Jarosław GoWIN zachęca do "zmiany Polski" w klipie. "Ja zrobiłem pierwszy krok. Teraz czekam na twój ruch" [WIDEO]

"Polski nie da się zmienić w pojedynkę. Nie naprawimy jej, siedząc w Warszawie. Ja zrobiłem pierwszy krok. Teraz czekam na twój ruch. Dołącz do nas. Razem zmienimy Polskę" - mówi Jarosław Gowin (podpisany na wideo jako GoWIN) w klipie, który promuje cykl spotkań, jakie polityk zamierza odbyć z mieszkańcami wszystkich województw. "Prosty, ale zachęcający", "Klip Gowina bardzo OK" - komentują na Twitterze dziennikarze
W sobotę 28 września odbędzie się pierwsza z cyklu otwartych konwencji regionalnych Jarosława Gowina. Z tej okazji były poseł PO zdecydował się zachęcić społeczeństwo do spotkania z nim poprzez klip wideo.

Na wideo zobaczymy prostą grafikę i usłyszymy, jak Jarosław GoWIN mówi m.in. o swoich ostatnich politycznych decyzjach: "Wielu z was zachęcało mnie do zdecydowanych działań, do pójścia własną drogą. Taka decyzja nigdy nie jest prosta, ale nie mogłem was zawieść".

"Polski nie da się zmienić w pojedynkę. Nie naprawimy jej, siedząc w Warszawie. Ja zrobiłem pierwszy krok. Teraz czekam na twój ruch. Polska potrzebuje twoich pomysłów i zaangażowania. Myślisz sobie: co ja mogę zrobić, przecież nie jestem politykiem. Przyjdź na spotkanie, pomóż nam w internecie, porozmawiaj ze znajomymi, zobacz, co możesz zmienić w swoim otoczeniu i okolicy. Dołącz do nas. Razem zmienimy Polskę" - zachęca na klipie Gowin.

"Pierwszy polityk, który tak się komunikuje. Klip prosty, ale zachęcający"

Wideo zbiera pozytywne recenzje na Twitterze: "Pierwszy polityk, który tak się komunikuje. Tym razem niezły klip Gowina. Prosty, ale zachęcający" - napisał Igor Janke. "Klip Gowina bardzo OK" - stwierdził Michał Kolanko. "Odkrywamy układankę Gowina: 1) konserwatywny liberalizm; 2) nowe twarze, ruch społeczny, nie politycy; 3) od dołu" - ocenił zaś Norbert Maliszewski.Jak możemy przeczytać na stronie Gowina, w ciągu najbliższych trzech miesięcy planuje on się spotykać ze społeczeństwem na otwartych konwencjach, które odbędą się we wszystkich stolicach województw. "Mam nadzieję, że będziemy mogli porozmawiać o sprawach dla nas najważniejszych" - zachęca polityk.

Chcesz na bieżąco otrzymywać najważniejsze informacje ws. działań Jarosława Gowina? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o: