Kaczyński zapowiedział postępowanie dyscyplinarne wobec Hofmana. Przez skandal na Podkarpaciu

Powodem wszczęcia postępowania ma być nagranie opublikowane przez "Wprost", na którym rzecznik PiS Adam Hofman rozmawia z pracownicami biura klubu, rzucając przy okazji niewybredne uwagi na temat długości swojego przyrodzenia - dowiedzieli się dziennikarze "Newsweeka"
Po ekscesach na Podkarpaciu Jarosław Kaczyński przeforsował tzw. uchwałę prohibicyjną, zobowiązującą polityków PiS do przestrzegania określonych standardów zachowania . Karą za złamanie uchwały ma być wykreślenie z list wyborczych. Początkowo w dokumencie miał się znaleźć zakaz spożywania alkoholu, ale ostatecznie odstąpiono od tego pomysłu. Kaczyński zapowiedział też, że sprawa Adama Hofmana "zostanie wyjaśniona w postępowaniu dyscyplinarnym".

Wniosek w tej sprawie nie wpłynął

Postępowanie dyscyplinarne wobec posła PiS mogą wszcząć dwie osoby: rzecznik dyscypliny klubowej Marek Suski oraz rzecznik dyscypliny partyjnej Karol Karski. Twierdzą jednak, że do tej pory taki wniosek do nich nie wpłynął i przerzucają się odpowiedzialnością.

Według dziennikarzy "Newsweeka" dyscyplinarka jest tylko kwestią czasu. Jeden z posłów PiS powiedział, że "prezes jest poddany dużej presji w tej sprawie". Mają ją wywierać wrogowie Hofmana, jak również posłowie, których jego zachowanie na Podkarpaciu po prostu oburzyło.

Chcesz wiedzieć więcej o skandalu na Podkarpaciu? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (420)
Kaczyński zapowiedział postępowanie dyscyplinarne wobec Hofmana. Przez skandal na Podkarpaciu
Zaloguj się
 • rozterka47

  Oceniono 1 raz 1

  kiedy patrzę na postacie na zdjęciu , myśłę sobie jak nisko Polska upadła ,żeby miec takich polityków na pierwszych stronach gazet :(

 • kibic_rudego

  Oceniono 2 razy 2

  w NIE był dowcip, na jednym zdjęciu Hoffman mówi "chcecie zobaczyć jak mój mały stoi?"
  a na drugim zdjęciu Hoffman bez slow wskazuje na przemawiającego Kaczora

  i Jarek się wku...ł i z zazdrości chce zmierzyć Hoffmanowi fiuta

 • judas1

  Oceniono 3 razy 1

  "Kaczyński zapowiedział postępowanie dyscyplinarne wobec Hofmana."

  I co? Jaja mu urwie?

 • vinogradoff

  Oceniono 1 raz 1

  Hoffmann ma wyjatkowego pecha gdyz trafil na czasy gdy PiS w marszu po waldze nadmeirnie dba o swoj wizerunek i nie rozumial, ze na Niebie tylko jedna i jedyna gwiazda moze swicici najajsniej a wiec NIKT w PiS procz Lidera nie moze meic lepszego auta, ladniejszej Zony, zdolniejszych dzieci, piekbniejszego domu i wiekszego penisa gdyz to podwazaloby pierwszoplanowa pozycje Lidera co nie oznacza, ze oni tam musza chirurgicznie przycinac swoje penissy jesli bylby bardziej imponujace od liderowskeigo ale oznacza , ze maja trzymac ,, mordu w kubel a penisem sie nie przechwalac,, slownie czy poprzez okazanie naoczne coby nie draznic Lidera. Hoffmann z uwagi na mlody wiek i deficyt zyciowego doswiadczenia mogl o tm nie wiedziec i stad ten blad, ze go wywala w konsekwencji. PiS bez Hoffmanna przetrwa a Hoffman bez PiS jest bezrobotny.

 • cleryka

  Oceniono 2 razy 0

  Zapowiedział? do referendum...Po referendum awansuje Hofmanka na z-cę Antka.

 • rezun-one

  Oceniono 2 razy 0

  Kaczyński szuka jeleni na kopanie przekopu mierzei.
  Będą zesłania z PiS na początek.
  Hofman dostanie numer 000001.
  Reszta dołączy jak przegrają referendum w Warszawie.

 • tad-tad

  Oceniono 2 razy 2

  Docierało długo, ale może w końcu dotarło, Hofman wychwalając długość, a może grubość swego przyrodzenia, podważył kierowniczą rolę Prezesa, Bo w PIS w każdej dyscyplinie najlepszy jest Kaczyński, a tu Hofman ma większego, więc może kolejny pisior, powie że jest najwyższy, a kolejny stwierdzi , że jest najładniejszy. Anarchia zupełna, więc prezes musi ukrócić te ekscesy. Bo , ze chodzi o brak kultury, czy chamstwo, to nie wierzę, bo gdyby karać za takie występki, to w tej partii chamów i prymitywów, niewielu by nie podlegało karze.

 • yani-51

  Oceniono 2 razy 0

  artykul;

  Jerozolima: czterej Izraelczycy aresztowani za niszczenie chrześcijańskich grobów

  oczywiscie bez mozliwosci komentarzy....caly Michnik i jego cenzura ...

 • costa3500

  Oceniono 2 razy 2

  Koszerny Jaruś nie wymieni Hofmana,on do perfekcji opanował wymianę pampersów, nauka zmiennika trwała by zbyt długo,a wybory tuż,tuż.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX