Poseł Kaczyńskiego: "Kto nie popiera PiS, to zdrajca i kretyn". To nie pierwsza taka wypowiedź [CYTATY]

Kolejny popis posła Stanisława Pięty. - Kto nie popiera PiS to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku - napisał na Twitterze polityk PiS. Wcześniej poseł nazywał prezydenta "Komoruskim", nawoływał do bojkotu piwa, którego producent wykupił reklamę w "Gazecie Wyborczej".
Poseł PiS wdał się na Twitterze w dyskusje odnośnie do nowego kanału telewizyjnego ojca Tadeusza Rydzyka. "Rydzyk buduje kanał telewizyjny dla młodzieży i zapowiada "walkę" o kolejne miejsce na multipleksie" - napisał dziennikarz Bartosz Węglarczyk. Na informacje ostro zareagował Pięta. - I bardzo dobrze! Multipleks to także miejsce dla normalnych, a nie tylko dla dewiantów, aborcjonistów i lewaków. Brawa dla Ojca T. - napisał polityk PiS.

Dopytany, "czy znaczy, że poza Ojcem Rydzykiem reszta to dewianci, aborcjoniści i lewacy?", odparł: - Znaczy, że kto nie popiera PiS, to zdrajca, kretyn albo niedostatecznie poinformowany w najłagodniejszym przypadku - napisał Stanisław Pięta.


"Degeneraci, dewianci, zboczeńcy"

Pochodzący z Bielska-Białej polityk posłem PiS jest już trzecią kadencję. To nie jest też pierwsza jego wypowiedź w tym stylu.

Kiedy opublikowano wyniki sondażu, wg którego Polska znalazła się w czołówce krajów UE, w których osoby homoseksualne czują się dyskryminowane, Pięta pisał: "Degeneraci, dewianci, zboczeńcy i pedofile chcą zniszczyć religię i rodzinę".Głośno o nim zrobiło się też, gdy nawoływał do bojkotu piwa Paulaner. Oburzyło go wtedy to, że koncern reklamował się w "Gazecie Wyborczej".Ostro zaatakował też prof. Smolara, który skrytykował PiS za wykorzystywanie tragedii smoleńskiej w polityce:Niedawno domagał się też udziału NATO i administracji USA w śledztwie ws. śmierci gen. Papały:Chcesz śledzić informacje z polityki? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!