Godson odszedł z Platformy. PiS już go zaprasza do siebie

- Sympatyczny i ideowy poseł Godson, jeśli by chciał zmienić adres, to doskonale wie, gdzie zapukać - zapraszał w radiowej ?Jedynce? poseł PiS Adam Hofman. Poseł John Godson wczoraj zrezygnował z członkostwa w partii i klubie PO.
- Ludzie, którzy mają w duszy konserwatyzm, są mile widziani - oświadczył Adam Hofman. - Ale to jest jego prywatna decyzja. My ani nie poszukujemy, ani nie szukamy tego typu transferów - dodał rzecznik PiS.

Wcześniej podobne zaproszenie Godson dostał od Solidarnej Polski. - Jeżeli poseł Godson skacze z "Titanica", to nie będzie skakał do dziurawej tratwy. Solidarna Polska zaprasza pod pokład - stwierdził Hofman. - Solidarnej Polski już nie ma, to jest projekt polityczny, który już się skończył - dodał.

- Platforma jest już za górką, będzie spadać w dół, będzie coraz gorzej. To nie jest moim zdaniem ostatnie wyjście. To raczej początek końca, a nie koniec problemów Platformy Obywatelskiej - powiedział Hofman.

"Różne naciski"

Godson złożył wczoraj na ręce marszałek Sejmu rezygnację z członkostwa w klubie PO, zapowiedział też odejście z partii; jak powiedział, będzie teraz posłem niezrzeszonym. Jako przyczyny wymienił m.in. różnice, jeśli chodzi o sprawy światopoglądowe i "różne naciski". Przyznał, że o decyzji o odejściu z klubu PO myślał od roku. Zadeklarował też, że będzie chciał dalej współpracować z Platformą w tych sprawach, w których będzie miał zgodne poglądy z tą partią.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o:
Komentarze (148)
Godson odszedł z Platformy. PiS już go zaprasza do siebie
Zaloguj się
 • malone01

  0

  Były, zdaje się, jakieś artykuły na temat tego posła w "Gazecie Polskiej". Już nieaktualne?

 • kain_brat_abla

  0

  rezygnacja z członkostwa w klubie PO, odejście z partii, oddanie mandatu poselskiego - inaczej jest tylko [...]

 • pseudo12345

  Oceniono 2 razy -2

  Czy te, w większości rasistowskie wpisy nie powinny być usuwane?

 • kniazwitold

  Oceniono 6 razy 4

  Jeżeli odchodzisz z partii dzięki której trafiłeś do sejmu, to zabieraj czarną dup.ę z tego sejmu i zajmij się uczciwą pracą a nie obijaniem się po korytarzach, knajpach i hotelach.

 • nikodem123

  Oceniono 5 razy 5

  To już "upadek cywilizacji białego człowieka" PiS-owi niestraszny?

 • tadjan

  Oceniono 6 razy 4

  panie Godson ma pan do wyboru dwie opcje:
  1. niebyt polityczny
  2. odbyt kaczyńskiego
  z pierwszym można żyć, pewnie skromniej niż dotychczas ale można jak większość obywateli tego kraju, z drugim moze jest dostatniej ale...... hofman pewnie więcej panu powie, panie Godson :)

 • the-heretic

  Oceniono 4 razy 4

  Prywatne swoje poglady wprowadza wielu politykow w sejmie i probuja narzucic te swoje brednie calemu narodowi.
  Tak wiec obywatel Godson nie jest zadnym wyjatkiem w tych kwestiach...

 • lopixter

  Oceniono 5 razy 5

  "Murzyn się chyba nie mył dzisiaj" jak mówił religijny guru pisdzielców niejaki Rydzyk. toż to "koniec cywilizacji białego człowieka" cytując (p)osła pisuara Górskiego.

 • piotraleksander

  Oceniono 4 razy 4

  Mam wizje : GODSON wchodzi do PIS ....następnie w Krakowie na Wawelu w ramach uroczystego przyjęcia w poczet członków PIS wraz z zaproszonym przez niego John Bashobora dokonują wskrzeszenia Lecha K. .......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX