Komentarze (260)
"Zabijajcie polityków" Jarosława Kaczyńskiego... który nie jest prezesem PiS. Hofman: Jawna prowokacja
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • skaut001

  Oceniono 1 raz 1

  Powinienem pod kazdym zleceniem podpisywac sie Robert S. (Ale nie ten z Hollywood od kamer)? Ja pie... ku... mać... co za wiocha.

 • anders76

  Oceniono 5 razy 5

  To bardzo nieladnie ze strony prezesa, ze sie podszywa pod niewinnego autora ciekawej ksiazki. W ten sposob nie zdobedzie wymarzonej popularnosci.

 • szechteteszechteraaaron

  Oceniono 1 raz 1

  Czy to książka o Breiviku i marzeniach Ryszarda Cyby?

 • szechteteszechteraaaron

  Oceniono 4 razy 0

  WSI! WSI! WSI
  Ry-szard Cy-ba! Ry-szard Cy-ba! Ry-szard Cy-ba!

 • szechteteszechteraaaron

  Oceniono 5 razy -3

  Lepszy byłby tytuł "Dorżnąć watahę", albo coś z WSIowej filozofii Gumowego (Pali)Kutasa wzywającego Ryszarda Cybę do dokonania łódzkiej rzezi.

 • agencik07

  Oceniono 3 razy -1

  Hofman, a ty jeszcze nie w sądzie? Najpierw twoi prawnicy powinni chyba walczyć z gazetami?

 • ch3heg

  Oceniono 1 raz 1

  Ten czy inny pan K. ma racje- moze wtedy by sie troche ogarneli.

 • boguch13d

  0

  W Kraju Kaczyńskich od groma a imię Jarosław także pospolite, przykład choćby Jarosław Gowin, i z faktu mnogości Jarosławów Kaczyńskich ma nieznany szerszej publiczności Jarosław Kaczyński, który spłodził dzieło polityczne i je opublikował, zaraz na wstępie dzieła zastrzec ku wiadomości ewentualnych czytelników dzieła, że autorem dzieła broń Boże nie jest prezes partii Prawo i Sprawiedliwość z nazwiska i imienia także Jarosław Kaczyński. Z tego pospolitego zbiegu okoliczności rzecznik prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego znany pospolitej publiczności Adam Hofman alarm wszczyna stugębny, że zbieżność przypadkowa, to jakaś krecia robota, prowokacja polityczna i przez to zbrodnia karalna, warta by nią, tą zbrodnią, zainteresować organa ścigania, prokuratora. Czyniąc szum koło takiej błahej sprawy, nadając jej znamię politycznego skandalu, nie tylko ograniczonego do kraju, który częścią przecież Unii Europejskiej, rzecznik Prezesa, ów Adam Hofman, wyświadcza Prezesowi niedźwiedzią przysługę, wystawiając Prezesa i całą partię, której przewodzi, na polityczną śmieszność, co splendoru Prezesowi, i tak już ponad miarę pogrążonemu w makabrze smoleńskiej, nie przynosi, co oczywiste ponad wszelką oczywistość.

 • ugrydul

  Oceniono 5 razy 3

  Facet kilkanaście ostatnich lat wstydzi się przedstawić imieniem i nazwiskiem to poszedł po rozum do głowy i postanowił na tym zarobić. A prezio może go cmoknąć w końcówkę.

 • omniasol

  Oceniono 2 razy 0

  Czyli jesli napisze ksiazke "Jak Jarek zostal strazakiem" to grozi mi proces ze strony PiSu o plagiat??

 • nirelle

  Oceniono 2 razy 0

  Jak widac na nazwisku polityka J. Kaczyńskiego niektórzy, spec od marketingu, zaczynają robić pieniadze. Zaś spece od manipulacji społecznej tez osiągają swój cel na tytule i nazwisku.
  Taka sobie zgnilizna moralna.

 • kana33

  0

  Oczywiście autor nie miał obowiązku podpisywać książki "nie prezes PiS" jednakże, moim zdaniem napisanie książki o takiej tematyce przez autora o takim nazwisku było zabiegiem celowym. Jest oczywiste, że gdyby autor miał nieznane nazwisko nikt na tę książkę nie zwróciłby uwagi, a tutaj autor stwierdza, że książka budzi zainteresowanie. Sam też autor przyznał, że był to zabieg podstępny (mówiąc, że ludzie nie dadzą się nabrać na ten prosty trick i nabieranie w butelkę). A zatem jako celowe wprowadzenie w błąd co do autorstwa utworu jest to już działanie nielegalne.

 • red-akcja

  Oceniono 3 razy 1

  Tak się dzisiaj prowadzi wojny. Bez uycia czołgów.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 4 razy 2

  jedno słuszne określenie "KABARECIARZ"
  hoffmanek,.... no cóż, ta kreatura jest żałosna, każde gooowno spływa po nim jak po kaczce
  bez ambicji, kregosłupa honoru...
  pamietaj hoffmanku [żona dalej okrada nas przez ZUS ?] - pis i kaczński szybko przeminie, ten stetryczały chory dziad, który dla władzy gotów bratac się z kibolami, mendami i wywołać zamieszki wśród rodaków - otóż ten dziad żałosny wkrótce odejdzie w niepamięc, natomiast ty zostaniesz juz na wieki wieków do końca życia obklejony gooownem w którym się tarzasz i nie znajdziesz juz nigdzie miejsca bo jestes tylko żałosnym pajacem, przydoopasem kabareciarza

 • red-akcja

  Oceniono 8 razy -4

  KGB potrzebuje jeszcze więcej lemingów-krasnoarmiejców.
  Tylko półgłówki podskakują ze szczęścia, bo jak zwykle nie wiedzą o co chodzi...

 • xsawer

  Oceniono 4 razy 0

  "Hofman: Nasi prawnicy już zajmują się sprawą"
  -Wprowadzi się prawny zakaz używania nazwiska Kaczyński, oczywiście nie dotyczy to Prezesa.

 • stempelgromadzki

  Oceniono 2 razy 2

  No teraz będą zapewne utylizować lub przynajmniej zmuszać do zmiany imienia i nazwiska wszystkich którzy bezczelnie noszą nazwiska jedynie słusznych Wielkich Polaków.
  Jarosława Jedynego Prezesa Kaczyńskiego, Adama Mam Dużego Penisa Hofmana czy Antoniego Prowokacja Prowokacja Macierewicza i wielu innych.
  A przepraszam kiedy koronacja Cara Jarosława Prezesa Kaczyńskiego?
  A beatyfikacja Jego Brata kiedy?
  Czy Antoni już przewodniczy odpowiedniej komisji wybietnyh łekzperdów ?

 • 31.februarius

  Oceniono 3 razy 1

  Tytu niezły,
  nazwisko ch.... yba dużo gorsze.?!

 • wojto51

  Oceniono 4 razy 0

  Czy to jego wina,że nazywa się tak samo jak "zbawaca Polski". Chyba nie ma na to paragrafu......

 • notremak

  Oceniono 4 razy 2

  Znam paru Jarosławów, którzy wystąpili o zmianę imienia... Rozumiem ich. A gdyby do tego nosili nazwisko Kaczyński... przerażające!
  No ale opisany wyżej Jarosław Kaczyński potrafił przynajmniej znaleźć trochę szczęścia w nieszczęściu, jakie mu się bez jego winy przytrafiło.

 • ewelm

  Oceniono 4 razy 2

  Nie wierzę w teorie spiskowe Hoffmana, ale oburzenie na forum na stwierdzenie, że "nigdzie nie jest napisane, że to nie prezes" jest bezsensowne. Owszem Adaś zwykle plecie 3po3, ale tym razem większość z was trzyma poziom Adasia, pytając, czy autor miał napisać, że "nie jest prezesem". Czy przedstawiasz się mówiąc kim NIE jesteś? Raczej każdy robi odwrotnie. Na okładce lub na skrzydełkach książki powinien być krótki biogram autora, zgodnie ze zwyczajem wydawniczym, czyli napisane kim autor jest (czyli de facto, że nie jest prezesem) - wtedy książka byłaby kontrowersyjna, ale nie byłoby takiego przegięcia. A jak znajdzie się jakiś oczadziały PiSowiec np. Damian Tusk, który napisze książkę fantasy pt. "Zabiłem prezydenta w Smoleńsku" i podpisze się tylko tajemniczo D.Tusk, to też tak wszyscy będą dobrze się bawić? Nie ma się z czego śmiać, bo opisana akcja to żenada.

  PS. Pisiorów nie popieram.

 • ukrs

  Oceniono 10 razy 10

  Biedny człowiek, codziennie pewnie musi doświadczać docinków i głupich uśmieszków. Ja bym się pewnie też uśmiechnął na widok jego wizytówki. Zgadzam się, że sława będzie krótkotrwała, ale jeśli choć raz w życiu może skorzystać z tego nieszczęścia, jakie go spotkało mimo woli, to niech korzysta do woli :)

 • pendrakwielki

  Oceniono 6 razy 6

  Bardzo dobrze, że ujawniono zeznania tych ,,,,ekspertów" Macierewicza. A teraz prawda w oczy kole Maciere-
  wicza i wszystkich pisowców. Teraz ci słuchacze Radia Maryja, telewizji Trwam, ,,Naszego Dziennika" czy
  też ,,Gazety Polskiej" widzą jakimi tio ekspertami posługuje się Macierewicz. Ale, jaki prawdziwy
  ekspert od spraw lotniczych itp. chciałby się angażować jeśli każdy myślący człowiek, nie tylko ekspert
  od początku wie, ze była to katastrofa jak wiele innych. No ale zginął prezydent PiS, więc jak to mogło być.
  I szuka się winnych wśród innych. A winny był i prezydent i jego kancelaria. Któż mógłby im zakazać lotu?
  Niechby spróbowali. Dopiero by było? Szkoda tylko, że tyle niewinnych osób też zginęło niepotrzebnie..

 • mohero_kato_faszysta

  Oceniono 11 razy -9

  Na Czerskiej histeria. Biorą co jest pod ręką i walą na oślep. Oj, chyba następny sondaż będzie tragiczny (oczywiście poza CBOS). Czyżby PO na trzecim miejscu?

 • agentwrogiegoukladu

  Oceniono 16 razy 16

  Dajcie namiary na to wydawnictwo - tak się składa, że nazywam się Adam Hofman i właśnie kończę powieść erotyczno-kryminalną pt. "Pokaż pisiora".

 • tadek-1

  Oceniono 1 raz 1

  Niech prezes oswiadczy ze nie jest tym lepszym Jaroslawem Kaczynskim.

 • szefuf

  Oceniono 4 razy 2

  Cóż za megalomania. Że jak Jarek Kaczyński, to od razu musi być on :P
  A w każdym cywilizowanym kraju Hofman to już dawno musiałby odejść z polityki. Najlepiej w wielkim stylu, proponuję aby zastosował się do tytułu książki.

 • vomitorium1

  Oceniono 4 razy 2

  "Wiele osób zapewne na to się nabierze ... "
  ale to bardziej przez tytuł książki
  (np tytuł "kain brat abla"
  wykluczałby autorstwo prezesa)

 • albrecht_kalba

  Oceniono 15 razy 15

  "- Jawna prowokacja. Nasi prawnicy już zajmują się sprawą - zaznacza z kolei Adam Hofman z PiS."
  I co zrobicie? Wprowadzicie ustawę nakazującą każdemu Jarosławowi Kaczyńskiemu, który nie jest prezesem, podkreślanie tego podczas rozmów telefonicznych oraz na wizytówkach i w mailach. - Dzień dobry mówi Jarosław Kaczyński, nie TEN Kaczyński.
  Asinus asinorum.

 • zalogopeda

  Oceniono 4 razy 4

  Hofman:
  To ktoś, być może grupa osób lub jakaś instytucja, komu nie odpowiada zmiana władzy w Polsce, zmiana władzy na Jarosława Kaczyńskiego. Oczywiście nie jestem w stanie wskazać konkretnie, kto to."
  Ale mam pewne podejrzenia, gdyż podsluchalem w kuluarach sejmowych dwóch politykow z partii, której nazwy jeszcze nie wymienie (zrobimy to w stosownym momencie), jak rozmawiali o tej książce, i widziałem, jak zacierali rece. A przecież Panstwo wiecie, komu zależy na tym, żeby ta sprawę rozdmuchać i zaszkodzić prezesowi naszej partii. Nie wiecie? No coz, my wiemy, ale na razie ta wiedze zachowujemy dla siebie. Mamy billingi, mamy wyciągi, w stosownym czasie, po zebraniu niepodważalnych dowodow, ogłosimy to publicznie. Proszę jednak zwrocic uwagę, ze to nie może być przypadek - w ubiegłym tygodniu bezprecedensowa nagonka na grupe niezależnych ekspertow badających przyczyny zamachu na prezydenta Kaczynskiego, dziś ten paszkwil na osobe jego brata... nie ludzmy się, wydanie ebooka to nie wydatek rzedu kilku tysięcy złotych, za tym stoja grube pieniądze, a być może nawet pewne służby, taki czarny pi-ar to nie nowość, nasza partia jest jego ofiara od wielu lat - teczki, listy agentow, pomowienia - i nie będę jeszcze mowil, kto za tym stoi, choć sami się pewnie Panstwo domyslaja. W stosownym czasie ujawnimy wyniki śledztwa w tej sprawie, które przeprowadzi nasz ekspert od sledztw, prof. dr. Jaroslaw Maciarewicz.

 • oszolom-z-radia-maryja

  Oceniono 7 razy 3

  proponuję poszukać gościa który nazywa się tak samo jak obecny premier i napisaćjakąś debilnaksiążkę jakoDonald tusk. na prowokacjęnalepsza jest następna prowokacja

 • szechteteszechteraaaron

  Oceniono 11 razy -1

  Tytuł mi się kojarzy dość jednoznacznie z Gumowym (Pali)Kutasem i Ryszardem Cybą - czyli kręgami WSI. Treść natomiast (według relacji) z dziełem Breivika, tylko w drugąż stronę...

 • diogenes79

  Oceniono 3 razy 3

  "Myślę, że większość ludzi w kraju to osoby inteligentne" - taka naiwność również świadczy o inteligencji autora.

 • hans_close

  Oceniono 5 razy 1

  "Rajmund Kaczyński, urodzony w Grajewie z matki Franciszki ze Świątkowskich, zrodzonej w Grenowce koło Odessy, z rodziny do Naczelnego Prezesa Sadu Wojskowego z okresu stalinizmu, pułkownika armii czerwonej Wilhelma Świątkowskiego – tez urodzonego w tej samej Gronowce. Sami bracia Kaczyńscy podają, że przodkowie Rajmunda Kaczyńskiego po mieczu byli wysokimi oficerami arami carskiej."

  "Zaskakujące jest też to, ze ojciec Rajmunda Kaczyńskiego ożenił się z Żydówka z Odessy, co miało miejsce około 1922 roku, będąc kolejarzem w okolicach Grajewa, granicznej stacji kolejowej. W tym czasie przez ta cześć granicy przybywało z rejonów Odessy mnóstwo żydów uciekających z Rosji wskutek prześladowań przez bolszewików lub rożnych innych pogromów. Na stronach żydowskich poświęconych koloniom żydowskim na południowej Ukrainie, są umieszczone dokumenty, np. wizy ze zdjęciami mówiące o tym ze uzyskiwano je w drodze przestępstw miedzy innymi w konsulatach polskich w krajach bałtyckich. Aby dostać się z rejonu Rygi czy Tallinna w kierunku na Warszawie niestety trzeba było przejechać jedyna linia kolejowa tj. przez Grajewo."

  więcej: www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=320

 • abhaod

  Oceniono 2 razy 0

  yes, rzekł zdechły pies
  fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1116174_646081085403271_1137156103_o.jpg

 • hanczar1970

  Oceniono 3 razy -1

  Prowokacja w czystym wydaniu, ale tytuł odzwierciedla nastrije społeczne

 • nominalista1

  0

  Każdy ma prawo nazywać się jakkolwiek, choćby nawet "Donald Tusk". Prawnicy mogą się zastanawiać jedynie, czy tytuł nie nawołuje do czegoś głupiego. Lepszy byłby już "Dajcie tym dziadom po jamie" czy coś w tym rodzaju.

 • filut69

  Oceniono 6 razy 4

  Adam pokaż pisiora!

 • bns_lukasz

  Oceniono 4 razy 2

  Dzieki Adas "siusiak" Hoffman za polecenie ksiazki. W zyciu nie slyszalem o Jaroslawie Kaczynskim, a tym bardziej o jego ksiazce, ale po takiej reklami z cala pewnoscia bede chcial ja przeczytac:)

  Swoja droga genialna akcja marketingowa. Po raz kolejny okazalo sie jak mozna trafic na czolowki gazet, portali internetowych i pewnie niedlugo do telewizji. Wystarczy przeprowadzic prowokacje i dac pisowi powod do powiedzenia, ze stoja za tym Ci ktorzy nie chca zmian w Polsce, choc nie wiadomo kim te osoby sa:)

  Pewna niemiecka gazeta zwiekszyla swoj naklad bo napisala, ze sp. prezydent jest kartoflem czy tam ziemniakiem, a pis od razu zrobil z tego miedzynarodowa kampanie reklamowa. Musze pomyslec jak to wykorzystac bo to naprawde dziala.

  Pamietam tez innym razem jak reklame gejowskiemu chorowi czy tam tez baletowi prawicowcy z LPR zrobili genialna reklame. Nikt nie wiedzial ze wystepuja w Polsce ale po Medialnej Kampani LPR sprzedali wszystkie bilety!!

  A swoja droga jak Adas "siusiak" Hoffman tak boi sie o to ze jego wyborcy nie obczaja tego ze to nie wielmozny prezes to znaczy, ze nie uwaza tych wyborcow za zbytnio inteligentnych. Ja na ich miejscu bym sie obrazil.

  Pozdrawiam

 • szechteteszechteraaaron

  Oceniono 10 razy -4

  "Zabijajcie polityków"... Gdzieś to już słyszałem, a Ryszard Cyba wykonał, tylko z której on był partii...?

 • hans_close

  Oceniono 13 razy 11

  Kłamczyński spod Odessy mógłby wrócić do nazwiska przodków - KALKSTEIN

 • hans_close

  Oceniono 8 razy 4

  Widzę, że dzisiaj od rana na forum, zawodowe PISiorki walczą zaciekle o cnotę prezesa. ;)))

 • pater66

  Oceniono 5 razy -3

  To forum GW aż zionie nienawiścią. Żenujący poziom postów - szczególnie tych najlepiej ocenianych. Boni weż się do roboty i walcz z nienawiścią w sieci.

 • slaskir

  Oceniono 3 razy 1

  Oczywiście że ktoś za tym wszystkim stoi: normalni ludzie!

 • donek_corleonek

  Oceniono 5 razy 5

  Niech Kaczyński prezes zmieni nazwisko.

 • szto_tawariszczi

  Oceniono 2 razy 0

  To już zapomnieliście billbordy przed kampanią prezydencką Tuska
  pół roku wisiało w całej Polsce jego sympatyczne oblicze - ponoć była
  to reklama jakiejś jego książki....

 • piwowiec

  Oceniono 3 razy 1

  Nie wszystko złoto, co się świeci :-)

 • red-akcja

  Oceniono 9 razy -7

  Grabarz Tusk też kiedyś napisał książkę.
  Zdaje się, że sponsorował ją Pierdzący z Biłgoraja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX