"Nie życzę Polsce rządu zemsty za Smoleńsk, z premierem Kaczyńskim i ministrem Macierewiczem"

Min. Sławomir Nowak wierzy, że wyborów parlamentarnych w 2015 roku nie wygra PiS. Jak przekonywał w TOK FM, spadek poparcia dla PO jest zbyt mały, żeby wieszczyć sukces partii Jarosława Kaczyńskiego. - Jestem z urodzenia optymistą i ani sobie, ani Polsce nie życzę tak czarnego snu, jak minister Antoni Macierewicz w rządzie Kaczyńskiego. W rządzie zemsty narodowej za Smoleńsk.
Spadek poparcia dla PO i słabiutkie notowania rządu Donalda Tuska nie skończą się wygraną Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach. Tak przynajmniej uważa minister transportu Sławomir Nowak. - Utrata popularności Platformy jest niewielka, przy tak trudnych decyzjach, jakie podejmujemy, kiedy cała Europa chybocze się od kryzysu - przekonywał w "Poranku Radia TOK FM".



"Rząd zemsty narodowej za Smoleńsk"

Bez względu na opinie ministra Nowaka, PiS szykuje się już do przejęcia władzy. Jarosław Kaczyński zaczyna robić przymiarki do swojego rządu. Jak powiedział, na pewno znajdzie się w nim miejsce dla Antoniego Macierewicza.

Ale Sławomir Nowak nie dał się namówić Dominice Wielowieyskiej, na spekulacje dotyczące pierwszych decyzji, jakie może podjąć Macierewicz. Jako minister. - Jestem z urodzenia optymistą i ani sobie, ani Polsce nie życzę tak czarnego snu, jak Antoni Macierewicz w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. W rządzie zemsty narodowej za Smoleńsk, osobistej zemsty Kaczyńskiego za utratę brata. Nie wierzę, żeby to się mogło zrealizować.

"Kościół smoleński"

Minister transportu jest przekonany, że nie doczekamy się prędko wyciszenia emocji związanych z katastrofą smoleńską. Bo dla Jarosława Kaczyńskiego i jego zwolenników żadne prezentowane przez ekspertów fakty nie mają znaczenia. - Zgodnie z zasadą: jeśli fakty świadczą przeciwko nam, tym gorzej dla faktów. Ci ludzie są wyznawcami Kościoła smoleńskiego, są wyznawcami papiestwa i dogmatu nieomylności Jarosława Kaczyńskiego i wicepapieża Macierewicza. Nie sądzę więc, żeby jakiekolwiek argumenty np. Macieja Laska, mogły ich przekonać. Nawet gdyby przedstawiono jeszcze miliard dowodów, że to nie był zamach, to oni będą uważali, że są zmanipulowane. Na tym polega różnica między wiedzą i wiarą. Oni nie potrzebują faktów, tylko argumentów na rzecz swojej wiary, których dostarcza im Antoni Macierewicz - uważa Sławomir Nowak.

Macierewicz będzie przesłuchany przez wojskowych śledczych. Będzie śledztwo w jego sprawie?>>

Więcej o:
Komentarze (55)
"Nie życzę Polsce rządu zemsty za Smoleńsk, z premierem Kaczyńskim i ministrem Macierewiczem"
Zaloguj się
 • jszania

  Oceniono 1 raz 1

  Slawek, zaczynaj sie bac

 • tetradrachma

  0

  Nasz milusi zegarmistrz powiada "zemsta za Smolensk" ! Cóż za idiota, przecież daje do zrozumienia, że "zemsta" jest zasadna ergo rząd (Tusk) prezydenta w zmowie z Putinem ....zamordował !

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy -2

  Pie@#$olenie!

  Przeciez to tylko PO-PiSowy tatrzyk z kukiełkami, typowy RFN FM, taki sam z jakim mamy do czynienia srednio co pół roku przez ostanie 6 lat.
  antyramki.com/antyramka/1819/RFN-FM
  PO ma niskie sondaze, PiS wysokie, Prezes uderza ostro w tony smolenskie i spuszcza ze smyczy Macierewicza i znowu poparcie PO rosnie, a PiSowi spada - schemat ktory sie powataza od 6 lat, od poczatku rzadow PO-PiS (a wlasciwie od 8 lat, jesli liczyc rzad PiS)

  Przeciez ta wojna polsko polska to ściema obliczona na wy@#$manie wyborców w myśl zasady że głupi naród to kupi antyramki.com/antyramka/1825/Wojna-polsko-polska

  Cała ta afera, to nic innego jak układzik (mafijny) pomiedzy Tuskiem a Kaczyńskim - bo jak inaczej wytlumaczyc irracjonalne zachowanie J.K. ? Te litanie smoleńskie zawze odprawia w intecji PO, bo po każdej litanii poparcie dla PO skacze.

  Ludzie, Litosci!!! Ile można ru@#$ać własny naród na ten sam zgrany trick?

 • koniu800

  Oceniono 8 razy 6

  zegarmistrz światła to wielki pełowski autorytet

 • kibic_rudego

  Oceniono 14 razy 8

  no proszę, kolekcjoner zegarków
  nie potrafi zrobić porządek w swoim ministerstwie
  ale daje głos w innej sprawie

 • dziadekjam

  Oceniono 13 razy 9

  Zamieszczanie opinii tego "ministra - zegarmistrza", to raczej kiepski pomysł. Ten pan bardziej zniechęca do PO niż dyskredytuje PiS.

 • peloxxx

  Oceniono 14 razy 4

  Nie stety ale wasze rzady juz sie koncza bezpowrotnie. juz nie bedzie wiecej zegarkow,bo nie bedzie nastepnej kadencji. dosc zlodzieji, warcholstwa, obludy,kretaczy,precz z zydokomuna. Aj waj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX