Najnowszy sondaż wyborczy: PiS mocno wyprzedza PO

Gdyby wybory odbyły się dziś, to Prawo i Sprawiedliwość dostałoby 35 proc. głosów, natomiast Platforma Obywatelska 26 proc. Oto wyniki sondażu, które przeprowadził Millward Brown dla ?Faktów? TVN.
Więcej o:
Komentarze (519)
Najnowszy sondaż wyborczy: PiS mocno wyprzedza PO
Zaloguj się
 • korys2013

  0

  Mnie dziwi brak Kongresu Nowej Prawicy, prowadzonej przez Jana Korwina Mikke.... chyba jedynej partii, która ma jakieś idee i cel do zrealizowania. Lider partii od 40 lat wyznaje rzetelnie te same poglądy, które z biegiem czasu zawsze okazują się słuszne i chyba jako jedyne są w stanie uzdrowić polski system..... pozostały wybór partii to tylko ZMIANA ŚWIŃ PRZY KORYCIE, gdyz realnie nie sa w stanie nic zaoferowac.... miedzy PO, PiS, SLD, czy PSL należy tak naprawde postawic znak równości (wybór pozornie mniejszego zła)....
  Głęboko wierzę jednak, że wynik ankiety nie przełoży sie na wybory, gdyż osoby znające plan i ideologie pana JKM ochoczo pospiesza na wybory a pozostale ktore wybieraja na zasadzie (bo lepsze to niż PO czy PiS czy cos tam jeszcze) zostana w domu ;]

 • rabbinhood

  0

  Należy odróżnić wybory deklaratywne od wyborów rzeczywistych. Ludzie zawsze co innego mówią, a potem co innego robią. Te wyniki to wyraz frustracji, ale wielu wyborców nie ma partii która by reprezentowała ich poglądy i wartości, toteż wybór będzie przypadkowy i nie wiadomo kto wygra.

 • ritak44dwa

  0

  Może Polacy i PO zasłużyli na mały prysznic w postaci rządów PISu.
  Szkoda tylko Polski.

 • obserwatormp

  0

  Na 2 lata przed wyborami nie ma co się podniecać procentami. Ważniejsze jest to, że sondaż sprowadzony wyłącznie do danych procentowych partii jest niedomówieniem. Sądząc po sumie procentów, odniesiono je do osób, które zadeklarowały udział w wyborach, z których kilkanaście procent nie ma jeszcze preferencji wyborczych. Dla pełnej oceny sondażu ma swoją wymowę jaka część respondentów nie wybiera się na wybory (zwykle 40 - 50 %). Jest to dana, która odzwierciedla nastroje społeczne i nie ma powodu, aby ją ukrywać. Podawania tej danej należy od pracowni sondażowej wręcz wymagać.

 • panto_krator

  Oceniono 7 razy -5

  Cieszę się, że PiS ma dużą przewagę i będzie można wreszcie rozliczyć współautorów zamachu smoleńskiego - a do wyborów jeszcze sporo czasu i przewaga nad PO będzie rosła;

  www.youtube.com/watch?v=i00Ke5--eVs

 • orr79

  Oceniono 4 razy 0

  albo panowie z PO zabiorą się do roboty, albo Kaczyński postawi ich przed trybunałem stanu, rozpęta piekło o Smoleńsk z Rosją a z posłanki Pawłowicz i Macierewicza zrobi ministrów.

 • franek-janek

  Oceniono 5 razy 1

  Plus z takiego sondazu jest taki ze ci idiocy co glosuja na pomylencow z PiSu na wlasnej skorze doswiadcza ze to sa pomylency jesli wybory wygraja, a olbrzmi minus to ze niestety wszyscy za to zaplaca i w domu i zagranica.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX