Kempa o kampanii na Podkarpaciu: SB zlikwidowane, esbeckie metody pozostały

- To musi znaleźć finał w sądzie - mówiła Beata Kempa z Solidarnej Polski o prowadzonej przez PiS kampanii przed niedawnymi wyborami na Podkarpaciu. Kandydata SP Kazimierza Ziobrę oskarżono o związki z PZPR. - SB zlikwidowane, esbeckie metody pozostały - oceniła posłanka w Poranku Radia TOK FM.
Beata Kempa mówiła w Poranku Radia TOK FM o kampanii do zakończonych przed ponad tygodniem wyborów uzupełniających do Senatu na Podkarpaciu. Kazimierz Ziobro z SP otrzymał w nich nieco ponad 11 proc. głosów i nie zdobył mandatu. - Chodziło o to, żeby nas zatłuc. Nie daliśmy się - mówiła Kempa i przekonywała, że w niektórych obwodach wyborczych Ziobro zebrał ponad 20 proc. głosów. Konkretnie w tych, do których zdaniem posłanki "nie dotarły paszkwile" na Ziobrę.

"SB zlikwidowane, esbeckie metody pozostały"

Kierownictwo Solidarnej Polski zarzuca PiS, że podczas kampanii oczerniało Ziobrę. "Gazeta Polska Codziennie" na swoich łamach oskarżyła kandydata SP, byłego opozycjonistę, o związki z PZPR. Jacek Kurski wskazywał wczoraj na powiązania zarządu spółki wydającej "GPC" z politykami PiS. Zapowiedział też proces.

- To musi znaleźć finał w sądzie - wskazywała dziś Kempa w Poranku Radia TOK FM. - Próbowano zniszczyć człowieka. Nie zniszczyła go komuna, to próbują koledzy z prawicy. Coś niebywałego - mówiła posłanka. - SB zlikwidowane, esbeckie metody pozostały - dodała.

Kempa apelowała też do polityków PiS, aby nie używali w walce politycznej nieeleganckich chwytów i nie oszukiwali wyborców. Wskazywała także, że prawica powinna być zjednoczona, a nie wewnętrznie poróżniona. - Kubeł zimnej wody na łeb i naprawdę do roboty, bo jest dużo w kraju do zrobienia, a nie wzajemne wyniszczanie się - zakończyła posłanka.

Więcej o:
Komentarze (20)
Kempa o kampanii na Podkarpaciu: SB zlikwidowane, esbeckie metody pozostały
Zaloguj się
 • moro01

  0

  Ty czerwona ku... !!!
  Oto dowody !!!!
  niezalezna.pl/46088-ujawniamy-dokumenty-ziobro-byl-czlonkiem-pzpr

 • marek719

  0

  Jakoś nie przepadam osobiście za posłanką K. choć w pewnych kwesitach jak odnośnie działania PiS ma rację. www.sprez-mot.com.pl/

 • wiwi2662_beauty

  0

  My najlepiej bierzemy do buzi!!!! Nie prawda !!! Bo to my bierzemy lepiej od was!!!I w dodatku co piąty klient gratis!!!!

 • prawdziwy_liberal

  Oceniono 2 razy 2

  Spadaj Kempa, jak byłaś w PiS to robiłaś to samo z Kurskim i innymi

 • z-zimny

  Oceniono 1 raz 1

  "Nie zniszczyła go komuna"
  Kolejny kombatant kuźwa, jak powstawała "Solidarność" to ziobro miał z 10lat, w roku '90 miał 20lat.
  Kiedy i za co komuna miała go zniszczyć?, w przedszkolu za to że nazwał dziadka mroza świętym Mikołajem.

 • 31.februarius

  Oceniono 1 raz 1

  "Kempa o kampanii na Podkarpaciu: SB zlikwidowane, esbeckie metody pozostały"...

  no i Beatrycze!

 • antykkk

  Oceniono 9 razy 7

  Jedno mnie ciągle dziwi że nic się nie zmniejsza liczba idiotów glosujących na takich******

 • zaskuba

  Oceniono 8 razy 6

  Ooooo..., Kempa ..... dawno cię nie było. Co znów masz do uknucia i załatwienia, że się pokazałaś?
  A taki był spokój bez ciebie.
  "Zapominając o podłączonych mikrofonach i otaczających ją kamerach szybko starała się przekazać partyjnemu koledze Arkadiuszowi Mularczykowi plan działania. Rozmowa toczyła sie w trakcie porannej przerwy w obradach.
  - Mam taki pomysł, jakbyś wyszedł teraz, przerwał i wezwał Tuska do natychmiastowego wyjścia do ludzi. Nie chowania głowy w piasek - snuła wizję Kempa. Od razu także dała gotową wersję przemówienia: "Jak ma pan honor - proszę wyjść do tych ludzi... iluś tam tysięcy..." - I każ mu wyjść!- poleciła posłanka."
  To cała ty wredna babo. Tylko zadymy ci w głowie i głupoty. Weź się za gary i sprzątanie i daj se spokój z polityką. Mamy cię już dość.

  - Na samym początku? - upewnił się Mularczyk. - Na samym początku i zrobisz show - przekonywała Kempa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX