"Ten Lis zupełnie oszalał!" Dziennikarz Money.pl nagrał, jak Janusz Piechociński atakuje prezesa TVP

- Nie widzicie w ogóle gospodarki, ten Lis już oszalał zupełnie! Albo wy zrobicie z tym porządek, albo ja go zrobię! To skandal! - krzyczał minister gospodarki Janusz Piechociński do prezesa TVP Juliusza Brauna. Ostrą reprymendę polityka nagrał dziennikarz serwisu Money.pl
Do awantury doszło tuż po sesji otwierającej XXII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. Jak wynika z relacji dziennikarza Money.pl, ministra oburzył program Tomasza Lisa poświęcony homoseksualistom w świecie sportu.- Ten Lis już oszalał zupełnie!? Kreujcie telewizję gwiazd, proponuje następny program o przygodach rodziny Lisów, Kingi Rusin i tak dalej - atakował zaskoczonego Juliusza Brauna.

- Zrobiliście pogoń za oglądalnością, a telewizja publiczna się zatraciła i mówię to ja, największy w polityce zwolennik telewizji publicznej - powiedział Piechociński. Na zakończenie dodał, że "Krajowa Rada (KRRiT) będzie głosowała przeciwko".

Więcej w serwisie Money.pl

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (189)
"Ten Lis zupełnie oszalał!" Dziennikarz Money.pl nagrał, jak Janusz Piechociński atakuje prezesa TVP
Zaloguj się
 • korespondent1949

  Oceniono 2 razy 0

  Piechociński to zwykły świniopas, taka psia menda.

 • 1farad

  0

  - Mówię to ja, Jarząbek.

 • candid13

  Oceniono 2 razy 0

  jestem w 100% przekonana, ze zaden z prymitywnych krytykantow ponizej nie ogladal audycji Tomasza Lisa, bo to przekracza ich granice precepcji.

  wyja i bucza z rozkazu prezesa, bo Tomasz Lis pokazal jakim idiota i paranoikiem jest prezes w swoim z tym nabzdyczonym kurduplem wywiadzie

  biedny prezio wyszedl TOTALNIE osmieszony

 • candid13

  Oceniono 2 razy 0

  swoja droga, to ciekawe o co ten niejaki piechocinski tak sie wscieka -

  - czy o rozmowe z jednym z niewielu madrych ksiezy
  - czy o rozmowe pilkarzy o gejach
  - czy o przjmujaca dyskusje Syryjczykow mieszkajacych w Polsce o sytuacji w ich kraju

  wszystkie te 3 czesci byly bardzo ciekawe

 • lukasgld

  Oceniono 2 razy 2

  Piechociński ma całkowitą racje i dobrze że mówi to co myśli, bo tylko szczerość nas wyzwoli. Chciałbym mieć tak mądrego premiera jak Piechociński obecnie, dlatego zagłosuję w najbliższych wyborach parlamentarnych na PSL pomimo ich afer z obsadzaniem stanowisk rodziną. Pewnie i tak nie wygrają, ale wiem przynajmniej że głosu nie zmarnuję, chyba że się zmieni ale jak na razie jest wierny swoim wartościom.

 • 1neo1

  Oceniono 7 razy 3

  PO co mowić o gospodarce w TV publicznej: a nuż ludzie zaczną zadwać sobie pytania o dwucyfrowe bezrobocie, kolsalne długi, emigrację młodych ludzi, deficyt budżetowy, niePObudowane autostrady, bankrutujące firmy.

  Lepiej jest POkazac rodakom "Taniec z Gwiazdami", czy "Idola" - przecież oni są za głupi na gospodarkę. Sam List POwiedział że widz jest głupi...i że należy go dalej ogłupiać.

 • 2-julita

  Oceniono 5 razy 1

  tegom lisa to już dawnow powinni wywalić
  za te plugastwa jeszcze bierze miesięcznie 100 tys
  ta całą telewizję to powinni zlikwidować
  drugie szambo to programy Drzyzgi - z kim ten babsztyl rozmawia , kogo promuje

 • plumgazeta

  Oceniono 5 razy -1

  Czy ten chłopek hoduje kury, że się lisa boi.

 • yyti

  Oceniono 1 raz -1

  Muszę sobie większe głośniki kupić, żeby usłyszeć ten napastliwy krzyk...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX