Przecieki rozmów narodowców. Korwin-Mikke: Chcieli uniemożliwić mi start w wyborach

Lider Kongresu Nowej Prawicy na podstawie przecieków krążących sieci stwierdził, że Przemysław Holocher i szef UPR Bartosz Jóźwiak odpowiadają za sfałszowanie podpisów pod jego kandydaturą w wyborach uzupełniających do Senatu.
Zapis prywatnych rozmów Holochera, byłego szefa Obozu Narodowo-Radykalnego, a obecnie lidera Ruchu Narodowego, Wikileaks opublikowała 30 sierpnia. Od kilku dni są one przedmiotem uważnej lektury internautów. Janusz Korwin-Mikke pisze na Facebooku, że jeden z fragmentów rozmowy Holochera i prezesa UPR Bartosza Jóźwiaka dowodzi, że odpowiadają oni za sfałszowanie znacznej liczby podpisów pod jego kandydaturą w wyborach uzupełniających do Senatu w Rybniku w marcu 2013 roku. Lokalna komisja odrzuciła wtedy kilka tysięcy podpisów popierających start Korwina-Mikke w tych wyborach.

Ostatecznie Korwin-Mikke zebrał wystarczającą liczbę prawidłowych podpisów i udało mu się zgłosić swoją kandydaturę, ale wśród działaczy KNP już wtedy pojawiły się podejrzenia o sabotaż.

"Jak widzicie, obydwaj Panowie montują i aprobują fałszerstwa wyborcze, rzucanie fałszywych oskarżeń na przeciwników politycznych itd. Czym oni różnią się od SB? Stosunki w kierownictwie Ruchu Narodowego takie same, jak kiedyś w PZPR" - napisał Korwin-Mikke na Facebooku.

Chcesz na bieżąco otrzymywać najważniejsze informacje? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (5)
Przecieki rozmów narodowców. Korwin-Mikke: Chcieli uniemożliwić mi start w wyborach
Zaloguj się
 • klara551

  Oceniono 35 razy -19

  Pan Mikke musi się podłączyć pod jakiekolwiek wydarzenie bo inaczej byśmy zapomnieli ,że co wybory to on startuje tyle że do mety dochodzi gdy już nie ma kibiców,sędziów i nawet śmieci wywiezione.

 • haber73

  Oceniono 53 razy -25

  Czy wreszcie ten dyżurny pajac- o gębie szczura ubranego w muszkę przestanie się wygłupiać?I na co liczy ten psychol?Może znowu na prezydenturę?

 • stachkaz47

  Oceniono 41 razy 5

  Niech się Korwin cieszy że mu dupska nie skopali.
  U faszystów o to nie trudno.

 • prezio2

  Oceniono 28 razy -8

  vod.gazetapolska.pl/2362-czy-tusk-odda-nasze-pieniadze-obcym
  vod.gazetapolska.pl/1145-pakt-fiskalny-w-co-ten-tusk-nas-wpakowal

 • jerjar

  Oceniono 51 razy 15

  Trudno się rozeznać w tych prawicowych kanapach, ale chyba wszystkie są zapluskwione.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX