Komentarze (68)
Niemowlę od miesięcy w domu dziecka. Mogłoby wrócić do domu, ale sędzia ma urlop
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • j-agat

  Oceniono 7 razy 7

  Jeśli urlop sędziego wstrzymuje tak pilną sprawę to nasze państwo jest CHORE !!!!!!!

 • alderaan

  Oceniono 3 razy 3

  Niestety, niezawisłość sędziów i sądów zmieniła się w państwo w państwie. Ci ludzie uznają się za osoby ponad prawem i domagają się takiego traktowania. A w rzeczywistości są takimi samymi śmiertelnikami, jak my wszyscy. Tylko im sodówka uderzyła do głowy. Oczywiście nie może być mowy o empatii, bo "sprawiedliwość jest ślepa". To prawda, ale czy jest też głupia?

 • incipit

  Oceniono 6 razy 6

  Coś mi się wydaje, że sędziom należy się do d... [mózgu odwrotnie] dobrać. Chyba stan sędziowski jest do przeczyszczenie, bo g.wn.m śmierdzi.

 • stan-1

  Oceniono 7 razy 7

  Czy w tym kraju jest jakiś minister od tej niesprawiedliwości?

 • katiko

  Oceniono 28 razy 28

  po prostu sk...wysynstwo. Odebrac komus dziecko bez procesu i bez pezposredniego zagrozenia zdrowia i zycia, tylko dlatego ze pacjentka podpadla personelowi.

  Takie sytuacje budza we mnie tak chec odwetu, ze chyba bym temu personelowi nogi polamala.

  Mam nadzieje, ze kobieta znajdzie dobrego adwokata i posadzi szpital, pracownikow socjalnych i sadownictwo o szkody moralne, emocjonalne swoje plus rozwojowe malego dziecka i ten personel nastepnym razem sie mocno zastanowi, co i na podstawie jakich dowodow robi.

 • tc2

  Oceniono 7 razy 3

  Dziś już wiem na 100%, że w 1990 trzeba było głosować i wybrać Stana Tymińskiego. Nie było by lepiej, ale śmieszniej a na pewno nie gorzej.

  Ja też czekam, już dobrze ponad rok, tylko na rozwód, ale generalnie wszyscy mają mnie w dupie, a sędziny trzymają sztamę z moją żona oszustką. Chyba że się wezmę podpalę przed sądem, bo inaczej od tego ch...owego państwa się nie uzyska sprawiedliwości.

 • kemor234

  Oceniono 20 razy 20

  Czemu służą takie przepisy ... prawa? Sąd Okręgowy orzekł, że postępowanie jest NIEWAŻNE, czyli wyraźnie wskazał niekompetencję Sądu Rejonowego. To już powinno stanowić podstawę do odszkodowania, a dziecko powinno natychmiast zostać zwrócone matce NATYCHMIAST!!!. Tylko nikt się tym nie przejmuje. Sędzia idzie na urlop, bo czuje się obrażony, a matka i dziecko cierpią.

 • czarnyhs

  Oceniono 6 razy 6

  buta i arogancja "mafijnej wadzy" - IM NIKT nie POdskoczy - oni mają IMMUNITET. Przecież nie od dziś wiadomo, że sądy i prokuratury to jedna "mafia", klika, która całe społeczeństwo ma w bardzo głębokim POważaniu".I choć są opłacani z NASZYCH PODATKÓW, to nas mają w "doopie" uważając, że nie oni są dla nas, ale my dla nich!!!! DZIKI, CHORY KRAJ!!!!

 • artur74

  Oceniono 21 razy 21

  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby za tą sprawą nie stał jakiś wątek adopcyjny...
  Wypada tylko życzyć matce dziecka, że sprawa stanie się na tyle głośna, by nie doszło do żadnej adopcji!

 • puuchatek

  Oceniono 26 razy 26

  Sędzia jest na urlopie?

  Ciekaw jestem, jak zareagowałby pan sędzia, gdyby trafił do szpitala z ostrym bólem wyrostka - i usłyszałby, że musi zaczekać na operację, bo lekarz jest na urlopie.

 • a.lojewska

  Oceniono 17 razy 17

  panie redaktorze Żakowski- nawiązując do Pańskiego artykułu o zamachu na państwo polskie, bo torn wylądował na twarzy sędziego, co Pańskim zdaniem winno teraz wylądowac na twarzy wysokiego sądu? G...o?

 • kane_777

  Oceniono 10 razy 10

  A ja mam jedno pytanie. CZY KTOŚ ZA TO DOSTANIE PO GŁOWIE? Jak znam życie to nie. Urzędnicy w Polsce to więcej niż święte krowy.

 • bonczu

  Oceniono 16 razy 16

  Czy ci nadludzie z rejonowego nie powinni zostać wywaleni na zbity pysk? Razem z tym na urlopie rzecz jasna.

 • xsawer

  Oceniono 6 razy 6

  Niemowlęta do więzienia bo takie jest widzimisię III władzy w III RP.

 • 777newbetterfastersatan

  Oceniono 5 razy 5

  The revolution is coming.

 • opiniamoja

  Oceniono 19 razy 19

  Mnie, sędzia w P..., wydział I cywilny, widząc pierwszy raz w życiu, potraktowała jak g..., dlaczego? wnioskuję, że z góry wszystkich tak traktuje. Bo taki sędzia myśli, że jest Bogiem, niestety, myli się. Polskie sądownictwo to dno.

 • niestetyzajetekonto

  Oceniono 18 razy 18

  Gdy pracownika przez miesiąc nie potrzeba w firmie to znaczy, że jest on tam niepotrzebny.
  Tylko że w tej "firmie" wszystko jest zmutowane począwszy od "pracowników" poprzez ich przywileje, a skończywszy na stanach zawieszenia które mogą sobie sami zafundować z podatkowych pieniędzy kiedy tylko mają na to ochotę.

 • cobra69

  Oceniono 204 razy 204

  Niech się znajdzie jakiś dobry prawnik i uzyska wysokie odszkodowanie za rozłąkę z dzieckiem, za rozłąkę dziecka z matką, za narażenie zdrowia, za szkody emocjonalne u tak malutkiego dziecka!!!
  Poza tym postępowanie wobec personelu szpitala. Jesli by się okazało, że to jakiś rodzaj zemsty topowinni stracić prawo wykonywania zawodu bo są niebezpieczni i działają jak mafia!!!!!! Od nich tez odszkodowanie.
  A przede wszystkim wyznaczyć natychmiastowe zastępstwo czyli innego sędziego bo zagrożone jest dobro dziecka!!!!! i rodziny!!!!!!

 • aha.online

  Oceniono 148 razy 138

  często czytając rózne wiadomości na portalach wydaje mi się,że jak jakas sprawa dotyczy samotnej matki to dziala następująca mentalnośc - trzeba jej dowalic bo nie ma faceta obok i nikt się za nią nie ujmie.Buntuję się przeciw temu z cała mocą ale w tym kraju to nic nie da.

 • pucha-tek

  Oceniono 18 razy 14

  I tak wygląda przemoc w rodzinie. Jak dzieciak dostanie klapsa to koniec świat. A jak dzieciaka przemocą zabierają od rodziny, to cacy. Chyba trzeba powrócić do czasów ,,Sami swoi" i trzymać pod łóżkiem ze dwa granaty ,,aby sprawiedliwość była po mojej stronie"

 • princessdaisy

  Oceniono 138 razy 132

  No tak, nasze sądy są niezawodne - wypuszczają bandytów, odbieraja dzieci bez powodu.... na personel medyczny tez zawsze można liczyć, że jak nie kijkiem, to pałką....mają jak widać nową broń na niezadowolonych pacjentów...

 • kozaznossa

  Oceniono 246 razy 242

  Ja życzę z całego serca takim "miłosiernym" sędziom, żeby pozbawiono ich wszelkiego majątku, pensji, rodziny itp, na podstawie bezpodstawnej plotki, tak żeby musieli swoich praw dochodzić latami w sądach różnych instancji, a każdy sąd powinien wydawać sprzeczne wyroki i wskazywać na błędy sądu poprzedniego.
  Między kolejnymi rozprawami powinno być minimum pół roku odstępu, a świadkowie powinni chorować, wyjeżdżać, usprawiedliwiać się niepamięcią.

  Po 20 latach powinien zapaść prawomocny wyrok, uniewinniający sędziego, wówczas zostanie mu zwrócone wszystko to, co wcześniej mu zabrano, za wyjątkiem zdrowia i 20 lat życia

 • jamj

  Oceniono 292 razy 288

  Po konflikcie lekarze zawiadomili więc sąd rodzinny, że matka zachowuje się "niepokojąco".
  ======================================================================
  No bo jak inaczej nazwać zachowanie matki, która opiekuję się swoim dzieckiem i jeszcze, o zgrozo, wymaga tego samego od personelu szpitalnego !! Co za tupet !!

 • lukasz2010

  Oceniono 205 razy 195

  Zamknąć dzieci sędziów na 4 tygodnie w domu dziecka. Może coś dotrze do tych pustych głów...

 • fakiba

  Oceniono 270 razy 262

  Sędziowie działają tak jakby cały czas byli na urlopach a do pracy przychodzą w przerwach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX