"Wprost": Hofman przeprosił kolegów. Ale reakcją było chłodne milczenie. Prezes był zły

Tygodnik "Wprost", który ujawnił przebieg imprezy wyjazdowej PiS na Podkarpaciu, opisuje kulisy posiedzenia klubu Prawa i Sprawiedliwości. Powszechnie krytykowano na nim Adama Hofmana, niechlubnego bohatera artykułu tygodnika. - Prezes nie krył pretensji - pisze "Wprost".
W poniedziałkowym wydaniu tygodnika "Wprost" zamieszczono materiał opisujący zakrapianą alkoholem imprezę działaczy klubu Prawa i Sprawiedliwości. Na nagraniach słychać m.in., jak Adam Hofman rubasznie żartuje m.in. na temat wielkości swojego przyrodzenia.

- Na posiedzeniu komitetu politycznego PiS Jarosław Kaczyński nie krył pretensji do rzecznika partii Adama Hofmana - pisze "Wprost", powołując się na nieoficjalne informacje. Sprawę - jak opisuje tygodnik - poruszono na posiedzeniu klubu PiS. - Hofmana na nim nie było. Opowiada poseł PiS: Posłowie z Podkarpacia mieli żal, że Hofman z kolegami popsuł im zwycięstwo. Pod adresem rzecznika padały krytyczne uwagi, lecz szef klubu Mariusz Błaszczak zamknął dyskusję. Przyznał jednak, że czas skończyć ze spoufalaniem się z pracownikami klubu - czytamy na stronie "Wprost". W czwartek sprawą zajął się komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości. Jedna z osób we władzach partii mówi "Wprost": Prezes był wyjątkowo oburzony na Hofmana. Stwierdził, że jego zachowanie było niedopuszczalne i w żadnym wypadku nie powinno się zdarzyć - cytuje tygodnik.

Rzecznik miał posypać głowę popiołem. Wstał i wszystkich przeprosił, ale spotkało się to z chłodnym milczeniem.

Hofman z incydentu tłumaczył się m.in. w programie Moniki Olejnik "Kropka nad i" oraz w obszernym wywiadzie w piątkowej "Rzeczpospolitej". - Możemy obalić to przekonanie, że politycy i wyborcy prawicowi muszą chodzić w gumofilcach, nie potrafią się bawić, opowiedzieć pikantnego żartu, a do basenu czy jacuzzi idą w garniturze - stwierdził poseł PiS.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (269)
"Wprost": Hofman przeprosił kolegów. Ale reakcją było chłodne milczenie. Prezes był zły
Zaloguj się
 • stanislaw50

  Oceniono 1 raz 1

  A stoi mu chociaż narcyzowi ???
  demos

 • stanislaw50

  Oceniono 1 raz 1

  Z tego wynika że HOFMANOW zostanie kapciowym "Jarosława I Ohidnego". W sam raz fucha dla narcyza. Odpowiednie miejsce...
  demos

 • stereo_ares

  0

  To nie powinno się wydarzyć. Co więcej tym zachowaniem Hofman odkrył się na dobre. Uważam, ze takich ludzi nie należy kreować na ważne stanowiska co nie oznacza, że go potępiam. Jednak od osób w polityce oczekuję pewnej dyscypliny moralnej, przyzwoitości społecznej i czystych myśli oraz szczerych chęci. Hofman pokazał, że jego myśli nie są czyste i w sytuacji gdy nikt nie widzi za aferę rozporkową mógłby pogrążyć Polskę. Od polityka oczekuję więcej. Niech pomaga przy dokumentach itd, ale ważnych decyzji w imieniu społeczeństwa nie może podejmować. Oczekuję przynajmniej teraz degradacji partyjnej i poselskiej, ale wyżyn w życiu osobistym Pana posła czego życzę z całego serca.

  Pozdrawiam RNS

 • topiramax

  0

  Panie Prezesie: Jak żyć?

 • moher.do.bulu

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego w programie TW Stokrotki nie poruszano tematu POsłów odwiedzających burdele, za co płaciła partia z pieniędzy podatników? Czy to było mniej oburzające?

 • walekpapla

  Oceniono 3 razy 1

  Rozumiem oburzenie kurdupla. Jego święte i niepodważalne przekonanie, że "to" służy do dwóch rzeczy: ulgi pęcherzowi i przecierania szkieł okularowych, zostało bez uzgodnienia z nim podważone. No tak nie może być, aby w szanującej się najpatriotyczniejszej i najpobozniejszej partii inny kurdupel ośmielił się mieć inne zdanie niż hauptkurdupel.

 • kibic_rudego

  Oceniono 2 razy 0

  na jednym zdjęciu Hoffman "chcecie zobaczy mojego małego jak stoi ?"
  na drugim zdjęciu Hofman wskazuje na przemawiającego Kaczora

  nie.com.pl/

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 4 razy -2

  Nie lubie PIS i nie lubie Hofmana .......... ale w tym przypadku nie rozumie w czym problem? czy qzwa nikt nie upil sie na sluzbowej imprezie? czy nikt po pijaku nie robi i gada glupot?
  Powiem "bibilijnie" kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem............

 • zbig501

  Oceniono 2 razy 2

  no teraz wiadomo dlaczego śniadek awansował na parasolowego ale musi uważać, bo w kolejce czeka duda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX