? czort wie co w takiej babie siedzi ?

 • tak.ale

  Oceniono 5 razy 5

  Gdzie te feministki? Środa, do tablicy! "Komornik zabrała..." - komorniczka albo komora albo camorra...

 • tatar44

  Oceniono 2 razy 2

  Podejrzewam że rozrusznik serca też by zarekwirowali....

 • funkenschlag

  Oceniono 8 razy 8

  Magła jej komornica zabrać kosz na śmieci, szampon, szczotkę klozetową i wykręcić żarówki z lamp.

 • splatanie.kwantowe

  Oceniono 3 razy 1

  Pozostało czekać jak rudy przyjdzie z wiciem po ostatnie czyste, skarpety czosnek i sznurówki od babci z dworca.

  P.S.

  Po ile bilety do U.K?

 • romek4805

  Oceniono 1 raz 1

  to czysta paranoja w jakim kraju my żyjemy żeby komornik robił to na co ma ochotę czyżby miał ochotę na przetwory które były dla dziecka mogła poprosić na pewno by dostała jeden lub dwa słoiki ale skąd do niej to za mało stwierdziła że sama zje wszystko mam pytanie dla tej osoby czy jest matką i co by zrobiła gdyby to jej ukradli te słoiki z przetworami bo nie ulega żadnej wątpliwości że to była zwykła kradzież mało tego to zadzwoniła na policję i zgłosiła napaści na jej osobie i co policja jeszcze jej pomogła . Kobieta ma rozdzielność majątkową wydał ją sąd a teraz wysyła do niej komornika to po co ten cyrk z rozidzielnośćą .czy tylko po to żeby żeby skasować pieniądze od biednej kobiety sądy i komornicy to jedna sitwa i jedyne wyjście żeby żyć normalnie jest jedne wyjście wyjechać z tond jak najdalej..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • j.an

  0

  Po co komornik miała robić przetwory na zimę jak można zlicytować na pewno są smaczne,to jest poniżanie sądu i ich przedstawicieli właśnie przez takich nadgorliwych urzędników.

 • 77qwerty

  Oceniono 5 razy 5

  OGLOSZENIE BEZPLATNE
  Katarzyna Chudy - "komornik/" Szczecin; ogorki kiszone , grzyby marynowane !!!!

  www.izba.szczecinska.komornik.pl/index.php/component/content/category/37-menu-glowne
  Rzecznik Prasowy Rady Izby
  Katarzyna Chudy
  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym
  w Świnoujściu
  Kancelaria Komornicza w Kamieniu Pomorskim

  mail: rzecznik.szczecin@komornik.pl
  tel.:

  mozecie sobie wyslac maila do "pani rzecznik " i zamówić słoik ogórków :) :)

 • dorik2

  Oceniono 2 razy 2

  A cóż to za debilne prawo?! Komornik nie ma prawa badać własności, tylko fakt władania daną rzeczą? A władanie polega na tym, że rzecz znajduje się w tym samym domu, w którym mieszka dłużnik, chociaż przetwory zrobiła osoba, która ma z nim rozdzielność majątkową...

 • leon.bzykatz

  Oceniono 5 razy 1

  Na święta jak znalazł,he he!
  A tak swoją drogą,czy te qrvy donkove JUŻ nie za dużo sobie POzwalają?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX