Tymochowicz pozywa Palikota. Nieoficjalnie: Żąda 2 mln zł za doradztwo

Piotr Tymochowicz pozwał do sądu Janusza Palikota - informuje telewizja Superstacja. Nieoficjalnie spec od wizerunku domaga się od szefa Ruchu Palikota 2 mln zł zaległego wynagrodzenia za doradztwo od jesieni 2010 r. do kampanii wyborczej 2011 r.
- Czekam wystarczająco długo, to znaczy czekam trzy lata i nie doczekałem się realizacji żadnej umowy, żadnej obietnicy, a więc czas najwyższy, żeby uruchomić odpowiednie kancelarie prawne - powiedział w rozmowie z reporterem Superstacji Tymochowicz. Znany specjalista od wizerunku polityków i były doradca Ruchu Palikota pozwał samego lidera, a nie partię.

- Słyszałem argument, który podali mi świadkowie, że umawiając się ze mną na określone kwoty, Janusz Palikot żartował. No to teraz niech to powtórzy przed sądem wobec świadków - powiedział Superstacji Tymochowicz.

Pytany przez Superstację o całą sprawę wiceszef Ruchu Palikota Artur Dębski utrzymuje, że sprawy nie zna. - Kompletnie nie przypominam sobie takich sytuacji, żebym widział jakiekolwiek faktury czy jakiekolwiek rachunki na usługi. To są sprawy między panem Tymochowiczem i panem Palikotem - powiedział reporterom telewizji.

Więcej o:
Komentarze (60)
Tymochowicz pozywa Palikota. Nieoficjalnie: Żąda 2 mln zł za doradztwo
Zaloguj się
 • drugi-bezstronny

  Oceniono 2 razy -2

  PALIGŁUP, JEGO ELEKTORAT I POPLECZNICY TO ZWYKLI ŚMIECIE. PIES MU DUPE LIZAŁ PEDOFILOWI JEDNEMU. Nie nawidza go miliony Polaków a ten jeszcze chlapie swoją szambochlaja za nasze pieniądze.

 • zenon444

  0

  Pani Natalia Rodziewicz z Elbląga – czyli śmierć polskiego feminizmu? O RUCHU PALIKOTA obserwatorpolityczny.pl/?p=12558

 • m1224

  0

  A czy pan Tymochowicz rozliczył się już z ewidentnego przekrętu giełdowego (spółka Infinity)?

 • minipolak

  0

  2 miliony za wizerunek.
  Niektorzy zaplaca 5 milionow za brak wizerunku.
  I wyjda na tym z zyskiem 100 milionow.

 • jan3211

  Oceniono 5 razy -1

  Palikot - polityczny bankrut wyszedł na tej polityce ja Zabłocki na mydle. Co z tego doradztwa zostało , kilka procent poparcia dewiantów politycznych ?
  Ci panowie "biją pianę" przy każdej okazji , aby tylko zaistnieć w mediach.

 • mniklasp

  Oceniono 5 razy 3

  2 ml za doradztwo , to chyba zart, sady powinny oddalac takie sprawy , po prostu nie przyjmowac, szkoda czasu i pieniedzy podatnikow

 • sniezka55

  Oceniono 4 razy 0

  Za doradzanie , co do publicznego palenia trawki. Należy się duże odszkodowanie.

 • mlonx

  0

  Cza cza. Cza. Czy lubisz pani czacze, czy czacza tutaj gra? Bo pani wytłumaczyć co znaczy czaczacza się nie da. Olelele, niom niom. Yep! Folklor być musi i ch.... Nara. Wieszmedią!

 • hotin

  Oceniono 2 razy 0

  Jedak ,jako zatrudniony na umowę o pracę, widzę że jesteś nadal the best w rankingu GW i faworyzowany, i pamiętaj,że ja będę zawsze obok Ciebie, a nie tak jak ta szwedzka cichodajka po której ślad zaginął!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX